Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pišaj po narodu.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Pišaj po narodu.

      Sramota.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Otac Novaka Đokovića stao u odbranu sina: Jesmo nacionalisti, Kosovo je u srcu Srbije.

        Srđan Đoković, otac Novaka Đokovića, odgovorio je na prozivke na račun njegovog sina, a koje su stigle od ambasadora Kosova u Bugarskoj Edona Cane.

        https://www.klix.ba/vijesti/regija/o...bije/200113116


        Još jednom moram da iskažem veliko poštovanje za Srkija Srbendu, najvećeg teniskog vizionara svih vremena.

        Još mi je draže što je ovo preneo bošnjački portal koji neizmerno gaji mržnju prema Srbima i šovinizam u svojim komentarima.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Sramota.
          Meni je zanimljivo i sto se ova drustveno odgvorna i pre svega brizna organijzacija Levijatan uopste ne reaguje na ovu oslobadjajucu presudu. Zapravo me i ne cudi, jedan od tih dusebirznika rodjeno dete nije video ko zna koliko...

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Otac Novaka Đokovića stao u odbranu sina: Jesmo nacionalisti, Kosovo je u srcu Srbije.

            Kad mu je toliko u srcu, nije trebalo da se seli odande, realno... ne razumem ljude koji napustaju ono sto im je u srcu.

            Comment


            • Pa nije rekao da je njemu u srcu nego da je Kosovo u srcu Srbije.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Kad mu je toliko u srcu, nije trebalo da se seli odande, realno... ne razumem ljude koji napustaju ono sto im je u srcu.
                rositelji su mi u srcu, znači li to da treba ceo život sa njima da živim?

                čusto da lakše razumeš, mada je prosto
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Meni je npr. Republika Srpska u srcu a nikad nisam bio tamo i mnogo mi je drago što postoji.

                  Comment


                  • Odseliti se odavde daleko, sto daljeeeee..

                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Solidan nastup, ocena 4/5
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Krenuo je da se gubi. To je to. Jos 4 god i gotov je.

                        Comment


                        • Originally posted by jozef k. View Post
                          rositelji su mi u srcu, znači li to da treba ceo život sa njima da živim?

                          čusto da lakše razumeš, mada je prosto
                          Necemo o babama i zabama... nije bitno, poenta je da je Kosovo Srbima u srcu i da ga mnogo vole, ali da ne zele da zive na Kosovu.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Necemo o babama i zabama... nije bitno, poenta je da je Kosovo Srbima u srcu i da ga mnogo vole, ali da ne zele da zive na Kosovu.
                            Video bih tebe kako bi 'želeo' da živiš kada ti je rat i neprijatelj u dvorištu. Pričaš kao da su ljudi želeli da napuste svoj dom.

                            Voliš li ti Kosovo? Pričaš o nama u trećem licu, ali prepostavljam da si Srbin.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ne vidim šta je tu sramota, skandali se dešavaju po čitavom svetu, bila je ona devojčica u Britaniji što je pričala šta su iluminati radili po školi deci.

                              To je svet u kome živimo i jedan Željko Mitrović koji kao čestita rodjendan Isusu, šta očekivati od sina crvene veštice okultne Mire Marković? Da će da tera sina da iskaje grehe?

                              Oni su luzeri treba ih pustiti, Bog će im suditi.

                              Sve je to crvena bezbožnička anacionalna/internacionalna bagra. To su oni koji ne daju da se Srbuje, koji mrze i svoju zemlju i sebe i porodicu i sve. I ne mrze oni samo Srbiju, oni mrze i velikog Hrvata u Hrvatskoj, itd.

                              Ti nam jebu kevu već 70 godina po svojim bratstveno jedinstvenim linijama, niti vole narod niti se plaše Boga. Za njih prepreke ne postoje.

                              I 99% "bogataša" su se obogatili na pederski način posle sloma one SFRJ skalamerije kao Kostić Karić i ostale barabe što mi glume ovde biznismene.

                              Ostaje da se vidi kada će ova mlada i normalna generacija zameniti ove bolesnike koji su rasli u doba komunizma i koji nam zagorčavaju život svima. Ove SPS, HDZ, DPS Vučić kombinacije, ove Naser Orić Haradinaj kombinacije, ove Fahrudin Radončić Naser Keljmendi kombinacije, Todorići, Brano Milo Cane kombinacije...

                              Sve je to ista služba iskenjala, proizvela i drži.

                              I dan danas postoje imbecili koji će ti zabraniti patriotizam samo jer se tamo neka debela krmača plaćenička zvana Miša Vacić deklariše kao takav. Pa njega bi svaki normalan rodoljub prvog zatvorio jer je debeli mutavac gnjidica najnižeg reda.

                              Eto kako ovaj Losmi vidi patriotizam. Tetovaže, tri prsta, na najprimitivniji način.

                              Sova naravno svaku priliku čeka da pljune po svojima, i čeka Levijatan koji se bori za zaštitu životinja da reaguje. Znači ti ćeš da prozivaš organizaciju koja se sama finansira i koja nije ništa nikome dužna i koja se ne bavi time a nećeš državu.

                              Sine, skupi drugare pa protestujte, organizujte se. Ti ćeš da sediš kući a Levijatan će da ti rešava društvene probleme. Izbija ti oči jer su ljudi patrite i jer nisu pičkice od 30kg pa te pucaju neki kompleksi, šta li.

                              Niko tebi ne brani da se organizuješ sa prijateljima i reaguješ, ne može s guzice ništa

                              Comment


                              • Stvarno Uroše, prestani da braniš Levijatan, ljudi su imbecili i klasični Vučićevi vojnici. Odvratni su, povraća mi se kada mi onakve face nešto pametuju. Muka mi je rečenicu da čujem ili pročitam. Pa pogledaj kakav im je stav. Fuj.

                                Posao kojim se bave je, naravno, human i lep. Medjutim oni su idioti, i sad su proširili sferu interesovanja.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X