Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, jel moze neko da mi nesto objasni. Ako sam dobro razumeo, Akija je neko isprozivao na njegovom blogu a ovaj postavio to ovde kao i IP adresu, i zbog toga su ga banovali?
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Ljudi, jel moze neko da mi nesto objasni. Ako sam dobro razumeo, Akija je neko isprozivao na njegovom blogu a ovaj postavio to ovde kao i IP adresu, i zbog toga su ga banovali?
      Не.

      Неко се потписао као Фиксни и послао Акију извињење на блогу. Аки је то овде окачио алаудирајући да Фиксни има биполарни поремећај. Аки је добио бан због качења података и вређања.

      Comment


      • Nije ga isprozivao nego nahvalio.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Ljudi, jel moze neko da mi nesto objasni. Ako sam dobro razumeo, Akija je neko isprozivao na njegovom blogu a ovaj postavio to ovde kao i IP adresu, i zbog toga su ga banovali?
          Valjda, nisam to bas ispratio najbolje ali izgleda da je javno objavio neciji mail i IP sa foruma, misleci da je fiksni u pitanje, iako nije. U svakom slucaju odlicno je prosao, to je najstrozije kaznjivo, ne znam ko ga je banovao i sad mi je tezina da ulazim i gledam ali je neko bio bas dobro raspolozen jer je mogao na poduzi odmor zbog toga.
          sigpic

          Comment


          • Meni je neko u inboxu poslao ovaj mail
            pobeda@gmail.com

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Meni je neko u inboxu poslao ovaj mail
              pobeda@gmail.com
              Очекујем најстрожнију казну за Принцонија због изношења приватних података
              Last edited by Победа; 15-08-17, 00:11.

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Ma ja sam to napisao jer sam znao da mi neces zamjeriti. [emoji3] Sto se tice ovog alkohola, zaista ne znam sta mi se moze desiti. Ne konzumiram često, samo u posebnim prilikama.
                Pa sta mislis jel ti zameram sada?

                A za ovo drugo ti nista ne verujem. Precesto si se ti zalio na buku usisivaca u podne [emoji3]


                tt sa A5 u inat Mi6
                Last edited by miloolja; 15-08-17, 00:11.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Ja mislim da je junior sam sebi to slao
                  .. ali onda ne bi bio banovan. Valjda.

                  Zaboravljate ko je tad živeo u Novom Sadu, a više ne živi i eto odmah ga niko ni ne pominje..

                  Ovi (mi?) iz senke su (smo?) najsumnjiviji.

                  Comment


                  • Maric?

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      ..

                      Zaboravljate ko je tad živeo u Novom Sadu, a više ne živi i eto odmah ga niko ni ne pominje..
                      .
                      Sumnjas li na vlasnika email adrese maric.paric@yahoo.com ?

                      Comment


                      • Ali da niko ne posumnja na Lorda
                        Odakle ono beše svaja?
                        I još se mudro drži na distanci kada je ova tema u pitanju?
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa sta mislis jel ti zameram sada?

                          A za ovo drugo ti nista ne verujem. Precesto si se ti zalio na buku usisivaca u podne [emoji3]


                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Ma kakvi, da sam mislio kako ces mi zamjeriti ne bih nista ni pisao. A za ovo drugo, mozda volim dugo da spavam a ne podnosim buku. Kakve predrasude.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Aki zna ko je.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Valjda, nisam to bas ispratio najbolje ali izgleda da je javno objavio neciji mail i IP sa foruma, misleci da je fiksni u pitanje, iako nije. U svakom slucaju odlicno je prosao, to je najstrozije kaznjivo, ne znam ko ga je banovao i sad mi je tezina da ulazim i gledam ali je neko bio bas dobro raspolozen jer je mogao na poduzi odmor zbog toga.
                              Nije to uopste kaznjivo, bar ne pise u pravilniku ovog foruma. Covek je izneo podatke do kojih je dosao na svom vebsajtu i koje mu je korisnik njegovog sajta svojevoljno pruzio. Al dobro, valja se izdrkavati nad mladjanim Akijem, vole to Vucici
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Nije to uopste kaznjivo, bar ne pise u pravilniku ovog foruma. Covek je izneo podatke do kojih je dosao na svom vebsajtu i koje mu je korisnik njegovog sajta svojevoljno pruzio. Al dobro, valja se izdrkavati nad mladjanim Akijem, vole to Vucici
                                Pravilnik

                                4.9 Najstrože je zabranjena bilo kakva aluzija na nečiji privatni zivot, čime se neki član bavi u realnom životu, gde živi, šta radi, kako zarađuje, kao i iznošenje bilo kakvih privatnih podataka!
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X