Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima li neki matematicar ovde da mi resi sledeci zadatak:


    Petar je zapisao 6 broja na papiru.
    Marko ima 48 loptica u kutiji numerisanih od 1 do 48.
    Ivica je Marku oduzeo 13 loptica negledajuci brojeve.

    Koja je verovatnoca da se kod Marka od preostalih 35 loptica nalazi 6 loptica sa brojevima koje Petar ima na papiru? Thx

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      a realno, jeste smešno

      mada to nije moja šala, ali evo neću ti više kontrirati, oprosti mi molim te, nisam znao da te to toliko pogadja da me ignorišeš.
      Ne pogađa me ništa što ti napišeš, samo ne mogu da čitam jbg. Ako ti imaš nekoga na ignore recimo sa Zvezdine teme, garant ga nisi stavio jer te pogađa što piše gluposti, već prosto jer piše gluposti.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Mogu ti pomoći oko pravopisa - jedan broj; dva, tri, četiri broja; pet i više brojeva. Preskočio sam kompletnu matematiku of 5. osnovne do 4. srednje tako da ti ne mogu pomoći u vezi ove kombinatorike
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Čovek se peca zbog Čole, gde ovo ima?

          Je l ti Čola deda?

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            Mogu ti pomoći oko pravopisa - jedan broj; dva, tri, četiri broja; pet i više brojeva. Preskočio sam kompletnu matematiku of 5. osnovne do 4. srednje tako da ti ne mogu pomoći u vezi ove kombinatorike
            Nije strasno, za 2 sam promasio.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Ne pogađa me ništa što ti napišeš, samo ne mogu da čitam jbg. Ako ti imaš nekoga na ignore recimo sa Zvezdine teme, garant ga nisi stavio jer te pogađa što piše gluposti, već prosto jer piše gluposti.
              sve kul, kazem ti, izvini. evo oprastam ti sto si mi rekao da pisem gluposti iako ja tebe nisam vredjao. ne moramo više nastavljati.

              inače ignore je protiv mojih liberalnih načela
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Ima li neki matematicar ovde da mi resi sledeci zadatak:


                Petar je zapisao 6 broja na papiru.
                Marko ima 48 loptica u kutiji numerisanih od 1 do 48.
                Ivica je Marku oduzeo 13 loptica negledajuci brojeve.

                Koja je verovatnoca da se kod Marka od preostalih 35 loptica nalazi 6 loptica sa brojevima koje Petar ima na papiru? Thx
                Manja nego da protivnik Liverpula bude ostecen na sledecem mecu.

                I to je tacno resenje jer Petar je mogao da napise bilo koje brojeve, to u zadatku nije definisano... resenje je nul.
                Last edited by belgrade_owl; 25-11-19, 18:00.

                Comment


                • Ma za šta mu se izvinjavaš, evo ja mu se prvi poserem na Čolu. Nemam ništa protiv čoveka, nego neka otplače partiju, neka izmorališe i neka me stavi na ignore. (sad će reći da već jeste)

                  Markan je duša od čoveka on ne bi zgazio mrava sve da nosi Vidićev dres Zvezde gornji i šorts Junajteda. I ti tako prema njemu.
                  Last edited by Cassius Clay; 25-11-19, 17:53.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    sve kul, kazem ti, izvini. evo oprastam ti sto si mi rekao da pisem gluposti iako ja tebe nisam vredjao. ne moramo više nastavljati.

                    inače ignore je protiv mojih liberalnih načela
                    Pa jbg kad pišeš. Dobro aj, sad kao šala. Mislim nije to, nego što prosto moraš na sve da mi odgovoriš kontrom. Razumem hoćeš da me zajebavaš, ali jbg preterao si. Kao i ovi ostali, ali neću da se trudim da njima odgovorim jer ima teških retarda i maloumnika medju njima.

                    Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Nemanja kad neko kaze nesto protiv Cole

                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • aludiraš da bi i na ženu krenuo?

                        Limune, ne deluje mi ovo kao težak zadatak, probao sam da nađem odgovarajuću formulu, ali mi ne ide. Ako uspem, pišem ti

                        I da te pohvalim za postavljanje srednjoškolskog zadatka, dosta je bilo batice i patika
                        Last edited by Nerealan; 25-11-19, 18:02.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Ti to hoces da me posvadjas sa Nemanjom.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            aludiraš da bi i na ženu krenuo?

                            Limune, ne deluje mi ovo kao težak zadatak, probao sam da nađem odgovarajuću formulu, ali mi ne ide. Ako uspem, pišem ti

                            I da te pohvalim za postavljanje srednjoškolskog zadatka, dosta je bilo batice i patika
                            Nema resenje... Petar je mogao da pise brojeve od 49 do beskonacno... mi to ne znamo.

                            Comment


                            • Ipak opet neki trik, jeptese

                              ja se ko budala posvetio zadatku
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                                Ma za šta mu se izvinjavaš, evo ja mu se prvi poserem na Čolu. Nemam ništa protiv čoveka, nego neka otplače partiju, neka izmorališe i neka me stavi na ignore. (sad će reći da već jeste)

                                Markan je duša od čoveka on ne bi zgazio mrava sve da nosi Vidićev dres Zvezde gornji i šorts Junajteda. I ti tako prema njemu.

                                Samo je jedan, pravi, i iskreni neprijatelj, jebo Junajted.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X