Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Hahaha svasta, sta sve ljudima nece da padne na pamet
    I am having an explosive diarrhea
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Smarate, sa srpstvom posebno.
      Ovo je sportski forum gde je vremenom dozvoljeno da se pise o problemima koje nas muce u maticnim zemljama, a ne o ispravljanju krivih Drina i vodjenju nacionalne politike po regionu.
      Mnogo vi znate sve.

      Pojesce nas ionako Korona, sa ovim diletantima na vlasti, manje brinite za drugo.
      Od neko zensko ce si na`bemo: jal`od Koronu, jal` od Sidu, jal` od neku olujcinu, jal`od sopstvenu, jal`od tudju....
      Ako, b`e i toj je za coveci.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Politika je sastavni deo sporta ovde i tesko semoze izbaciti iz svakodnevnog zivota. Evo litije i kod nas...mene fascinira kako je vernicima ok da crkve prave hotele i zaradjuju iz takvih stvari, ovo se zove kad ih udaris po dzepu..zato se i bune. Nisam vernik, otac mi je bio pa sa te strane postujem crkvu, ali svakako mi je muka od ovakve crkve koja je postala interesna sfera, gde je pomoc obicnom muceniku, sirotinji i uopste ljudima kojima je pomoc bitna i neophodna..menije bar opozicija u CG jednaka sa pozicijom u Srbiji..i sad su iskoristili crkvu a ona njih ovi oko vlasti,a ovi oko para i to na Mila vrhovnog vozda tamo...rekao bih im samo=SRECNO, trebace vam...

        Napravio sam odlicne cevape od juneceg mesa, neverovatno su ukusni...uf najeo sam se samo tako...bez hleba..luk, cevapi i paprika u pavlaci..moj dan je potpun...problem nacionalista je sto su se ubili da dokazu kako su veci Srbi od ''ostalih'' Srba...sad im je idealna prilika da se dokazu.....

        Pricaonica j pricaonica i nek pise ko sta hoce dok ne prelazi granice kulturnog...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Srpski narod u Crnoj Gori je u Amfilohiju dobio prekopotrebnog vodju, kao nekada bratski Kiparski narod, koga je u oslobadjanje od okova poveo veliki pop Makarios.

          Srbi u Crnoj Gori renoviraju porušeno Srpstvo u Crnoj Gori na blagosiljanim temeljima, koje im je u amanet ostavio veliki umni i duhovni Srpski poglavar Crne Gore vladika Rade.



          U to ime jedan mali znak podrške od mene, velikog internet ratnika, mojoj braći u Crnoj Gori.



          Moram da priznam da nisam neki fan BS-a jer su prozivali našeg predsednika Vučića, ali ovu pesmu ne mogu da prestanem da slušam, stavio sam je kao budilnik na telefonu.

          Comment


          • Nisam čitao i nemam vremena trenutno da se upuštam u diskusiju, samo nevezano za ovo, svako ko napiše fašista (pročitao nešto u novinama) je kompletni imbecil. Znači ja razumem da se termin odomaćio za sve i svašta ali glupavi novinari, smrdjle najnižeg sloja društva, mogli bi uzeti nešto i da pročitaju.

            https://www.knjizara.com/Svjetovi-id...-Ravlic-139933

            Kupite kome nije jasno, ja molim sve forumaše da privatno ne ispadaju imbecili i da dele nekome epitet fašiste.

            Jednom sam čuo neku na faksu da Erdogana naziva fašistom asistent briznuo u smeh. Glupi narod misli da će ispisati pametan ako bilo koga ko ima neke autoritarne metode nazove fašistom.

            A još jedna mala stvar, mnogo manje ljudi je umrlo od fašističke nego od nacističke i komunističke ruke. Neka ostane zapisano, pošto su se ti isti fašisti krstili kada su videli nedela nacističkig ndh pripadnika npr.

            Ako već narod želi da ispadne pametan neka pročita nešto. Više bi smisla imalo reći nekome nacisto ili komunisto, iako je i to promašaj ogroman.

            To naučilo 3 reči i vrti u krug "faaašistaa, fašistaa, šovinistaaa..." Društvo nežnih lakouvredljivih majmuna.

            A ovo sve jer su neki napali one migrante i novinar napisao "fašisti". Druže... Pokenjam ti se u sred diplome ako je imaš.

            Comment


            • Koliko si ti glup. Kakve veze ima ko je odneo vise zivota? Fasista je tacno znacenje, a ja bih dodao i imbecil. Procitaj sta je fasizam, sta komunizam a sta nacizam..sta lik pise godinama..i tebi neko plstu da da? Ma idi..
              Last edited by LosmiSK; 25-02-20, 11:11.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Odgovoriću ti kad prodje fudbalski derbi u nedelju pošto želim posle utakmice da se ulogujem i proslavim pobedu sa Stojančetom i ekipom. Pa ćeš dobiti odgovor kakav zaslužuješ. Samo polako.

                Comment


                • Mislim da ovog Chiwwi-a treba perma banovati, ovo sto on ovde pise je jako opasno i nije uopste za zajebanciju.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Pisu tako vec duze vreme, ali se svasta dozvoljava. Kao sve sala, ali...katastrofa..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Prvi zvanicni reg u Hrvatskoj, kod nas se na neke sumnja i tako.

                        Inace...



                        Ali bez brige!



                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odlicno, znaci mi mozemo tu vakcinu da napravimo ako hocemo. Laganica onda.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Jess opusteno samo [emoji41]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne znam da li i šta uopšte preduzima vlast u vezi preventive od moguće epidemije. Kada prethodne vlasti nisu uspele da unište Torlak i posle upiranja, došlo je do toga da je taj Torlak ponovo počeo da proizvodi vakcine i verujem da je nesposobni Lončar hteo na to da ukaže.
                              Istina je da je naveći neprijatelj po državu (narod) svih epidemija širenje panike i ne disciplina.
                              Ova mutacija, kao i svaka mutacija pravi probleme zdravstvenim organizacijama ali nije neizlečiv i nije "kuga 21 veka".
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Ja znam mesta u kojima vlada virus gripa duže vreme, znam i da je prošle godine umrlo u Srbiji nekoliko ljudi od gripa.

                                Nego izgleda kada treba negde nešto sprovesti bili multilateralno bilo unilateralno, samo se etiketira virus i da mu se ime i onda - panika.

                                Ovakvih virusa ima svake godine i svake godine umiru ljudi od virusa i ne vidim da se ova korona nešto razlikuje drastično.

                                Ne vidim neki nadljudski stepen smrtnosti i raspadanje ljudi. Umiru ljudi svake godine nego se nigde ne objavljuje.

                                Malo respiratorni problemi, malo godine, ume to da pokosi lepu brojku.

                                Tako da opušteno. Ovo su neki ptičiji korona svinjski grip sranja. Razboli se i umre neko kao što umre svake godine od raznoraznih virusa. Samo što onaj u Srbiji nije imao naziv prošle godine ne znači da nije bila epidemija. A ni ove godine nije bolje.

                                Comment

                                Working...
                                X