Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ivanovic je govnar isto kao i 95% javnih licnosti i novinara... a jos veci su govnari ti sto kopaju sta je ko rekao prije 10 godina. Go get a life.

    Comment


    • - Teska vremena stvaraju jake ljude.
      - Jaki ljudi stvaraju dobra vremena.
      - Dobra vremena stvaraju slabe ljude
      - Slabi ljudi stvaraju teska vremena

      U kojim smo mi vremenima?

      Comment


      • U matrix vremenima, tj. jednom od matrix vremena.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ivanovic je govnar isto kao i 95% javnih licnosti i novinara... a jos veci su govnari ti sto kopaju sta je ko rekao prije 10 godina. Go get a life.
          O tome ja pričam, daleko od toga da je Ivanović anđeo . Al današnje vreme je vreme kritičara
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            U matrix vremenima, tj. jednom od matrix vremena.
            To je na nekom makro nivou. Na mikro nivou mi smo slabi ljudi koji stvaraju teska vremena.

            Comment


            • Izvinjavam se navijacima Buducnosti na upadu.
              Ja prosto ne znam zasto bilo koji navijac zvezde komentarise ovog gmaza iznad, i ne znam kako veprina moze voditi ovakvu emisiju kada je novinar kkp-a.
              Nije da nije to bio i pre, ali sada je ozvaniceno.
              Dovoljno je napraviti presek od 2011 do sada.
              Smrdina je ostarila ne 8, nego 28 godina, a tek ce da se usuka glodar botovski.
              Izvinjavam se jos jednom, odjavuljujem se.

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Izvinjavam se navijacima Buducnosti na upadu.
                Ja prosto ne znam zasto bilo koji navijac zvezde komentarise ovog gmaza iznad, i ne znam kako veprina moze voditi ovakvu emisiju kada je novinar kkp-a.
                Nije da nije to bio i pre, ali sada je ozvaniceno.
                Dovoljno je napraviti presek od 2011 do sada.
                Smrdina je ostarila ne 8, nego 28 godina, a tek ce da se usuka glodar botovski.
                Izvinjavam se jos jednom, odjavuljujem se.
                Zato što nije navijač Crvene Zvezde, kad se to shvati dobija se ispravna perspektiva.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Zasto pokvaren, kada nemam nikakve krajnje namere, nego sam samo pitao da mi poblize objasnite sta se tamo desavalo, jer ono sto je ovaj covek prilicno uverljivo ispricao ostavlja gorak utisak?

                  A ako bi bilo tacno ono sto je rekao, ne znam koji drugi generator takve mrznje bi bio sem Milove propagande koja se vec neko vreme vrsi? Evo da ne bude da ja sad nesto izmisljam i provociram evo klipa pa sami procenite... lik prica od 1:27:

                  Prvo, ko god navija za KKCZ i KKP dole, pre svega se izjasnjava kao Srbin. Utakmica je takva da Buducnost nema drugog rivala nego nas. To su navijacke strasti i vikace se svasta, nije ni ovde mnogo bolje.

                  Neko se zali dole na sudjenje, a niko se ne zali previse npr na trokorak Berona. Moraca je od kad znam za sebe tesko gostovanje i tako treba da bude. Ako navijaci CZ vicu KKP ustase a ovi nama cigani, ne znam sta neko treba da ocekuje dole. Ne vidim nigde nacionalnu obojenost i netrpeljivost. Ima svuda budala, kao i dole naravno.

                  Sta ima Milova propaganda da utice, gde god ima fudbalskih navijaca tu je i velika mrznja. To npr neces cuti na Cedeviti, Primorska, Krka ..gde god su fudbalski navijaci mozes cuti svasta. Nije to uticaj Mila, to su prazne glave i huliganstvo. Koje je ovde dozovljeno.

                  To kao da ja udjem u Pionir kad je partizan domacin i cudim se odakle tolika mrznja izmedju istog naroda...Stvarno nepotrebnu temu otvras.
                  Last edited by Karamazov; 01-12-19, 11:39.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Niste bili prozvani, niti je bilo sta upuceno vama da bi se osetili da treba nesto da odgovarate.
                    Last edited by Karamazov; 01-12-19, 11:38.

                    Comment


                    • Gledam sad neki film stari i razmisljam je li ljepse zene hodalo zemljom od Rite Hejvort.
                      Ovo ne moze.

                      Comment


                      • Nema šta da se bilo ko proziva, forum je javno mesto za diskusiju. Ako ti je do toga da vodiš zatvorenu diskusiju imaš PP. I povedi računa kako se obraćaš ljudima da ne bi bilo nekih iznenađenja, prijatnih za sve ostale a neprijatnih po tebe.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Nerealan View Post
                          ovo ne kontam, neko izvuče šta je on 2009. radio i ssd je on ljiga. Skroz idiotski
                          Što, postoji neko vreme nakon koga je moguća rehabilitacija zbog urađenog i rečenog? Vučić likes this.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Prvo, ko god navija za KKCZ i KKP dole, pre svega se izjasnjava kao Srbin. Utakmica je takva da Buducnost nema drugog rivala nego nas. To su navijacke strasti i vikace se svasta, nije ni ovde mnogo bolje.

                            Neko se zali dole na sudjenje, a niko se ne zali previse npr na trokorak Berona. Moraca je od kad znam za sebe tesko gostovanje i tako treba da bude. Ako navijaci CZ vicu KKP ustase a ovi nama cigani, ne znam sta neko treba da ocekuje dole. Ne vidim nigde nacionalnu obojenost i netrpeljivost. Ima svuda budala, kao i dole naravno.

                            Sta ima Milova propaganda da utice, gde god ima fudbalskih navijaca tu je i velika mrznja. To npr neces cuti na Cedeviti, Primorska, Krka ..gde god su fudbalski navijaci mozes cuti svasta. Nije to uticaj Mila, to su prazne glave i huliganstvo. Koje je ovde dozovljeno.

                            To kao da ja udjem u Pionir kad je partizan domacin i cudim se odakle tolika mrznja izmedju istog naroda...Stvarno nepotrebnu temu otvras.
                            Losmi samo jedna mala digresija iako se, mislim, razumijemo oko svega. Prva tvoja recenica je potpuno netacna ili nije istina, jednostavno. Ne zeljeci da se pravdam vezano za bilo cije nacionalno izjasnjavanje, niti me zanima kako se ko nacionalno izjasnjava, samo vjeruj, da nije istina. Time bih zatvorio sa moje strane ovu nepotrebnu raspravu.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              - Teska vremena stvaraju jake ljude.
                              - Jaki ljudi stvaraju dobra vremena.
                              - Dobra vremena stvaraju slabe ljude
                              - Slabi ljudi stvaraju teska vremena

                              U kojim smo mi vremenima?
                              U svim tim spomenutim.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Losmi samo jedna mala digresija iako se, mislim, razumijemo oko svega. Prva tvoja recenica je potpuno netacna ili nije istina, jednostavno. Ne zeljeci da se pravdam vezano za bilo cije nacionalno izjasnjavanje, niti me zanima kako se ko nacionalno izjasnjava, samo vjeruj, da nije istina. Time bih zatvorio sa moje strane ovu nepotrebnu raspravu.
                                Verujem da jeste ako ti tako kazes. Sigurno bolje znas prilike u CG nego ja.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X