Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    Ma budem li video jednog opozicionog političara naduvaću ga kurcem najstrašnije. Samo ovo da se zakotrlja.

    Bolje postaviti Stojančeta, tebe, Brajkulu i par ljudi sa foruma da upravljate državom bolje bi to radili.

    Nije uopšte pitanje ekonomskog stanja, nego kretenizma. Jebem li mu majku da mu jebem da me zatvara kako mu se digne penis.
    Dovoljno je da ne radi aktivno protiv države i građana ove zemlje. Pa može biti i nesposoban. Bilo bi mi dovoljno, za početak.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Sta??
      Taj momak sto je vikao "Cale ovo je za tebe", da li mislis da je on operativac sluzbe ili je njegov bes stvaran?

      Comment


      • Ne bre, to je nevezano za prvi deo njene poruke
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Njemu zelim da kopa kante, ali bukvalno da kopa kanta i da ga svi maltretiraju
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Zločinac, zlikovac, lopov, bolesnik, paranoik, izdajnik, buljaš, smrad, sisa, pička od čovek nama upravlja. Govno koga su vršnjaci ćuškirali a u sebi uvek mislio "jebaću vam majku jednog dana". I onda mu se ostvare najsladji snovi.

            Horor

            Comment


            • Samo da pohvalim mog malog!!

              Prvi redovi otpora zlotvoru iako je cigan!
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Ne bre, to je nevezano za prvi deo njene poruke
                E ako je stvarno tako, zaista joj treba medalju dat kako nas gubi. Veli sluzba umijesana totale (sto vjerujem) i onda veli najupecatljivi onaj sto je urlao za ocem.. Pa kad je neko pita jel misli da je taj lik operativac, ona: "Staaaaa".. pa opet kad joj kazu da nije u pravu, ona: "Sta breeee..."
                Brate, ja sam vas pogubljen. Recite mi jel Olja rekla za onog lika da je ubaceni elemenat?? Molim vas!!

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Ma lupa. To im ubace crv twittwraši da svako ko pokuša silom da je Vacićevac.

                  Vraćamo se na ono što je Nerealan rekao - ljudi ne znaju da misle. Čuj služba ovo organizovala, e majko mila.

                  Vučić nijednom nije koristio silu i sada koristi i devojka ladno kaže služba organizovala. Why, just why
                  Ja mogu da te oteram i u pm, nije problem. Tako mozes da razgovaras sa svojom sestrom, sa mnom neces vise nikad!

                  Gde sam rekla da je sluzba organizovala? Mozda ja lupam i ne znam nista ni da raznisljam ali ti godinama ne znas da citas napisano. Plus si bezobrazan i nevaspitan.

                  Jbnti forum kud sam dosla ikada ovde. Pun mi je kufer vise svih omalovazavanja i raznih praznoglavaca koji elementarnu stvar ne umaju, da komuniciraju, vec samo da vredjaju.

                  Mene vise nikad vala neces!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Mali brate častim te kad se vidimo, osvetlao si nam obraz svima. Ja kuckam ovde kao malena sisa jer nisam u Bg.

                    Comment


                    • Originally posted by Joker View Post
                      E ako je stvarno tako, zaista joj treba medalju dat kako nas gubi. Veli sluzba umijesana totale (sto vjerujem) i onda veli najupecatljivi onaj sto je urlao za ocem.. Pa kad je neko pita jel misli da je taj lik operativac, ona: "Staaaaa".. pa opet kad joj kazu da nije u pravu, ona: "Sta breeee..."
                      Brate, ja sam vas pogubljen. Recite mi jel Olja rekla za onog lika da je ubaceni elemenat?? Molim vas!!
                      Nije. Zato je taj deo odvojila u odnosu na prvi deo poruke.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Ne bre, to je nevezano za prvi deo njene poruke
                        Pogresno sam shvatio onda, izvinjavam se!

                        Comment


                        • Samo da se konji ne povrede.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ja mogu da te oteram i u pm, nije problem. Tako mozes da razgovaras sa svojom sestrom, sa mnom neces vise nikad!

                            Gde sam rekla da je sluzba organizovala? Mozda ja lupam i ne znam nista ni da raznisljam ali ti godinama ne znas da citas napisano. Plus si bezobrazan i nevaspitan.

                            Jbnti forum kud sam dosla ikada ovde. Pun mi je kufer vise svih omalovazavanja i raznih praznoglavaca koji elementarnu stvar ne umaju, da komuniciraju, vec samo da vredjaju.

                            Mene vise nikad vala neces!
                            Pa ti meni prva rekla "ne seri". Što se uvek tako uspališ? Umeš li da se ne ljutiš života ti, kako si tako osetljiva. Kao da te mrzim i želim ti loše pa se ti tu sada nešto brecaš.

                            Daj spusti loptu malo, jebi mi kevu nije mi nikakav problem. Što se bre toliko ljutiš. Ja sam ti samo rekao, to što ti zamišljaš, tako stvari ne funkcionišu.

                            Iznervirala si me da mi je glava pukla čoveče!!! Jebe nas psihopata godinama ti pričaš o navijačima. Pa Hašim Tači da ga skida navijao bih za Hašima.

                            Ljudi radi se o našim životima i našoj slobodi manite se poštenih izbora i demokratskih metoda. Ovo je borba sa goli opstanak. Pls

                            Comment


                            • Nije Olja rekla za tog lika što je izgubio oca. Nisu povezani prvi i drugi deo poruke.

                              Pičke sa konjima izašle
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Hvala!

                                Comment

                                Working...
                                X