Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Izvoli?
    Nista, nista, onako ja samo, usput
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post


      Nije isto 60% na 25% izašlih ili 60% od 50% izašlih...

      Obrni okreni on uzima oko milion glasova što je realno oko 25% .
      Lupila sam procenat jer ne znam tačan broj upisanih u birački spisak ali kontam da nema više od četiri miliona...

      Po tvojoj računici ispada da on uzima skoro 2,5 miliona sam plus Ivica...oko milion- što je nerealno i netačno
      Maro ne znam koliko je koren iz 7000 napamet ali znam sledeće:

      Vučić Aleksandar na svakim izborima uzme preko 50% od izašlih a i sama izlaznost je 50% od onih koji imaju pravo glasa.

      To znači da za njega glasa 25% ljudi koji imaju pravo glasa ili svaki četvrti čovek(takodje od onih koji imaju pravo glasa) .. A to je nemoguće.. i nema pokriće na terenu..

      Ne znam gde si ti i kako našla 2 i po miliona..?
      Last edited by Chiwwi; 16-01-20, 19:19.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        hahahaha, pazi kad nemam pojma, morala bih sad da trazim slike da bi znala tacnu godinu
        Tada sam radio u tehnici na STB i dobro se secam Pedjolinovih emisija i njegove saradnice tada: Za emisiju je potrebna torta, sokici, vinjak... Zasto vinjak? Pa za ove sto vas snimaju i emituju!
        A secam se i neke predstave gde je bilo drvce.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Maro ne znam koliko je koren iz 7000 napamet ali znam sledeće:

          Vučić Aleksandar na svakim izborima uzme preko 50% od izašlih a i sama izlaznost je 50% od onih koji imaju pravo glasa.

          To znači da za njega glasa 25% ljudi koji imaju pravo glasa ili svaki četvrti čovek(takodje od onih koji imaju pravo glasa) .. A to je nemoguće.. i nema pokriće na terenu..

          Ne znam gde si ti i kako našla 2 i po miliona..?
          Vrlo prosto.

          Sabiranjem onoga što ti kažeš da su uzeli on i Ivica... 50% glasova, nigde nisi napisao 50% od izašlih...

          I da, sigurna sam da ima realnih 25%... uzmi samo broj penzionera u obzir...ili broj članova stranke (svako od njih mora da slika listić kao dokaz da je glasao)...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Meni su od svega najsmesnije iluzije nekih opozicionara. Kao Vucic krije one plantaze od javnosti, kako se vec zovu nmp. Jovanjica itd. I raduju se padu doktorata Sinise Malog.

            Pa kao da neko od idiota koji glasaju za njega glasa jer ga voli i zato sto veruje da je on dobar, da je Mali doktor...

            Uopste ne mogu opozicionari da se povezu na tu frekvenciju, oni pucaju na neki razum nesto.

            Da li su oni videli te ljude uzivo?

            Prvo ima dosta ucenjenih koji nemaju leba da jedu, pa moraju da glasaju. Drugo ima dupeuvlakaca sa mizernim koristima, trece, ima ovih sto nece da se zameraju.

            Niko ne glasa jer misli da je on dobar i dobra opcija. I ako ima takvih oni su beznacajan broj.

            Na stranu sto ga EU podrzava, sve i da ga ne podrzava, opozicija ima ocajnu taktiku.

            Prvo bi morali da se ociste od ljudi koji su vec bili politicki aktivni i na vlasti, drugo, morali bi da komuniciraju jezikom najprostijeg coveka, iako ne mogu da dopru do njih, neka idu u ta mesta.

            Treba da se bave i preuvelicavanjem, i falsifikovanjem, i lazima, i svim mogucim sredstvima. Jer ako ti na spin masineriju skidas gace i glumis liberalnog demokratu, druskane, gubis 100%.

            Matoru penzionercinu ne mozes pozivati na razum, nego mu objasnis kako su mu penzije otisle i preuvelicas kako se bahate, napravis neke fotomontaze. Ides po selima. Ma mora niskim udarcima da se igra igra inace nista.
            Last edited by Cassius Clay; 16-01-20, 19:38.

            Comment


            • Maro,
              Da uprostimo,
              Vučić je na zadnjim predsedničkim izborima imao nešto preko 2 miliona glasova, Srbija ima 7 miliona i možda 100 hiljada..

              Ja sam rekao da za njega glasa svaki četvrti a u stvari sam bio i blag, za njega glasa svaki 3 koma peti što je još nerealnije na terenu..

              Znači broje se svi i one bebe što laze po zemlji i oni što su u komi, i oni što leže u krevetu i samo što nisu riknuli.. Dakle svaki 3 koma peti. Kad izadješ na ulicu svake sekunde treba da naletiš na njegovog glasača.

              On to nema.
              Krade izbore.
              Last edited by Chiwwi; 16-01-20, 19:42.

              Comment


              • Ko zna koliko je mrtvih glasalo, ko zna koliko je placenih glasova, i sta sve ne. Ne treba gledati rezultate izbora uopste jer nisu relevantni.

                Opozicija nema ni svoje uporiste u sluzbama, nema ni svoju mafiju, nema nista. Kako oni misle protiv ove masinerije na lepe oci, to niko ne zna. Da li su glupi, ludi ili sta, stvarno jasno nije.

                Ne mozes ti na tenk pistoljem na kuglice.
                Last edited by Cassius Clay; 16-01-20, 19:42.

                Comment


                • Pa lepo sam rekao da krade izbore.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Maro,
                    Da uprostimo,
                    Vučić je na zadnjim predsedničkim izborima imao nešto preko 2 miliona glasova, Srbija ima 7 miliona i možda 100 hiljada..

                    Ja sam rekao da za njega glasa svaki četvrti a u stvari sam bio i blag, za njega glasa svaki 3 koma peti što je još nerealnije na terenu..

                    Znači broje se svi i one bebe što laze po zemlji i oni što su u komi, i oni što leže u krevetu i samo što nisu riknuli.. Dakle svaki 3 koma peti. Kad izadješ na ulicu svake sekunde treba da naletiš na njegovog glasača.

                    On to nema.
                    Krade izbore.
                    Ne kažem ja da ne krade, samo ti kažem da uzmeš u obzir i dijasporu...Kosovo itd...Članova stranke imaš skoro 800.000 pa vidi dalje- to su sigurni glasovi...
                    E,sad' što se mnogi stide da priznaju da su glasali za njega pa ćute i neće da ti otkriju jer znaju da si protiv , je drugi padež...a da ih ima ima, naročito po državnim firmama i institucijama...i ne glasaju oni iz ubeđenja nego radi benefita raznoraznih.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Koje državne firme?
                      Ja radim u državnoj firmi i niko od mojih kolega ne glasa za njega i javno seremo protiv njega na poslu.

                      Žvalavi klepa pa rastura, a evropa mu dozvoljava i to je sva istina.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Koje državne firme?
                        Ja radim u državnoj firmi i niko od mojih kolega ne glasa za njega i javno seremo protiv njega na poslu.

                        Žvalavi klepa pa rastura, a evropa mu dozvoljava i to je sva istina.
                        Borba protiv rezima iz drzavne firme i sve navijas za klub koji finansira sns sa sve Ostojom. Pomalo sam razocaran u tebe Chiwwi.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Tvit ministra policije koji trabunja o nekoj smanjenoj stopi kiminala, ali zanimljivi su komentari

                          https://twitter.com/NesaStefanovic/s...704593920?s=19
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Odje Power i ja da upadnemo džumbus bi napravili.

                            Comment


                            • Normalno Kad moze on od metar i po, dje bi nama kraj bio da su nam njegove pare

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Borba protiv rezima iz drzavne firme i sve navijas za klub koji finansira sns sa sve Ostojom. Pomalo sam razocaran u tebe Chiwwi.
                                Pa to nije Vučićeva firma, nija nam on vlasnik, nego firma čiji je vlasnik država Srbija, koja puni budžet i ne uzima subvencije od države kao neke privatne u kojima se radi za 200e.

                                Ta firma finansira izmedju ostalog i tvoj mali klub da ti napišeš koju ovde na forumu, u suprotnom bi basket bio nebitan sport.

                                A što se navijanja tiče, pa ti zato navijaš za KK Crvenu Opoziciju-simbol otpora SNS-u. Na tribinama vašim omiljena pesma je Vučiću pederu, a finansirate se prodajom malih igračkica Djilasa kako skida gaće Vučiću i podsmeva mu se, ide kao alva.

                                Nemamo svi taj Čegevara duh u sebi, shvati nas.
                                Last edited by Chiwwi; 17-01-20, 05:05.

                                Comment

                                Working...
                                X