Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pao je snijeg na Zabljak 30 cm,u visim predjelima i do 80 cm.Ima li snijega kod vas?

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Pao je snijeg na Zabljak 30 cm,u visim predjelima i do 80 cm.Ima li snijega kod vas?
      Mi smo danas prošli preko Kolašina i bilo ga je 10,20cm.

      "I love to speak with Leonard
      He’s a sportsman and a shepherd
      He’s a lazy bastard
      Living in a suit ."
      Leonard Cohen

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Tužno je što takva sramota, ponižavanje i trošenje novca grada prolazi kao šala u ovoj zemlji. Više sam video da se ljudi sprdaju s tim i zezaju nego da neko kritikuje. Kapiram smeh i sve to, kako drugačije s ovakvima, ali zbog ovakvih stvari ovaj čovek treba momentalno da izgubi sve funkcije.

        Comment


        • Originally posted by Bane je View Post
          Mi smo danas prošli preko Kolašina i bilo ga je 10,20cm.
          Kako bi na svadbu pricaj,jesu li te spopadale Bjelopoljke?

          Comment


          • To je bilo neizbježno.
            Baš mi je bilo neprijatno kad su roditelji počeli nudit svoje ćerke, a miraz im ovce i drva...

            "I love to speak with Leonard
            He’s a sportsman and a shepherd
            He’s a lazy bastard
            Living in a suit ."
            Leonard Cohen

            Comment


            • Gde se može kupovati garderoba online, a da je original i da ima free shipping worldwide ili bar da ne bude preskupa dostava? Armani, Lacoste, Ice Iceberg, Hugo Boss i sl. Gledao sam na Amazonu ali nešto mi nije preterano uverljivo.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Gde se može kupovati garderoba online, a da je original i da ima free shipping worldwide ili bar da ne bude preskupa dostava? Armani, Lacoste, Ice Iceberg, Hugo Boss i sl. Gledao sam na Amazonu ali nešto mi nije preterano uverljivo.
                Ne znam zasto bi davao tolike pare na robnu marku na prvom mestu, zasto bi rizikovao sa carinom i njihovim famoznim kataloskim vrednostima na drugom i zasto ne bi uzimao vec kod nas, ako moraju te marke. Pre neki dan je u TC Novi Merkator otvorena ta neka ekskluzivna radnja sa svim gorepomenutim plus Joop i sl.
                Znam nekoliko njih koji su se malo presli sa odecom iz inostranstva, pa su platili fine dazbine.

                Comment


                • Ne bih za sebe da uzimam. Bar ne sve, možda bih nešto i uzeo. Nešto ne vidim sebe da nosim Iceberg... Nego znam kome treba pa sam mislio da nadjem u inostranstvu negde po nekoj malo normlanijoj ceni i ovde da ih oderem. Jer u prodavnicama je skuplje po običaju.

                  Comment


                  • Comment




                    • Kao sto rekoh, danas je godisnjica ilegalnog rusenja u savamali. Molio bih porodicu i prijatelje da postave cvece u znak podrske zrtvama rezima. Ja cu poceti:

                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Comment


                        • Comment




                          • Spoiler
                            Bici, ludaku nenormalni
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Od mene podrska svima onima koji osecaju na neki nacin nepravdu, i koji zele dobar forum, nebitno sa koje strane(admini, clanovi, modovi) i zbog cega.

                              Comment


                              • Tekst:

                                http://www.index.hr/black/clanak/obo...ao/999210.aspx

                                I najbolji komentar svih vremena:


                                Vinnie Doe
                                ja neam pojma ko je ta, šta je pjevala i sl. sama činjenica da je živjela od svojeg rada i svojih pjesama, ma kakve god one bile, ja to respektiram i zbog toga mi je žao te osobe. nije glumila nikakvog političara, živjela na sisi države, nije bila stranački uhljeb, novovalni "poduzetnik" koji krade i vara druge i svoje zaposlene, nije nikom krala i pljačkala. a ja svima ostalima jebem boga, alaha, isusa, muhameda, hrišnu, kurca palca. jebem vam mater vjerničku. milijune hektolitara nečije krvi ste prolili u ime svoje "vjere". jebla vam vjera mater, jedino u što vjerujete je strah, strahu se klanjate, moltie, strah propovjedate, strah širite i strahom silujete sve one koji gledaju svoj posao i udišu komadić zraka koji njima pripada bez namjere da drugima oduzimaju pravo disanja. bila je ateistica? neka je. ta žena sigurno nije umrla u nikakvom strahu. vi svi ostali hoćete. jer ćete se pitati na dan svoje smrti da li ste dovoljno puta poljubili dupe svojeg popa, svećenika ili muftije i da li ste dovoljno vjerovali u sranja koji oni drobe. obični smradovi, eto što ste.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X