Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A jbg,kajsija mi ima miris bolji.
    Nasao sam neko pivo Holsten,50 centi limenka,ne mijenjam ga evo pola godine.Najbolje je.
    A nidje u prodavnice ne mogu vise Merak da nadjem,cisto da se podsjetim koliko je sranje.
    Mada popio sam ga ja dosta,najjeftinija dvolitrača ikad.
    Last edited by E1_PG; 26-05-20, 12:10.

    Comment


    • Originally posted by Veprina masna View Post
      A nidje u prodavnice ne mogu vise Merak da nadjem,cisto da se podsjetim koliko je sranje.
      Mada popio sam ga ja dosta,najjeftinija dvolitrača ikad.
      Nisi probao Zoffmann ?

      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by Constantin View Post
        Nisi probao Zoffmann ?

        Ne,valja li cemu?

        Comment


        • Ja popijem pre pola čaše piva i muka mi. Od jedne pijan. Viski nema lep ukus. Francuski konjak i vinjak najbolja pića. Bez šale. Vinjak je i afrodizijak i eliksir mladosti i sve.

          Ako bi nešto u gradu hteo da smutim, samo kao Čvarkov natapkam vinjaka na vrat i ženskadija pada u nesvest.

          Tako da ja Ivu to savetujem kad bude Nikšićanku lovio, neće odoleti mirisu vinjaka na tebi.

          Čisto da znate o kome se radi

          Last edited by Cassius Clay; 26-05-20, 13:04.

          Comment


          • Originally posted by Veprina masna View Post
            Ne,valja li cemu?
            Gori od Meraka...ne verujem da ga više ima gde u prodavnicama..bilo je najjeftinije.
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Originally posted by ?????? View Post
              Čisto da znate o kome se radi
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • E moj Uki,ovakve pored mene prolaze ka pored psećeg govna.

                Comment


                • Ma brate kamo samopouzdanje. Nije ni ona toliko wow. Žene varaju. Nek skine filtere sa slika, neka skine šminku i onda da pričamo.

                  Mnogo smo mi pustili ženama da nas lažu da su to one a ono kg šminke i još smeju da komentarišu koji muškarac kako izgleda Poskidaš šminku i plastiku i da ne prodju kroz ig filter, 80% riba pada u nižu klasu.

                  Comment


                  • A to jeste,mnogo su se ove zene danas uzdigle.
                    Ka da im je od zlata.

                    Comment


                    • Originally posted by Veprina masna View Post
                      A to jeste,mnogo su se ove zene danas uzdigle.
                      Ka da im je od zlata.
                      E, ako troclana Komisija u sastavu Constantin, Stojance i Ganac treba da vam objasnjava kako se to radi - i ne zasluzujete bolje.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Je li moguce da je Holsten tako jeftin? Ja ga bogami pamtim kao solidno pivo. Mada sam ga zadnji put pio u jednom pabu u Zagrebu prije sto godina Ranije je bilo kafica kod nas koji su ga drzali ali ga nisi mogao naci u prodavnici Solidan je Holsten, nema veze sto je jeftin... jos bolje

                        Amstel, Stella, Pilsner, Labatt Blue, Blue Moon... ja volim i cuveni PBR (Pabst Blue Ribbon) To je ovamo jedno od najjeftinijih piva, ali casti mi nije los Dosta je bolji od svih ostalih americkih piva iz iste cjenovne kategorije. Volim i Budweiser.

                        Ostala americka piva su vecinom light... znaci malo jaca od vode Bud Light, Coors Light, Miller Lite, Michelob Ultra, Busch Light, Keystone Light... sve nista piva. Zajebi i meksikance.. Corona i Modelo napr. Jbs ti to pivo u koje treba da stavis limun ili lajm da bi mu ukus bio bolji Heineken isto ne volim nikako. Ima neki specifican ukus koji mi se ne svidja. Carlsberg isto.. k*rac od piva. Svaki IPA je odvratan... ne znam ko ono moze da pije. Daj mi Heineken ili Carlsberg i popicu ga bez problema i ako mi se ne svidja. Daj mi neki IPA, jedino mogu tu bocu o glavi da ti razbijem

                        Odje su strasno popularna craft piva lokalnih i malih pivara. Ima bas dosta lokala u cijoj ponudi ima po 30-40 razlicitih craft piva.. sto na tocenje sto u ambalazi. Vole to kjudi ovamo. Pa sjednu pa naruce onaj sampler od 5 malih casica... pa probaju, pa narucuju po brojevima, pa lokali reklamiraju sta imaju i ponudi, crtaju one tabele u raznim bojama. Pa se tu okupljaju hipsteri i vijecaju koje je pivo tu najbolje itd Iskreno, narucim i ja po nekad neko od tih piva ako mi neko od drugova preporuci. Bude tu odlicnih piva i do 12-15% alkohola Lijepo je to ko voli da sjedi i da isprobava piva. Ja sam seljak i nemam zelju za tim

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          E, ako troclana Komisija u sastavu Constantin, Stojance i Ganac treba da vam objasnjava kako se to radi - i ne zasluzujete bolje.
                          Čika Kronose, uz dužno poštovanje, druga su vremena.



                          Vidite kakvih ima danas. Dobro bar je partizanka

                          Comment


                          • Jesi vidio kako je lijepa bila Eva Padlock juce... majku li joj j*bem

                            Lajkovala mi je post kad sam joj cestitao rodjendan Meni i jos par hiljada obicnih smrtnika, ali nema veze...

                            Comment


                            • Odoh da te tražim u komentarima hahahahahh. Brate našao sam novog favorita, odlepio sam totalno.



                              Samo nemoj suditi dok ne vidiš kada odgovara na pitanja ili neki live. Simpatičnije žene nema.

                              Comment


                              • Ima jedna Venecuelanka koju sam skoro otrkio.. https://instagram.com/karlisromero?igshid=zwo4t3txbkfo

                                Kako je lijepa Cini mi se da nije neka kurvestija

                                Comment

                                Working...
                                X