Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice jos rata, polako, gde zurite. Posle krize uvek ide rat. Znamo sta su rekli Pajk i Macini na to. To sto se neki pripadnik sloja boranije ne slaze sa tim ne menja cinjenicno stanje. Islamski savez vs judeo-"hriscanski".

    Moze da pocne posle 2030. a moze i da se zavrsi do tada, ali uglavnom vrlo brzo ce.

    Otuda ovo naseljavanje istih po Evropi decenijama. Kada kazem "istih" ne mislim na random ljude vec na militantne islamiste. Ne mislim na obicnog muslimana. Na islamistu.

    Sve se unapred zna i ne postoji niti jedna dilema.

    Podeljeni smo u tri grupe od kojih su dve verujuci ljudi

    1) satanisti koji vladaju svetom i koji znaju da je sve istina i kako se zavrsava samo ocekuju pobedu lucifera
    2) vernici koji su na suprotnoj strani
    3) nevernici - to bi bio najnizi sloj kao u francuskoj revoluciji 3. stalez i najbrojniji
    Last edited by Cassius Clay; 12-07-20, 12:55.

    Comment


    • Originally posted by Cassius Clay View Post
      Bice jos rata, polako, gde zurite. Posle krize uvek ide rat. Znamo sta su rekli Pajk i Macini na to. To sto se neki pripadnik sloja boranije ne slaze sa tim ne menja cinjenicno stanje. Islamski savez vs judeo-"hriscanski".

      Moze da pocne posle 2030. a moze i da se zavrsi do tada, ali uglavnom vrlo brzo ce.

      Otuda ovo naseljavanje istih po Evropi decenijama. Kada kazem "istih" ne mislim na random ljude vec na militantne islamiste. Ne mislim na obicnog muslimana. Na islamistu.

      Sve se unapred zna i ne postoji niti jedna dilema.

      Podeljeni smo u tri grupe od kojih su dve verujuci ljudi

      1) satanisti koji vladaju svetom i koji znaju da je sve istina i kako se zavrsava samo ocekuju pobedu lucifera
      2) vernici koji su na suprotnoj strani
      3) nevernici - to bi bio najnizi sloj kao u francuskoj revoluciji 3. stalez i najbrojniji
      Zamenis rec vernici i nevernici i slazem se...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Cassius Clay View Post
        Bice jos rata, polako, gde zurite. Posle krize uvek ide rat. Znamo sta su rekli Pajk i Macini na to. To sto se neki pripadnik sloja boranije ne slaze sa tim ne menja cinjenicno stanje. Islamski savez vs judeo-"hriscanski".

        Moze da pocne posle 2030. a moze i da se zavrsi do tada, ali uglavnom vrlo brzo ce.

        Otuda ovo naseljavanje istih po Evropi decenijama. Kada kazem "istih" ne mislim na random ljude vec na militantne islamiste. Ne mislim na obicnog muslimana. Na islamistu.

        Sve se unapred zna i ne postoji niti jedna dilema.

        Podeljeni smo u tri grupe od kojih su dve verujuci ljudi

        1) satanisti koji vladaju svetom i koji znaju da je sve istina i kako se zavrsava samo ocekuju pobedu lucifera
        2) vernici koji su na suprotnoj strani
        3) nevernici - to bi bio najnizi sloj kao u francuskoj revoluciji 3. stalez i najbrojniji
        Da li ti je poznato da je Spanija, dok je bila islamski kalifat, bila vodeca u tadasnjem svetu u nauci?
        Sukob sa Islamom je poceo sa pozivom Pape Urbana na krstaski rat i bezumni pokolj svega nekatolickog u Jerusalimu i siroj okolini.
        Islam Hriscane i Jevreje postuje kao "Ljude od knjige", a mi tzv. Hriscani pravimo sranja i cackamo tamo gde nam nije mesto.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Za to vreme, na Balkanu, hrišćani su vekovima bili raja koja nije imala apsolutno bilo kakva prava osim da živi po zbegovima i šumama ali je morala plaćati džizije i glavarine. Jer, "kaurini" nisu bili isto što i muslimani.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Crni Đorđe View Post
            Za to vreme, na Balkanu, hrišćani su vekovima bili raja koja nije imala apsolutno bilo kakva prava osim da živi po zbegovima i šumama ali je morala plaćati džizije i glavarine. Jer, "kaurini" nisu bili isto što i muslimani.
            Kad prekrsise zapovest Ljubi bliznjeg svoga i pobise prvo Bogumile sa blagoslovom Rastka Nemanjica i oca mu - odvojise se od Boga i njegove zamisli.
            Last edited by kronostime; 12-07-20, 13:33.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment




            • N1 je zasluzio porciju zbog poslednjih par dana.

              Srrram vas bilo!

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post


                N1 je zasluzio porciju zbog poslednjih par dana.

                Srrram vas bilo!
                Nisam isprstio, zbog čega?
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ivane, sta mislis o ovome...

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                    Nisam isprstio, zbog čega?
                    Dobili su drugu agendu i na neki nacin miniraju protest sa svojim nacinom izvestavanja.

                    Cim je Vucic napustio zemlju, promenili su plocu.

                    Comment


                    • Znam ja za ovu,to je ona Irena Sjekloća.
                      Pratim njen rad.Slazem se za ovo sto je rekla.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Dobili su drugu agendu i na neki nacin miniraju protest sa svojim nacinom izvestavanja.

                        Cim je Vucic napustio zemlju, promenili su plocu.
                        A zasto,mislis da su im zapadni mentori to naredili zbog dominantno desnicarskog predznaka protesta,a neki kazu i proruskog.Moguce da su ruske sluzbe to preuzele,ali ja vidim i dosta ovih ljevicarskih struja sto sjede,slusaju SARS.Cini mi se da je 50-50% neki odnos.
                        Ili su im rekli aj smirite to malo da vidimo mozemo se sto dogovorit sa ovim pa kad se vrati ako bude trebalo nastavite.
                        Last edited by E1_PG; 12-07-20, 15:02.

                        Comment


                        • Zna se pod cijom palicom je N1 i gde je otisao Vucic.

                          Sa druge strane, ima svih elemenata na protestima. Svako trazi svoju priliku.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Dobili su drugu agendu i na neki nacin miniraju protest sa svojim nacinom izvestavanja.

                            Cim je Vucic napustio zemlju, promenili su plocu.
                            Ne znam kako su oni mogli da miniraju protest svojim izvestavanjem, protest je osudjen na propast jer nemas ko da ga vodi i tu je najveci problem.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ma ocajni su bili sto se tice onih koje su zvali da daju komentar o protestu, od onog debila Teodorovica, preko Suse i jos nekih pojava i samo njih su forsirali.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Kada su ljudi krenuli da ih izjednacavaju sa Pinkom, sve je tu jasno. Iako to nije istina i preuvelicano je, govori da su popustili u poslednjih par dana. Zaostrice oni ponovo u nekom trenutku, sada rade po agendi.

                                Edit: I to sto kaze Wolf.

                                Last edited by Ricma; 12-07-20, 15:13.

                                Comment

                                Working...
                                X