Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Verujte u Indiga i bicete spaseni!
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • https://www1.cbn.com/cbnnews/us/2018...delphia-eagles

      Comment


      • Ja sam posadio 20 sadnica ove godine,a 30 prosle.Sta ste vi uradili za ovu planetu?Jeste li tvitovali nesto?

        Comment


        • Ja skromne dve
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I to je nesto.Ima ih sigurno na ovaj forum sto za zivota nista posadili nisu.Mozda ima i sumokradica odje ne bi se cudio.
            A kad pocnu gradske tetke da kukaju po tviteru za amazonske sume i vjeverice sa Madagaskara da se smuci coeku.

            Comment


            • Ja sam posadio prosle godine par sadnica ali mi nisu uspele, nemam uslova u stanu... A jednu ortak bacio sa terase kad nam je neko kasno kucao na vrata.
              Last edited by mark !t zer0; 22-08-19, 12:23.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ne mogu ljudi ni da shvate pravu vrednost šuma dok ne provedu neko vreme u jednoj. Čak i Amazon ne može da se poredi sa ovim našim šumama, ali opet je to neki neponovljiv osećaj.

                Kad slušaš kako se život odvija u šumi. Sopstevni ekosistem. Sve ima svoju svrhu i sve ima svoj plan i program. Da ne pričam o samoj lepoti. Kroz slike na internetu možemo da vidimo kako se šuma menja u godišnim dobima, ali kad možeš svojim očima da vidiš to...nema ništa lepše.

                Traženje pečuraka u šumi. Ko to nije iskusio, predlažem mu.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  I to je nesto.Ima ih sigurno na ovaj forum sto za zivota nista posadili nisu.Mozda ima i sumokradica odje ne bi se cudio.
                  A kad pocnu gradske tetke da kukaju po tviteru za amazonske sume i vjeverice sa Madagaskara da se smuci coeku.
                  Ajd ne zezaj tu mnogo. Znas ti sta tetke kukaju. To sto neko zivi u gradu ne znaci da ne kapira sta znaci kada suma gori ili kada se isece jedno jedino drvo.

                  Kazu da to tamo gori nekoliko dana, a vest se rasirila juce. Za onim Notr Damom sekli vene i vrisakli svi onoliko, a mislim jbg, steta je velika ali za godinu dana napravis i obnovis i restauriras sta gos zamislis...ajd oporavi ovu katastrofu za kratko vreme.

                  Mene zeludac i dusa i srce boli za svako drvo, a seku mi Kosutnjak ispred nosa ovi hohstapleri i unistitelji svega iz ovog bezvlasca kako im se cefne. Postoji organizacija koja okuplja veliki broj entuzijasta za odbranu i cuvanje, ali sta da radis, kako da ih sprecis??
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kada su pre mesec dana isekli ladno neki veliki broj drveca na Petlovim brdu, pratili su kamion, a on odvezao stabla na suprotan kraj grada u kucu nekog snsovca. Ej breee!! I nikom nista. Buka bila par dana i cao, pojeo vuk magarca.
                    Dakle svidja mi se to i to, treba mi to i to...davaj, samo da upre prstom.
                    Idu ljudi po gradu i seku drvece za licne potrebe, za one nakazne fantazije malog vesica sa ne pricam. Kakva hajducija ovde vlada cak ne mozemo ni da zamislimo sve.
                    Ne znam kakav krug pakla zasluzuju, ali zavrsice tamo sve im zelim.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kod nas masakrirase sume po sjeveru CG,posebno otkad je u Albaniji zabranjena sjeca drva zakonom,sve se tamo izvozi.Samo sleperi sibaju.

                      Comment


                      • Ovde nije zabranjena ali kao imaju neki propisi koliko i šta sme, mada se uvek može smućkati to.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Verujte u Indiga i bicete spaseni!
                          Bices moj Gebels. Racunaj i na Karibe.
                          Mi somu dobijamo kroz multimedijalne sadrzaje jos kad virtuelne konzole postanu uobicajene dobices scenu kao iz filma Upgrade, gde oni likovi danima bauljaju po virtuelnoj stvarnosti.

                          Zamisli taj trip jbt, stvorili smo simulaciju u simulaciji, kao The Thirteenth floor
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Samo za Uroša


                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Verujem verujem, pa nisam retardiran da oponiram dokazima. Ja sam ti rekao, mislio sam da je neki narodni nadimak i nikad nigde nisam čuo/video.

                              Dokle si išla da mi slikaš čoveče, svaka čast Odužiću se tako što ću ono pročitati.

                              https://www.telegraf.rs/pop-i-kultur...telje-ukrajine

                              Paranoja debila iz Ukrajine.


                              Ovo je za ljude koji su gledali Dark i Černobilj. Dark popularan na Netflixu ovi HBO. I u jednoj i u drugoj ima govora o nuklearnom power plantu. U Darku se sve vrti oko broja 33 i imamo pogled u 1986. godinu. 1986. Černobilj, 2019. Amazon gori, najveća ljudska globalnakatastrofa posle toga.

                              33 godine kasnije.

                              Sve to izgleda kao lepa slučajnost, ali nas neko tako jebe u mozak (neki Sic Mundus), kao Orvelove knjige fazon.
                              Last edited by Cassius Clay; 23-08-19, 09:41.

                              Comment


                              • Sadnice se brinu ali kad vam betoniraju park i drveca seku u rodnom gradu tu vas nema nigde. Semjurija sta se ovde pise a na lokalu gde i treba nesto da radite,nema vas nigde...

                                Milos Obrenovic je bio smecar,s am je sebe nazvao velikim..em je promenio svoje prezime, em je bio vise u koaliciji sa Turcima nego sa Srbima. Skidaju se slike sam Bog zna iz koje bezvezne serije a ne pisu se istinite stvari. Sam Vuk Karadzic je bio protiv njega itd..

                                Svasta se nakotilo u Srbiji zadnjih 150-200g najebali smo mi svakako..samo neke Srbende se opamete pa zapale za Irsku..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X