Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lele, ponovo pada instacelebrity drool.

    Comment


    • Nema nista ljepse, nego kad otvoris Instagram a prva slika bude neka od dronfulja... onako polu gola da te doceka Odma mi dan bude ljepsi

      Comment


      • Eo meni iskoci ova, pa rekoh da podijelim sa rajom.

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          E, ako troclana Komisija u sastavu Constantin, Stojance i Ganac treba da vam objasnjava kako se to radi - i ne zasluzujete bolje.
          Šta i kako da objasnim kad sam već zaboravio?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Skeletor View Post
            Nema nista ljepse, nego kad otvoris Instagram a prva slika bude neka od dronfulja... onako polu gola da te doceka Odma mi dan bude ljepsi
            Najjača su mi braća kao Rićma. Morališu, morališu, uživo bi se izgubio. I ja sam davnih dana bacao tu neku spiku dok nisam imao malo bliža iskustva i malo više video. Što se mene tiče reagujem po primarnim instinktima odmah.

            Ova što sam ti poslao, simpatičnije stvorenje na ig nema.

            Spoiler


            A šta reći drug moj...

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              Čika Kronose, uz dužno poštovanje, druga su vremena.



              Vidite kakvih ima danas. Dobro bar je partizanka
              Sve je to prebeg sa Severa - nije cudno.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Sofia Vergara braco moja
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ja sam za to da odemo svi u Latinsku i nadjemo 4-5 nas koliko ode, po ženu. Vratimo ih ovde. One su strastvene i lude a i slušaće više. Poslednje što mi treba je bundžija u kući ili eventualno da hoće nešto da se pita.

                  Ja bih i Hrvaticu pre. Ili neka druga opcija Čečenku da smuvam noge će mi ljubiti svaki dan.

                  Naše niti su strastvene nit su pokorne. Pa šta pošten čovek sa tim da radi? Kakve su Kubanke Power?

                  Malo mi je seksistički komentar ali samo da se ogradim da su ovo moje lične preferencije. Ne sporim ženskom rodu dominaciju
                  Last edited by Cassius Clay; 26-05-20, 19:29.

                  Comment


                  • Strastvena i luda, a da se ne buni?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Urose, da li si realan?

                      Da si citao Skeletora pre par godina sta je pricao o Kolumbijkama i da ih treba u sirokom luku izbegavati.

                      Comment


                      • Bilo koja Latina ce k*rac da te slusa To se ne zna koja je od koje ludja, ali jbg upravo je to dio njihovog sarma.

                        Da spavas sa njima nekoliko puta i da se onda maknes od njih... to moze. A da neku dovedes u kucu to nikako

                        Strasne ribe. Ne moze nijedna tamo iz Rusije i p*cke materine onako zuta i blijeda ni da im pridje. Ali brate, sa njima moze da zivi jedino neki beskicmenjak koji joj se ne bi ziv cuo

                        A Sofia Vergara... jaoooo braco mila, kakva zena. Zbog nje bi sve principe i pravila zaboravio Joe Manganiello je jedini muskarac na kojeg sam ikad bio ljubomoran. Znaci bukvalno zelim njegov zivot
                        Last edited by powerslave; 26-05-20, 19:51.

                        Comment


                        • E, moj Urose, prosek u BG ti je 7 zenskih celjadi na jedno siroma` musko - i ti opet ne mozes da nadjes nesto za sebe?
                          U manastir, sinko, za bolje i nisi - bruko! .
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            E, moj Urose, prosek u BG ti je 7 zenskih celjadi na jedno siroma` musko - i ti opet ne mozes da nadjes nesto za sebe?
                            U manastir, sinko, za bolje i nisi - bruko! .
                            Kod nas u CG suprotan problem,spoj primitivizma i tehnologije koja se razvila je ucinio da pocev od sredine 90 ih se steluje pol djeteta,pa svi oce musko.Moramo da uvozimo zene sa strane.
                            Mislim da je odnos 53-47 u korist muskaraca,a svudje u svijetu je obrnuto,uvijek zena ima vise.
                            Last edited by E1_PG; 26-05-20, 20:02.

                            Comment


                            • Originally posted by Skeletor View Post
                              Bilo koja Latina ce k*rac da te slusa To se ne zna koja je od koje ludja, ali jbg upravo je to dio njihovog sarma.

                              Da spavas sa njima nekoliko puta i da se onda maknes od njih... to moze. A da neku dovedes u kucu to nikako

                              Strasne ribe. Ne moze nijedna tamo iz Rusije i p*cke materine onako zuta i blijeda ni da im pridje. Ali brate, sa njima moze da zivi jedino neki beskicmenjak koji joj se ne bi ziv cuo

                              A Sofia Vergara... jaoooo braco mila, kakva zena. Zbog nje bi sve principe i pravila zaboravio Joe Manganiello je jedini muskarac na kojeg sam ikad bio ljubomoran. Znaci bukvalno zelim njegov zivot
                              Bogami bih njoj ćutao.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Samo Skarlet Johanson i Margo Robi,a te latine su lijepe ali sto kaze Slejv agresivne,temperamentne.
                                Volio sam onu Evu Longoriu ka mali,gledao sam ocajne domacice zbog nje.
                                I ona Bekinsejl vampiruša nju zaboravih.
                                Last edited by E1_PG; 26-05-20, 20:29.

                                Comment

                                Working...
                                X