Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro tada si gladan i masna krpa bi ti bila kao iz Miselin restorana sa bar 2 zvezdice tako da ti i nisi nesto merodavan [emoji14]

    Nemam ti ja nikakvih predrasuda ili bar mislim da nemam, a prema hrani tek nikako sve nih da probam, ali ne volim sve, sto znaci necu drugi put.
    Nekad je, zapravo uvek je savrsenstvo bas u jednostavnosti.
    Pica vrh testo, paradajzz, mocarela, bosiljak, eventualno rukola sa nekom salama-kobasicom ljutkastom ili sa biberom. Sve ostalo je preeee te ri va nje, a nije da ne probam i ostale mambo-dzambo-kombo.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Kome trebaju komedije pored ove legende. Wolf, Power, vidite kako se brat sprda, šta je on sve napričao za 5 min



      A kako je Kruza ovde ...

      Comment


      • Slabo sam ti ja njega nesto ispratio. On je meni nestao sa radara nedje prije 10 godina

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Jos 10 minuta.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Bob i Doug!

            Comment


            • Nije ravna!
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                odvratni Oreo keks
                Apsolutno,nesto najgadnije.Suvo,bljutavo.

                Comment


                • U istom danu(05/30/20) u jednoj zemlji imas odlazak u svemir sa jedne strane, a sa druge lomljenje i paljenje grada.. divljanje ulicnih razbojnika pod izgovorom policijske brutalnosti i rasizma. I da ne zaboravimo sve one koji pod uticajem medija i dalje zive u strahu od virusa ciji je procenat smrtnosti u toj zemlji 0.2% a zbog kojeg je i dalje pola saveznih drzava zatvoreno

                  Amerika.

                  Comment


                  • Prebači se u tu Kanadu,na 10 km ti je.
                    Sad sam procitao na Sputnik da se sprema americka propast i dezintegracija.

                    Comment


                    • Evo upravo slusam Trumpa sta prica o ovom lansiranju. Hahahahaahahahahahaha koji je to brat hahahahahahahahah kao da ima 5 godina

                      Edit: A bogami sam razmisljao i o tome. Ali ipak me ljubav prema Americi i veliki broj prijatelja drzi tu dje sam. Ne bih mogao Ameriku da zamijenim
                      Last edited by powerslave; 30-05-20, 21:11.

                      Comment


                      • Ne kapiram sve to odusevljenje sa lansiranjem nekakvog Maskovog prdavca od letilice,to ce nam zivote promjenit.
                        NASA je imala budzet 70 ih veci 99% nego danas,boli njih sve kuac za svemir.Svi su shvatili da je to preskupa rabota za mudašenje.Sve je to uvijek imalo samo marketinsku funkciju.
                        Last edited by E1_PG; 30-05-20, 21:16.

                        Comment


                        • Ma cisto mazanje ociju i odvlacenje paznje. Zabava za siroke narodne mase i nista vise od toga. Ovo nikakvog uticaja nema na covjecanstvo i nasu buducnost.

                          No nam je pametnije da se ozbiljnije pozabavimo stvarnim problemima koji se desavaju danas. Najbitnije je da prvo rijesimo pitanje crkve i nacionalne pripadnosti. Pa cemo lako za svemir i ostale gluposti.

                          Comment


                          • Nemoj mi tu nekakvu ironiju prosipat odje.
                            Znas dobro sta sam htio da kazem.Volio bih i ja da idem liftom na mjesec.

                            Comment


                            • Nije ovo nikakva ironija, druze... no ti ozbiljno velim. Sto imamo mi od toga sto se Bezos i njegova ekipa voze po svemiru kad nam se na prag od kuce krcka gradjanski rat i kad oce da nam ruse drzavu?

                              Edit: je li ovo Dekkard na slobodi? Meni pise da je online
                              Last edited by powerslave; 30-05-20, 21:28.

                              Comment


                              • Originally posted by Skeletor View Post
                                Nije ovo nikakva ironija, druze... no ti ozbiljno velim. Sto imamo mi od toga sto se Bezos i njegova ekipa voze po svemiru kad nam se na prag od kuce krcka gradjanski rat i kad oce da nam ruse drzavu?
                                Brt ti si u Njujork pa si isprepadan od ovih portala domacih,opusti se nista se ne desava.
                                Otvaraju se granice za 10 dana,pocinje sezona,a ti dolazis ovamo u Bar ovo ljeto,valjda ce se sredit ta situacija tamo do avgusta makar.Pricacemo.
                                Last edited by E1_PG; 30-05-20, 21:44.

                                Comment

                                Working...
                                X