Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa ovolikim support-om opozicija bi dobacila 300K.
    Nećemo mi izbore gledati još dugoooo...

    Comment


    • Originally posted by Jack View Post
      Kako mislis doslo,tamo niko nije dosao ,tamo je doveden i ucenjen,sam sam upucen u par slucaja, a ko zna koliko za koje ne znam,ne kazem mozda njih stotinjak je doslo dobrovoljno

      Ne znam jel se vise nerviram zbog zvezde ili morona koji podrzavaju ovaj skup
      Većina tih ucenjivanih kojima je zaprećeno otkazom na poslu su isti taj posao i dobili preko stranke.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Tezak ali bas tezak debakl Vuccia. Da on pored 1000 buseva i ko zna koliko ucenjenih glava plus ovih sendvicara iz Republike Srpske i Severne Makedonije okupi nesto vise ljudi od opozicije. A pricao je da ce ih biti 10x vise. Nema njemu mirnog sna veceras.

        Comment


        • Ajmo na twiter da overimo pobedu hehe...ali sramno malo ljudi sa tim da ih veliki broj ucenjen...psiho je poludeo..i pink cuti o broju ljudi..ova nesrecna opozicija ima sad prostora da ih jbe...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sustina je da bi faraon mogao da vlada dugo da nije bolesno iskompleksirano bice koje ne moze da istrpi nijedan glas protiv sebe. Zato se i okruzio ili dokazanim idiotima koji su nisu sposobni ni za sta drugo osim za besomucno ponavljanje njegovih lazi ili sa dokazanim lopurdama (Dinkic, Mihajlovic, Brnabic...) koje bas briga i za zemlju i za svoj rejting i tu su zbog licne koristi.

            Zato i izmislja minhauzenstine o "demostrantu koji je protiv njega jer nije uhapsio Djilasa", zato i stalno histerise o "sacici koja je protiv njega". E pa nije, bedo ljudska, najmanje milion ljudi u ovoj zemlji, svih mogucih politickih uverenja misle o tebi sve najgore i misle da moras da odes i da se vise nikada ne vracas u politiku.

            Takvo mu je i biracko telo - jedan deo su kompletni imbecila koji veruju ovome jer zeli da sa njim deli tu mrznju prema "onim drugima", drugi deo su pokvareni i koristoljubivi ljigavci koji misle da su mnooogo pametniji od ostalih ako za ucesce u lazima ovog rezima dobiju neke sitne privilegije i treci su ucenjeni jer smo mi drustvo bednih ljudi, mnogo je bede i sirotinje.

            Zato treba ovog sto je sve to zamesio, osobu koja je izvrsila puc u stranci i drzavi, kompleksasa koji nije pobedio ni na jednim iole normalnim izborima stalno prozivati, bukvalno ignorisati sve ove oko njega, sve ove ljigavce koji se koriste ovim ludilom zbog licne koristi i stalno iznova i iznova ponavljati da nam je faraon mentalno bolestan covek koji je jos i patoloski lazov i izdajnik svoje ideologije i stranke i svega zbog sopstvene koristi i zbog zelje da vlada i da se izivljava.

            Nisu ni Obradovic, Djilas, Jeremic, ludi Trifunovic, Radulovic, Lutovac, lazna levica Borko i ostali neka resenja, ali daj prvo da se resimo ovog zla.

            Naravno, svi oni koji su u fazonu da "Vucic nije najvece zlo", tipa Cedica J., Canak ili ex haski zatvorenik kao i oni koji to pricaju - oni su u stvari za Vucica.
            Last edited by blond; 19-04-19, 21:55.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Dobrodosao nazad nije te bilo..lep upis!!!
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Odakle da počnem... U šoku sam. Fizički ružnije ljude nisam video u životu. Odvratnije. Smrde na duhovno siromaštvo. Moralni klošarizam. Te smrdlje su od ispod opštine nbg pa na dalje zauzele sve.

                Valjali se po travnjacima sedeli po stepenicama pored puta, odvratni čergari bedni smrdljivi jadni usrani i upišani i krezavi.

                Doživeo sam šok toliki da ne mogu da pričam.

                Ja dolazim iz unutrašnjosti doduše Zapadna Srbija koja je homogena pa nisam video onakve kreature, da me neko pitao gde se nalazim ja bih rekao u Bugarskoj u nekom zabačenom gradiću.

                Vredjam ljude na osnovu fizičkog izgleda da.

                Jer su mi verovatno bili odvratni zbog razloga dolaska.

                Voleo bih da im poručim par stvari a ne mogu pa želim sa vama da podelim.

                1) neka crknu od gladi
                2) neka nikada sreću nemali jer je drugima otimaju
                3) šta god počeli da rade da im ne uspe
                and last but not least
                4) Neka mi se napuše k sve im jebem.

                Ljudi je l' moguće ono?

                Gde je ono raslo?

                Imaju li IQ zajedno kad se spoje 80?

                Ljudi mi smo ludi kunem vam se, trebali smo uzeti motke u ruke i iznabadati gamad.

                Oni su preko mosta išli smetali tramvaju, pravili pičvajz u Ušću, drndali po Meku. Pa crkli majci GDE VAM JE OBRAZ?

                To su isti oni što su se turčili i menjali veru pa naseljavali Bosnu. Nije se ono poturčilo jer je bilo jaka morala i karaktera nego je jajarčina. Hoće da bude Beg hoće sa pobednicima. Tako i ove krezube majmunčine misle da su uspeli što su sa Vučičem.

                Banujte me baš me briga više u šoku sam gde živim.
                Last edited by Cassius Clay; 19-04-19, 22:29.

                Comment


                • Pa pisali smo i ovde o njima...da ti zgade zivot jbga...to ti je bajo moj Srbija..Dobro jutro )
                  Last edited by LosmiSK; 19-04-19, 22:36.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    uplasih se

                    Spoiler
                    [emoji38][emoji38]
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Jedan od komentara na tu sliku

                      Covek je SVE. Skins iz 90ih, Billy Idol, arhijerej, sadomazo gej, zena, lik iz Hellraisera, kapetan duge plovidbe, Tom Kruz iz Top Guna, veteran iz Vijetnama.. Izvinite ako sam nesto propustio.
                      A inace, sta se njemu desilo? Ja sam ga zadnji put vidio u nekoj emisiji prije jedno 7-8 godina i normalno je izgledao

                      Comment


                      • Djorjde peder. Nazovimo stvari pravim imenom. Idemo dalje. Ne da ću da idem na proteste, nego ću da se probijem da vodim ljude da im usadim u glavu militantne ideje.

                        Samo polako.

                        Odmah sam zvao društvo koje ide, moramo mi mladji malo sranjce da napravimo ne ide ovo više ovako.

                        Losmi je u mojoj brigadi znam da je odan i veran forumaš. Olja i Bojana neka spremaju hranu za vojnike, Blond neka stalkuje Vučića - ovo je zapravno najefikasnija ideja. Ja sam lično poželeo par puta da se ubijem, verujem da bi se Vučić obesio.

                        Do pobedeeeeee!
                        Last edited by Cassius Clay; 19-04-19, 22:46.

                        Comment


                        • A necemo valjda samo nas petoro u tu revoluciju? Sta ce ovi ostali da rade?

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Djorjde peder. Nazovimo stvari pravim imenom. Idemo dalje. Ne da ću da idem na proteste, nego ću da se probijem da vodim ljude da im usadim u glavu militantne ideje.

                            Samo polako.

                            Odmah sam zvao društvo koje ide, moramo mi mladji malo sranjce da napravimo ne ide ovo više ovako.

                            Losmi je u mojoj brigadi znam da je odan i veran forumaš. Olja i Bojana neka spremaju hranu za vojnike, Blond neka stalkuje Vučića - ovo je zapravno najefikasnija ideja. Ja sam lično poželeo par puta da se ubijem, verujem da bi se Vučić obesio.

                            Do pobedeeeeee!
                            Zapravo, ova podela zaduzenja nije losa ideja za opozicionu borbu. Naci nekog grlatog koga ionako zabole za licni rejting da prica sve najgore o faraonu i njegovima, a u pozadini ovi ostali da kupe poene, obecavaju kompletni reset nakon pada faraonove piramide lazi i bezumlja i sve u tom fazonu.

                            Sve sto radi faraon sada je odvracanje ljudi od bunta, revolta i usmeravanja glasova prema bilo kojoj opciji - zato toliko price o fasistima, nasilju i lopovima koji pokrase "petsto miliona PARA" (to onaj bednik iz telegrafa stalno tako govori, tezak imbecil je u pitanju).

                            Za vreme protesta samo pustati njegove govore, sizenja iz vremena kada je bio u SRS, ludjenja sada, kako je pricao da nece da se kandidujuje, pa se kandidovao. Onaj novinar Skoro je proslu subotu poentirao sa govorom, tako treba - kratko, ali u sredu.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Bilo ih je u najboljem slucaju 50.000, ali mislim da je prava brojka oko 45.000.

                              Jebeni bolesnik.
                              Last edited by Mr. Wolf; 19-04-19, 23:32.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Nek se bori Blond ko kako zna. Izdajnik lažljivi i oni i njegovi pajtosi što rade za Šiptare. Proklet bio dok je živ, tragično će završiti. Bog će ga kazniti.

                                Comment

                                Working...
                                X