Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pre ili kasnije, ovde treba jedna bas ozbiljna revolucija...Ona 5oktobra bi bila na nekih 3% jacine...sta mi kao narod dozvoljavamo, ovoje covek da zaplace..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Radoš Milovanović:

      - On postavlja načelnika lokalne policije, predsednika opštine, direktora Doma zdravlja...

      - Direktor ima doušnike na svim stranama i zna ko šta radi, ko šta priča, sve mu dojavljuju.

      - Svi u Lučanima su, zbog posla prinuđeni da budu učlanjeni u Srpsku naprednu stranku.

      - Džipovi bez tablica, to je bilo u Lučanima.

      Kako kompezaciju, da ne bi išli na Sud ocu poginulog radnika je ponudio:

      - terao nas je da prihvatimo posao za ćerku u Namenskoj i za ženu, stan bi nam dao, nudio je pare.

      - Rekao sam da ja mrtvog sina ne prodajem.

      - Svi svedoci u korist poginulog Milomira Milivojevića dobili su otkaz.

      - prilikom suđenja direktoru Radošu Milovanoviću, kada su se radnici okupili pred sudom da daju podršku... direktoru.

      - Ispred sudnice su mi ti isti radnici, prijatelji, kolege, psovali mrtvu majku i mrtvo dete, govorili da hoću da zatvorim fabriku.

      Tehnika vladanja...dno.
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Negde sam pročitao nakon što je ta info prošla i kada su krenuli twitovi protiv S.Spasića. Ne znam da li je merodavno ja samo pišem šta sam pročitao (negde). Uzgred, zanima me popunjena fascikla tj čime je popunjena. Da je polupismen-jeste.
        Što se tiče ove insinuacije oko Vučića, žensko si i poštovaću pol (da me ne optuže za mizogin stav) naravno, i kao forumaša.... samo nemoj da mi kačiš te fazone ako nisi sa nama onda si protiiv nas i još gore - onda si za njih.
        P.S: videh da je Konstantin postavio da je ležao za silovanje, mislim da takav ne sme da bude ni blizu savetnikovanju o porodici. Neko ovde zajebava narod.
        U jeee, znaci da nisam zensko, a da uzivo razgovaramo ti bi me udario mozda???? Svasta!
        Sto je najgore, ja tebi nista nigde ne kacim, niti sam rekla da si za ove, one, ti sam u svakom skoro postu ovde imas "JESTE...ALI..."
        Sad je taj Sima neka bitna stavka u nasim zivotima (osim sto je placeni ker od nasih para) i faca neka, pa treba da ga branis od mog misljenja
        Oukej...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Ovo sto je u drugom tvitu u nizu napisao, bas ga ubode...

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            U jeee, znaci da nisam zensko, a da uzivo razgovaramo ti bi me udario mozda???? Svasta!
            Sto je najgore, ja tebi nista nigde ne kacim, niti sam rekla da si za ove, one, ti sam u svakom skoro postu ovde imas "JESTE...ALI..."
            Sad je taj Sima neka bitna stavka u nasim zivotima (osim sto je placeni ker od nasih para) i faca neka, pa treba da ga branis od mog misljenja
            Oukej...
            Mozda bi i hteo, ali da sam udaljen 100hiljada km Ne mogu ti ni zene, ne brini i mani se cudnih ljudi, da ga ne uvredim
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • A?


              Boze strasnoo!!!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Svidjao joj se Marko Pantelic ,a Ana mu dodje zenski Pantela

                  Comment


                  • Babicevoj zeni dati nacionalnu penziju..ovi radnici nisu ni zasluzili bolje..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Mislim da je Babicu ovi neki tamo brak po redu....

                      Postavio neko sliku kada su onda radnici pruzali podrsku disi i vredjali roditelje pokojnig momka i zapitao se...ima li ih na ovoj slici?
                      Strasno.

                      A Brnaba, ona stvarno ama bas nista nema: nit je pismena, nit sarma, nit elokvencije, nit znanja, sveukupno odvratna jedna persona
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Comment




                        • Šta osećate kada pogledate ovu scenu? U jednoj reči ako je moguće.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            U jeee, znaci da nisam zensko, a da uzivo razgovaramo ti bi me udario mozda???? Svasta!
                            Sto je najgore, ja tebi nista nigde ne kacim, niti sam rekla da si za ove, one, ti sam u svakom skoro postu ovde imas "JESTE...ALI..."
                            Sad je taj Sima neka bitna stavka u nasim zivotima (osim sto je placeni ker od nasih para) i faca neka, pa treba da ga branis od mog misljenja
                            Oukej...
                            Negde sam pročitao nakon što je ta info prošla i kada su krenuli twitovi protiv S.Spasića. Ne znam da li je merodavno ja samo pišem šta sam pročitao (negde). Uzgred, zanima me popunjena fascikla tj čime je popunjena. Da je polupismen-jeste.
                            Što se tiče ove insinuacije oko Vučića, žensko si i poštovaću pol (da me ne optuže za mizogin stav) naravno, i kao forumaša.... samo nemoj da mi kačiš te fazone ako nisi sa nama onda si protiiv nas i još gore - onda si za njih.
                            P.S: videh da je Konstantin postavio da je ležao za silovanje, mislim da takav ne sme da bude ni blizu savetnikovanju o porodici. Neko ovde zajebava narod.
                            Boldovao sam ono što bitrebalo da se odnosi na stav, nigde nisam pominjao fizički kontakt i ne znam odakle ti to da bih u RL došlo do fizičkog kontakta?
                            Naravno da uvek koristim ALI i naravno da tasj ALI nije alibi za rad ove vlasti, već samo napomena da (pošto smo uglavnom kratkog pamćenja i nije za zgore ponoviti) one prethodne ne treba idealizovati jer su i oni radili iste stvari a na štetu naroda. Kao neki rodonačeknik uzurpacije položaja bio je S.M., dođe Bota i on nastavi sa uzurpacijom položaja jer se za sve pitao a ne nesretni Mirko aka predsednik vlade, dođe ovaj i on još usavrši to mešanje u sve i postavi stari postulat "Država to sam JA". Još samo fali (fali znači nedostaje, za one severno od Save i Dunava) da nam ukine prezimena pa da ponese ponosno Sultan od Srbije.
                            Hoćemo da ga menjamo ali koga? Trufauta naduvanogi u svom svetu uglavnom, Boška sektaša, Lutovca koji (možda i jedini ima taj gospodski stav i parlamentarizam ali treba još nešto) Đikija? Koga?
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by blanco View Post
                              Svidjao joj se Marko Pantelic ,a Ana mu dodje zenski Pantela
                              Uh...to mu nekakav incest dođe...



                              Mada, Pantela, koliko god da je neelokventan, nekakav je šmeker ima nekakavu harizmu...ova...sačuvaj Bože..
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by Constantin View Post
                                Uh...to mu nekakav incest dođe...



                                Mada, Pantela, koliko god da je neelokventan, nekakav je šmeker ima nekakavu harizmu...ova...sačuvaj Bože..
                                Nedostaje samo na levom obrazu kod premijerke ova bradavica ili mladež (šta je već) ali su kao blizanci.
                                (još jedna ukradena beba)
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X