Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Nasoj crkvi ko daje pare, taj je veliki gresnik.
    Oni primaju donacije u robi, malo zuto, malo belo... onda se odlikuju kriminalci Dodik i Vucic i tako...

    Comment


    • Poprilicno bolesna masa, juce me na bazenu starotovo lik da idem u neku crkvu gde pevaju o Isusu itd.. Reko brate, pogodio si ko prstom u supak Za malo da ga pitam, si ti Goku braleeeee
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ne napadaj sine, mržnja ubija čoveka.

        Lošmi: Konzervo bez stila i naprednih ideja, neće tvoje prihvatanje realnost da čeka. Ja na mozak mažem vazelin, da se lepo veselim, zbog tebe ne mogu da se selim, pa ti najgore želim, jer si najgora retrogradna, zlokobna vrsta, sledbenik atletičara sa drvenog plusa. Soliš mi tu vazduh s pogana tri prsta, desničaru, fašisto, kanceru društva. Nemaš trunku tolerancije za banke, korporacije, dok pišeš govore za buđenje nacije. Sa svetom bi da ratuješ? Ja posipam nas pepelom, u koraku sa vremenom, postmoderno i veselo, doručkujem zeleno kad sam belo večero, za svaku noć veštica oblačim se svečano. Ako tolko bitno ti je tvoje carstvo nebesko, dva precizna hica... i sve će biti rešeno. Kakva crna Srbija, nama svet je mali, idemo na mars ovako liberalni! Idemo na Mars, idemo na Mars, ja i Ilon Mask idemo na Mars.

        Comment


        • šta je ovo Goku
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment




          • Bolji tekst nisi nikad napisao, ovako bih na prvu rekao da ti je pomogao Emil, dok je zavrsavao poslednju sipu ali poznavajuci tebe i tvoj mentalni sklop..moguce da si i ti sam ovo napisao. Doduse bez pomoci lepka, ali tu je i problem.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              šta je ovo Goku

              Comment


              • Originally posted by goku View Post
                Dobro radiš, samo tako nastavi.



                Tako je, izbaci to iz sebe.
                Hvala Gojkaro, tvoje reci kao prvog vernika ovog foruma mi mnogo znace. Dostizem katarzu pri samom repliciranju na tvoje postove.

                Losmi gde su ti sto pevaju, iz koje su struje, evangelisticke, baptisticke, mormonske, protestantske? Pusti mi poruku kad ih vidis, ja bih isao, volim da pevam a mogu po potrebi i da padnem u trans.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Mislim da je baptisticka kaze, ima ih oko 300 rekao mi je i gde, ali sam zaboravio..znam da su pre bili u Petra Drapsina neki, ne znam da li su isti Meni Gojkara deluje kao da je neki potez Veternik-Begec, to je neko slicno razmisljanje..mada mozda gresim ovaj mi deluje emancipovan, dok Gojkara deluje da je uspeo da izadje iz kaveza
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Daj Goku ne dopuštaj to sebi. Znam tvoju želju i nameru, ali totalno je nebitno. Da li će neko da se klanja Balu, Šivi ili će da gura u usta Marini Abramovič, totalno me ne zanima. Čoveče, treba da te briga šta ko misli.

                    Ne podržavam ni Gokua, a ni npr Istoka koji objašnjava i koliko je Marina top i koliko smo mi koji je ne cenimo zaostali.

                    Kada bi svi gledali samo svoja posla i kad bi nas bilo briga za druge.

                    Veruješ u Sai Babu? Bmk. Ne veruješ ni u šta? Bmk. Treba to oivičiti u privatnu sferu, jer ovako služi za neko gradjenje identiteta u odnosu na druge.

                    Znaš kao ja sam vegan i ja sam u pravu. Ja sam ovo, ja sam ono. Ma koga više boli uvo ko je šta.

                    Radite šta oćete.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Hvala Gojkaro, tvoje reci kao prvog vernika ovog foruma mi mnogo znace. Dostizem katarzu pri samom repliciranju na tvoje postove.
                      Pre svega sam srpski patriota i neko ko veruje u tradicionalne vrednosti. Vera u Boga i liturgijski život je deo toga. Tako su živeli naši slavni preci, ali ne tako davno i još neki veliki ljudi. Ko sam ja da kažem da su svi oni bili budale. Ko sam ja da pljunem na sve to.

                      Neko sam i ko je shvatio zašto stradamo. Moraš centi sebe, da bi te drugi cenio. Moraš verovati u sebe da ne pomisle kako te mogu slomiti kao suvu grančicu. Kada samo odbacili našu tradiciju i okrenuli se drugim vrednostima, počelo je naše stradanje i završiće se kada potpuno nestanemo, a nestaćemo to je izvesno. Nestaćemo zbog ljigavaca i slina koji su sebi dali za pravo da istorija počinje od njih. Koji su pljunuli na sve što su neki gradili stotinama godina.

                      Znam da moja borba nema nekog smisla, moji koraci su mali i sitni, ali znam da ću umreti na svom putu i to mi daje lično zadovoljstvo. Zadovoljstvo da znam da nisam zombiran kao 99 posto ovog naroda.

                      Nastavite da prenosite tvitove, pričate o vlasti i opoziciji, izborima, da kukate kako su vam drugi krivi i živite u nadi ako oterate jedne, da će vam svanuti sa drugima. Da živite da bi gledali utakmice, filmove i serije, laprdali o dnevnim događanjima, pisali postove i da vam jedini smisao bude kako ispuniti dan, kako se spasiti od dosade i kako ne ostati nikada sa samim sobom.

                      Sve nekako ima logike, jedino nema logike što ovde delim prostor sa 99 posto onih o kojima sam gore pričao. Što vodim prazne razgovore koji nemaju nikakvog smisla, kao ni obitavanje na ovakvim mestima. Što gubim vreme na nešto tako besmisleno kakvi su virtuelni razgovori sa likovima koji ne dele moju ideju, na koje ne mogu da utičem i koji mi oduzimaju mir.

                      Da sam neko ko je utvrđen u veri ovakva mesta bih zaobilazio u širokom luku. Samo sam neko ko se trudi da bude na putu onih zbog kojih sam to što jesam, ali nikada ih neću biti dostojan.

                      Ako nekako treba da izgleda moj poslednji upis ovde, neka izgleda ovako. Ostajte mi u miru i praštajte na teškim rečima koje sam izgovorio.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Nasoj crkvi ko daje pare, taj je veliki gresnik.
                        Živa istina. Kancer srpskog društva. SPC naravno, na čelu sa bradatim dupeuvlakačem koji se odaziva na ime patrijarh.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Gledam sad pricu oko ovog decaka sto je bio otet I ne mogu da se otmem osecaju da je sve izrezirano.

                              Mozda i gresim ali sam nastup njegovog oca pre publikom koja se eto pojavila bas u trenutku kada je dosao Slina mi deluje izvestaceno Jos im juce bese slava, gde ces bolji trenutak.

                              Ne znam, meni smrdi cela prica.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Mislim da je baptisticka kaze, ima ih oko 300 rekao mi je i gde, ali sam zaboravio..znam da su pre bili u Petra Drapsina neki, ne znam da li su isti Meni Gojkara deluje kao da je neki potez Veternik-Begec, to je neko slicno razmisljanje..mada mozda gresim ovaj mi deluje emancipovan, dok Gojkara deluje da je uspeo da izadje iz kaveza
                                Ubuduće zadrži za sebe kaveze i slična poređenja i etikete, kao post ili dva prije gdje opet prozivaš istog člana onako iz čista mira. Svaki put pređem preko toga jer mislim da ćeš prestati i nadam se da hoćeš. Može se komunicirati i bez toga

                                Comment

                                Working...
                                X