Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad je i Wim Hof šarlatan

    Znači svako ko ima svoje mišljenje a nije sistemsko mišljenje je šarlatan. Novak Djoković je šarlatan, a lider WHO hvatan za sakrivanje podataka u Etiopiji, on je čovek prva liga.

    Moj Wim Hofe. Šta smo dočekali. Da mi šarlatani budemo najveći problem na svetu.

    Inače Novak Djoković će igrati još dugo dugo sa ovakvom ishranom i uz način na koji tretira telo. GOAT

    Comment


    • Novak i Jelena negdje otvaraju kokice trenutno

      Comment


      • Hahahahahahahahahahahaha ovo mora obavezno da se poslusa

        Comment


        • Cisto da malo skrenemo misli sa kamenog doba, srednjeg vijeka, Amfilohija, Vucica, Montenegra i SPC-a...

          NASA astronauts Robert Behnken and Douglas Hurley will fly on SpaceX's Crew Dragon spacecraft, lifting off on a Falcon 9 rocket at 4:33 p.m. EDT May 27, from Launch Complex 39A in Florida, for an extended stay at the space station for the Demo-2 mission. The specific duration of the mission is to be determined.
          No person has launched to Earth orbit from the United States since July 8, 2011, when the space shuttle Atlantis lifted off on the final mission of NASA's venerable shuttle program. Since then, American astronauts have relied completely on Russian Soyuz rockets and spacecraft, which launch from Baikonur Cosmodrome in Kazakhstan, to get to and from the International Space Station (ISS).
          The upcoming SpaceX mission, called Demo-2, will break that stranglehold, if all goes according to plan.

          Demo-2 will send NASA astronauts Bob Behnken and Doug Hurley to and from the ISS aboard a Crew Dragon capsule, which will launch atop a Falcon 9 rocket from Kennedy Space Center in Florida.

          And Demo-2 is not a one-off. As its name suggests, the mission is a demonstration, a test flight designed to fully validate Crew Dragon and the Falcon 9 for crewed flight. SpaceX holds a $2.6 billion contract to fly six operational crewed missions to and from the ISS for NASA, and the first of those is expected to lift off later this year if all goes well with Demo-2.

          Boeing holds a similar commercial crew deal with NASA, which the company plans to fulfill using a capsule called CST-100 Starliner. But Starliner isn't ready to fly astronauts yet; the spacecraft still needs to ace an uncrewed visit to the ISS, a milestone Crew Dragon achieved in March 2019. (Starliner launched on such a mission this past December but suffered several glitches and was unable to meet up with the orbiting lab as planned.)

          Virgin Galactic is gearing up for commercial operations as well, by the way. The company has moved the six-passenger Unity — one of a planned fleet of SpaceShipTwo space planes — to its commercial hub, New Mexico's Spaceport America, and is wrapping up the vehicle's test campaign.

          More than 600 people have booked seats aboard SpaceShipTwo, which will offer passengers a few minutes of weightlessness and great views of Earth against the blackness of space, Virgin Galactic representatives have said.

          And Virgin Galactic isn't the only company developing a passenger-carrying suborbital system. Blue Origin, which is run by Amazon.com founder Jeff Bezos, has launched numerous uncrewed test flights of its New Shepard vehicle and could begin commercial operations soon as well.
          Ima live prenos na YT kanalu i na drustvenim mrezama. NG pocinje prenos u 3pm. Nadamo se da ce vrijeme dozvoliti polijetanje. Jer ipak it is kind of a big deal

          Juce sam uhvatio dobar intervju uzvio na IG-u sa Kyle Hillom u kojem su izmedju ostalog pricali i o Blue Originu, planiranim bazama na Mjesecu, space autoputem, Musku kojem je zelja da se za svog zivota docepa Marsa i o Bezosu i njegovim planovima.

          Svakako uzbudljiva desavanja pred nama koja ce se obistiniti u narednih 20 godina.

          Meanwhile, na drugoj strani planete se gologuzi cerupaju oko medje i premotavaju film nazad u mracno doba.

          What a time to be alive

          Comment


          • Da li ce ovog puta mozda biti ravna?
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Evo za Powera:

              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Buduce kurve i starlete

                Comment


                • Ipak se zbog vremena odlaze ovo lansiranje za subotu

                  Comment


                  • E jbg.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Mask bolesnik.Ima neku facu koja bas ne uliva povjerenje.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Novak i Jelena negdje otvaraju kokice trenutno

                        Kako uopste neko ima zivaca da gleda ovakve stvari? Meni nakon 3 minuta postane dosadno jer mi je apsolutno nebitno i nedokazivo koji narod je najstariji. Zasto su samo Srbi ti koji pokusavaju da ubede sebe da su najstariji? Sta se postize time?

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Kako uopste neko ima zivaca da gleda ovakve stvari? Meni nakon 3 minuta postane dosadno jer mi je apsolutno nebitno i nedokazivo koji narod je najstariji. Zasto su samo Srbi ti koji pokusavaju da ubede sebe da su najstariji? Sta se postize time?
                          Ne postize se nista. Ali nekim ljudima slusanje ovakvih gluposti olaksava savjest. Ima napr ljudi koje grize savjest zbog necega sto su njihovi sunarodnici uradili ili ih je mozda sramota necega i onda podsvjesno traze nacin da opravdaju te postupke. I onda kad cuju neku budalu odvaljenu poput gospodina sa snimka bude im lakse. Jer im ta budala upravo govori ono sto oni zele da cuju ne bi li se bolje osjecali i ne bi li u svojoj glavi opravdali neku sramotu i nedjelo iz proslosti.

                          I onda ce neka tako zavedena osoba pod uticajem onoga sto pricaju zaludjeni kreteni poput ovoga sjutra da se satre da tebe koji si suprotnog misljenja ubijedi u te nebuloze. Jer on bi ustvari da ti pomogne i da ti otvori oci.

                          Ne samo da ovakve nebuloze smiruju savjest onih koji znaju da su krivi, vec i potkrepljuju iluziju da su oni sa druge strane(koji ustvari zdravorazumski razmisljaju) upravo ti kojima se mora stati na kraj. Postize se to da se time nipodostava i osporava sve ono sto se kosi sa doticnim nebulozama.

                          Stara je to taktika. Hiljadu puta isprobana na povodljivim narodima. Upali svaki put.


                          A ima i nas koji imamo zivaca da gledamo ovakve stvari jer nema bolje komedije jednom kad ti postane jasno kakva je budala taj koji prica i kakve su budale oni kojima je to sveto pismo
                          Last edited by powerslave; 27-05-20, 22:45.

                          Comment


                          • Pa u suštini svi su jednako stari. Razlog zbog kog se krije stara civilizacija ovih prostora, bez da ulazimo u tematiku sličnosti sa današnjim Srbima, je zbog toga što su i antička grčka, rimska, vavilonska, persijska, pogotovo prve dve na kojima počiva ceo svet, robovske/robovlasničke.

                            A na ovim prostorima je živeo naord u plemenskim zajednicama bez ropstva, sa jakim kultom predaka. I onda ta civilizacija nije pogodna za paradigmu. Pitam se ko to danas živi u plemenskim zajednicama, slavi slavu, ko je do skora živeo u zadrugama, a ok Srbi i Crnogorci.

                            Ne znam za Saharu i za Indiju ali znam da je ono što je danas S Mkd najsrpskije tlo kroz istoriju, pa sve do dole juga Grčke. To govore i srpski toponimi na tim prostorima, zadužbine itd.

                            Naše težnje su uvek i išle ka jugu jer su dole živeli Srbi. Zato su Obrenovići tako lako hteli da istrguju sa BiH da bi mi išli ka dole jer su nam ti zapadni delovi manje više nebitini bili.

                            Mi smo u Balkanskim ratovima ratovali za nešto što se danas zove SMKD. Nismo ratovali sigurno da bi oslobodili Makedonce jer tad nisu ni posotjali.

                            Tako da gledajući istorijski nas bi Skoplje trebalo da boli više nego bilo šta ali dobro to je sada nebitna tema.

                            Ne radi se tu samo o Srbima, radi se i o delu Hrvata i o svim Crnogorcima. Zna se po genetici na koga se misli i ko ima tu starosedelačku genetiku.

                            A lepše im je promovisati antičku Grčku gde je bila "demokratija" slobodnih gradjana koji su bili nekolicina, nego civilizaciju koja nije ni ratovala. Ipak ovo lihvarsko društvo živi od robova.

                            Sad da li su genetski Srbi i Crnogorci i deo Hrvata, Bošnjaci isti narod sa tom starom civilizacijom, delom da sigurno, ali su običaji nasledjeni i prenose se i dalje.

                            Djurdjevdan je iz paganskih dana, slava je iz paganskih dana, kult predaka je iz paganskih dana. Zna se ko slavi te praznike i te običaje.

                            Drugi pravoslavci nemaju slavu jer ona nema veze sa hrišćanstvom.
                            Last edited by Cassius Clay; 27-05-20, 22:56.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Kako uopste neko ima zivaca da gleda ovakve stvari? Meni nakon 3 minuta postane dosadno jer mi je apsolutno nebitno i nedokazivo koji narod je najstariji. Zasto su samo Srbi ti koji pokusavaju da ubede sebe da su najstariji? Sta se postize time?
                              Ma nemam pojma, iskreno nisam ni gledao nikako, možda i ne priča toliko o tome već su stavili ovaj clickbait naslov. Kako god, mlađi bi morali prestati sprdati penzionere što gledaju Pink i Parove, ovo je ništa bolje

                              Comment


                              • Hajde mala pomoć. Nije nešto Bog zna šta važno, ali ranije sam pročitao da veliki broj Amerikanaca (preko 40% čini mi se) misli da je mesec napravljen od sira...

                                Jel se seća neko tog pisanja, istraživanja, šta god ?
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X