Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg munli, sve države sa značajnom dijasporom.

    Comment


    • Odliv mozgova

      Comment




      • Dvoumim se...
        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post


          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                A pun mi je više i crnaca sada ću iskreno reći. Zašto bi tebe monkey chants provocirali? Beli engleski majmuni zavijaju tako i ti treba njih da ismeješ a ne da se ti upecaš tu kao da si niže biće.

                Meni da neko baca te krike, ja bih mu još bananu bacio i rekao jedi majmune.

                Ovako kao da oni sebe ne poštuju pa to ih vredja. A to sve jer su im isprali mozak rasizmom u nauci, pa oni izgleda veruju da su manje vredni.

                Moraju malo da rade na sebi i na crnačkoj edukaciji da ne ispadaju smešni. Ako ti neko ispušta majmunske krike, nisi ti majmun nego je on majmun i treba da mu se nasmeješ eventualno da mu baciš bananu da pojede.

                Prave pičkice od njih, da idu po terenima širom evrope i plaču kao da su nešto manje vredni.

                Što bih se ja pecao na bilo kakve krike kada nemam veze sa tim, to mi ne ide u glavu.



                Tako to rade šmekeri a ovi ostali mogu da mu se posaginju svi. Niko ga više neće prozivati jer se ne peca i jer je šmekerčina.

                Jednako ispiranje mozga kao crnci prošli su i Srbi pa sada kada neko Kaini kaže da je Srbin on bi odmah počeo da se pravda. Kao pa nisam ovo ono. Baš su ocrnili i Srbe i crnce da i jedni i drugi mrze sebe. Pa se bore da pobegnu od sebe.
                Last edited by Cassius Clay; 23-12-19, 12:38.

                Comment


                • Uroše, neki igrači se i zaplaču kad ga vrijeđaju rasisti. Ti ljudi se njemu podsmijavaju, mora on imati nekakvu reakciju. Ako zaćutiš i ne uradiš ništa povodom toga, imaš strah i postaje ti još gore jer držiš u sebi, a to može imati kobne posljedice. Zna da je njemu upućeno i nije uopšte dobronamjerno. Ni Alvesu nije svejedno, pa kako god postupio. Imaš kriv pogled na to, rasizam je gadna stvar. Crnci nijesu prihvaćeni i to je činjenica. To što ti predlažeš je neostvarivo. Da li bi se ti smijao da te vrijeđaju konstantno?
                  sigpic

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Nemojte me zezati, jel ovo stvarno bilo?
                      GIFSoup

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Uroše, neki igrači se i zaplaču kad ga vrijeđaju rasisti. Ti ljudi se njemu podsmijavaju, mora on imati nekakvu reakciju. Ako zaćutiš i ne uradiš ništa povodom toga, imaš strah i postaje ti još gore jer držiš u sebi, a to može imati kobne posljedice. Zna da je njemu upućeno i nije uopšte dobronamjerno. Ni Alvesu nije svejedno, pa kako god postupio. Imaš kriv pogled na to, rasizam je gadna stvar. Crnci nijesu prihvaćeni i to je činjenica. To što ti predlažeš je neostvarivo. Da li bi se ti smijao da te vrijeđaju konstantno?
                        Ja bih skinuo gaće i pokazao im penis. Na mržnju mržnjom a ne suzama. Verujem da ja ne moguda shvatim to, ali ja ne razumem kada kod crnaca, Srba itd proradi neki da li stokholmski sindrom ili šta, da se oni svojim ugnjetavačima izvinjavaju i slušaju njiohve reči da su manji.



                        Meni je njih žao u neku ruku kao i mog naroda, ali sami se nameću i žele da komuniciraju humano sa nehumanim ugnjetavačima.

                        Neka bude da ja zagovaram neprijateljstvo ali prelako jedna grupa ljudi - manji narodi uslovno rečeno (pre svega brojčano i neevropski) i ugnjetene rase opraštaju zlotvorima stvari.

                        Drve kurac a nisu integrisali te ljude i posle govore say no to racism. Praviš globalnu stvar od vašeg sranja. Oni su trebali te ljude da integrišu i da im daju šansu za obrazovanje itd, a ne sa se bacaju frazama i prave od njih ugroženu vrstu.

                        To je pogrešno i oni ih i dalje zlostavljaju simbolički.

                        Comment


                        • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                          A pun mi je više i crnaca sada ću iskreno reći. Zašto bi tebe monkey chants provocirali? Beli engleski majmuni zavijaju tako i ti treba njih da ismeješ a ne da se ti upecaš tu kao da si niže biće.

                          Meni da neko baca te krike, ja bih mu još bananu bacio i rekao jedi majmune.

                          Ovako kao da oni sebe ne poštuju pa to ih vredja. A to sve jer su im isprali mozak rasizmom u nauci, pa oni izgleda veruju da su manje vredni.

                          Moraju malo da rade na sebi i na crnačkoj edukaciji da ne ispadaju smešni. Ako ti neko ispušta majmunske krike, nisi ti majmun nego je on majmun i treba da mu se nasmeješ eventualno da mu baciš bananu da pojede.

                          Prave pičkice od njih, da idu po terenima širom evrope i plaču kao da su nešto manje vredni.

                          Što bih se ja pecao na bilo kakve krike kada nemam veze sa tim, to mi ne ide u glavu.



                          Tako to rade šmekeri a ovi ostali mogu da mu se posaginju svi. Niko ga više neće prozivati jer se ne peca i jer je šmekerčina.

                          Jednako ispiranje mozga kao crnci prošli su i Srbi pa sada kada neko Kaini kaže da je Srbin on bi odmah počeo da se pravda. Kao pa nisam ovo ono. Baš su ocrnili i Srbe i crnce da i jedni i drugi mrze sebe. Pa se bore da pobegnu od sebe.
                          Svaka čast 💪
                          Originally posted by Bokirivaldo View Post
                          Nemojte me zezati, jel ovo stvarno bilo?
                          A nije, ovo je stvarno 😂

                          https://www.instagram.com/p/B6aqnKtg...=1m0scqaes44ne

                          Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Ja bih skinuo gaće i pokazao im penis. Na mržnju mržnjom a ne suzama. Verujem da ja ne moguda shvatim to, ali ja ne razumem kada kod crnaca, Srba itd proradi neki da li stokholmski sindrom ili šta, da se oni svojim ugnjetavačima izvinjavaju i slušaju njiohve reči da su manji.



                            Meni je njih žao u neku ruku kao i mog naroda, ali sami se nameću i žele da komuniciraju humano sa nehumanim ugnjetavačima.

                            Neka bude da ja zagovaram neprijateljstvo ali prelako jedna grupa ljudi - manji narodi uslovno rečeno (pre svega brojčano i neevropski) i ugnjetene rase opraštaju zlotvorima stvari.

                            Drve kurac a nisu integrisali te ljude i posle govore say no to racism. Praviš globalnu stvar od vašeg sranja. Oni su trebali te ljude da integrišu i da im daju šansu za obrazovanje itd, a ne sa se bacaju frazama i prave od njih ugroženu vrstu.

                            To je pogrešno i oni ih i dalje zlostavljaju simbolički.
                            Isto kao i Srbi sto su integrisali Rome u sisteme.

                            Ne znam za tebe, ali meni bi recimo smetalo da neko od protivnickih igraca ili navijaca vredja Ljajica na verskoj osnovi dok on nosi dres Srbije.

                            Najnizi nacin vredjanja je da nekoga vredjas na rasnoj, nacionlanoj ili verskoj osnovi.

                            U svakom slucaju, ironija svega ovoga je da su uvrede ovoga puta uputili navijaci Totenhema, kluba za koji igra Danny Rose, covek koji svojevremeno nije hteo da putuje u Beograd na mec protiv Partizana i kluba ciji su igraci pred ovosezonski mec LS protiv Crvene zvezde pretili da ce napustiti teren ukoliko bude rasistickih ispada.

                            Karma je cudo, sve im se vraca, voleo bih sada da postavim par pitanja onom njihovom novinaru koji je pokusavao da provocira Milojevica pitanjima o rasizmu u Beogradu.

                            Comment


                            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                              Nemojte me zezati, jel ovo stvarno bilo?
                              Jedan od jačih komentara je bio da pljuje Đilasa na kineskom


                              Pojma nemam kineski, kao laiku ovo mi zvuči loše i kao da čita, ali Kinezi će cijeniti ovakav gest tako da je dobra stvar. Makron kada je došao i pričao na srpskom meni je to npr super bilo

                              Comment


                              • Problem sa Romima nije istorijski kao u Engleskoj sa crncima. Pričao sam sa dosta ljudi na tu temu kroz život i oni su takvi da dosta njih ne želi da vadi lične karte, da se integriše, itd. A nikada nije postojalo sistemsko uništavanje i sistemski problem. Oni se i ne žale na svoj položaj.

                                Drugo je verska osnova, ali moja je parola za rasnu osnovu i crnce, kao u društvu kad te neko zajebava, ako se pecaš još više će. Jeste banalizovanje, ali ako neko ispušta majmunske krike - on je majmun a ne ti.

                                Comment

                                Working...
                                X