Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
    Bude i Srđa Trifković, doduše njega sam viđao na Ćirilici, sigurno je često i na Balkan Info. Kako taj lik mrači, malo negativnijih osoba sam vidio. Svaka zivotna radost ubijena. Rićma spomenu Dozna Bosnića, on makar djeluje ko pozitivan tip, ovo većina baš mračni likovi..
    To polazi od toga zato sto covek nije ziveo u Srbiji i ima jedan jak internacionalni CV, sa druge strane barem u prvim intervjuima itekako se osetilo da nema puno dodira sa Srbijom pa je ispadao smesan. Generalno ovako veoma zanimljiva glava za slusanje ma koliko god su mu neki stavovi pogresni. Budala poput njega se jednom radja. Bez obzira na to, mogu se neke pametne stvari cuti od njega ali neretko ispada nerealan lik. Lik je veoma harizmatican i energican u izlaganju. Kod njega mozes da primetis da covek kreativno razmislja i da nije svakako tip koji prihvata cinjenice i miri se sa tim, ali sa druge strane moze se navesti na pogresno razmisljanje. Dosta se razlikuje od ovih nasih domacih smaraca. Moracu neki put sve njegove intervjue ponovo da preslusam.

    Comment


    • Nije bitno ko finansira...

      Izbor i promocija Najevropljana u periodu 2000 – 2014. god. održana je četrnaest puta u kontinuitetu, izabrano je ukupno 72 Najevropljana godine, a manifestaciju je u pomenutom periodu podržalo nekoliko desetina nevladinih i poslovnih organizacija. Organizaciju Projekta je realizovala Prva evropska kuća u saradnji sa Evropskim pokretom u Beogradu, Većem na Čukarici, Opštinom Čukarica i Gradom Beogradom. U realizaciji pojedinih manifestacija određena podrška je pružana od strane Delegacije Evropske komisije u Beogradu, Privredne komore Srbije, Ministarstva inostranih poslova i drugih uglednih organizacija i organa.

      Samo ti hoces da napises kako EU kaze da je vucic najevropljanin...Cisto da objasni ko cita tvoje postove
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ne, ja sam ga samo nazvao najevropljaninom, jer je dobio tu titulu.
        A tu titulu mu je dodelila NVO koju finansira "evroatlanska agencija za širenje demokratije u svetu.." tj. Politički zapad..

        I ja ne znam šta ti hoćeš da nam kažeš sad?
        Da zapad ne voli Vučića.. ?

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Ne, ja sam ga samo nazvao najevropljaninom, jer je dobio tu titulu.
          A tu titulu mu je dodelila NVO koju finansira "evroatlanska agencija za širenje demokratije u svetu.." tj. Politički zapad..

          I ja ne znam šta ti hoćeš da nam kažeš sad?
          Da zapad ne voli Vučića.. ?
          Organizaciju Projekta je realizovala Prva evropska kuća u saradnji sa Evropskim pokretom u Beogradu, Većem na Čukarici, Opštinom Čukarica i Gradom Beogradom. U realizaciji pojedinih manifestacija određena podrška je pružana od strane Delegacije Evropske komisije u Beogradu, Privredne komore Srbije, Ministarstva inostranih poslova i drugih uglednih organizacija i organa.

          Ovo sam samo hteo, lepo pise...Bukvalno je sam sebi dao nagradu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Pa dobro. Malo on sam sebi, malo EU..
            Otprilike nam je takva i vlast..

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Ne, ja sam ga samo nazvao najevropljaninom, jer je dobio tu titulu.
              A tu titulu mu je dodelila NVO koju finansira "evroatlanska agencija za širenje demokratije u svetu.." tj. Politički zapad..

              I ja ne znam šta ti hoćeš da nam kažeš sad?
              Da zapad ne voli Vučića.. ?




              Ne verujem da ste bili, ali za slučaj da jeste, povodom otvaranja posebne teme za Vučića...može, ali kad potpiše Ugovor sa nekim sportskim klubom. Može usput da se pominje u ovakvim temama, da ga hvalite, pljujete, ali da ima svoju temu....govorim u svoje ime...NE....ja nisam moderator od posebnog uticaja, ali to je moj stav. AKo dugi moderatori ili administratori to dozvole..."izdvajam svoje mišljenje".....
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Ništa onda, preneću Konstantine tvoje reči Amerima i zapadnoj evropi.

                Ja sam razočaran a ne sumnjam i da će oni biti..

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Ništa onda, preneću Konstantine tvoje reči Amerima i zapadnoj evropi.

                  Ja sam razočaran a ne sumnjam i da će oni biti..
                  Ali ja sam samo jedan.....
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Pre oko dve godine, kad je naš predsednik išao u Berlin, ceo dan je bio zauzet, pa mu je Angela Merkel poslala punjene lignje na njen račun, zabrinuta da nam predsednik ne crke od gladi..

                    Pa tako i ti Konstantine, jedini radiš ovde koliko vidim...

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Pre oko dve godine, kad je naš predsednik išao u Berlin, ceo dan je bio zauzet, pa mu je Angela Merkel poslala punjene lignje na njen račun, zabrinuta da nam predsednik ne crke od gladi..

                      Pa tako i ti Konstantine, jedini radiš ovde koliko vidim...
                      Ja sam nebitan i ispunjavam manje komplikovane obaveze, i ne volim lignje
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Tebi Bojana da umota sarme, ako zna, naravno..

                        Comment


                        • https://youtu.be/YbNbb0y918g

                          Odlično je Duci opisao stanje koje vlada u alternativnim onlajn medijima. Problem kod Balkan Infa i sličnih projekata je taj što su svakoj budali dao za pravo da raspravlja o svemu i svačemu, bez nekog realnog predznanja o temi o kojoj se raspravlja. To za rezultat ima populaciju koja naučno istraživanje izjednačava sa gledanjem klipova na YT.

                          Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

                          Comment


                          • Pre vanrednog stanja



                            Posle vanrednog stanja



                            Nije lako ovima bez teretane.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Karantin i nije tako loš
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ok boomer.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X