Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pu, kad ovu gamad ne unistise 6.oktobra, pu!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Nagrada za najbolji spot ide......SPS-u

      Jebem mater svakom socijalisti. Najponosniji sam što su Delije motkama tukle Slobine penzionere. Treba sačekati da izblede titoističke generacije da se pročisti ovo tkivo matorih tupalja, čast izuzecima.

      Mladi su budućnost. Toliki je generacijski jaz da dosta ljudi i 35+ uopšte ne razmišljaju na istoj frekvenciji.

      Ali posledice komunizma će ostati još dugo jer je dosta ljudi bezzemljaša koji bi se prodali za sendvič.

      Evo kako Draško u BiH može da jebe onog glavatog majmuna Dodika, jer zna da je ćaćin kapital u Švici i u Sloveniji.

      A da, jebem sve i Borisu Tadiću i DS a pre toga Koštunici koji su oživeli ovu crvenu gamad sa ovim vodjom iz Žitoradje. Krmak jedan koji tamo ide pije, peva po onim diplomatskim skupovima kao čergar. Gde je ta Žitoradja, to treba raseliti momentalno.

      Seljačina debela.

      Ipak nema niko odvrantniji od psihopate. Crveni Dačić pored njega izgleda simpa.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pu, kad ovu gamad ne unistise 6.oktobra, pu!
        Ne samo da ih nisu unistili 6. oktobra vec su i koaliciju sa njima pravili. Zahvaljujuci SPS-u je Djilas bio gradonacelnik.

        Comment


        • Djilas klasičan insajder SNS-a sa Tadićem. Ne mogu to ljudima da pričam čak sam i ja poverovao bio u ono kad je plaky.

          Meni uvek bilo čudno zašto Pink proziva Djilasa, zašto Žeks, Vesić, kao da je on neki glavni opozicionar a radio u KSS u vreme SNS, radio sa Vučićevim kumom bus plus 2009. Počeo reorganizacuju KKCZ sa Čovićem.

          Nego oni njega isturaju kao opozicionara, on ide minira opoziciju uz Tadića koji je i doveo ove morone, a SNS-u je Djilas sigurica da ga guraju kao opozicionara jer bi oni dvopartijski sistem u Srbiji.

          SNS - DS. Pa kad Djilas pobedi, ako neko mora da pobedi, da se pola SNS-a vrati u DS.

          DS koji se raspada ali Djilas i Tadić su te DS glave.

          Srež Glupak je mala maca za ove igrače i naravno da su tog frustriranog imbecila smotali za sekund.

          Vuk Jeremić se utišao, Boškić je ograničen...

          I opet će narod da slavi pobedu za 4 godine Djilasa i nekog konglomerata stranaka i opet će popušiti istu fintu.

          Tadiću smrdljivom i Djilasu ako je do promena, Živkoviću, neka ponude čitav set novih imena koja nikada nisu bila na vlasti i neka se zareknu da neće kročiti ni blizu politike.

          Comment


          • Originally posted by belgrade_owl View Post
            Ne samo da ih nisu unistili 6. oktobra vec su i koaliciju sa njima pravili. Zahvaljujuci SPS-u je Djilas bio gradonacelnik.
            A sa kim da prave koaliciju da imaju vecinu?
            I kakav Djilas, sa njima su svi prethodini pravili vlade. Zahvaljujuci Kostunici.

            Da su ih unistili, ko zna sta bi bilo, a morali su da nestanu tada. Ovako 30 godina vode kljucnu rec, kreiraju politiku, unistavaju zemlju, bogate se enormno, nedre svakakva zla, a clanovi se prelivaju tamo-amo, dok su glasaci ti isti sps-srs-sns, to je ta grupacija sile mraka.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • samo da nastavim misao...

              dakle,budi crn,ALI...

              nemam nista protiv gejeva,ALI...

              ja ne tucem zenu,ALI...

              lako se sklizne ljudi...

              nemojte to ali,mnogo je gadno i covek ne zna sta da misli...da bude gej i crn po vasem ukusu ili sta?



              razumem da vam je odbojno,gadno,kakogod...

              mozete ignorisati,podjebavati,koristiti razne izraze,navikao sam u RL i necete me uvrediti...


              najverovatnije necu ovo pominjati vise,ali nemojte ulaziti u tematiku sa stavom lekara i psihologa jer to niste...

              meni se ovaj forum dopada,,a ovde dole nisam silazio do korone,bio sam na samo na tenisu....i nadam se da cu ostati...
              Wizard

              Comment


              • Stavi nas na ignore.
                Last edited by Karamazov; 29-05-20, 08:48.

                Comment


                • zasto da stavim na ignore?gde bih ja naucio sta su americki crnci?

                  evo ti slike koju pises

                  Toliko bi toga volio da kazem na temu CRNOGORACA, ali nije za forum. Imam dovoljno CRNOGORSKIH prijatelja razlicite starosne dobi i nisam retardiran da bilo koji narod generalizujem ili osudjujem na osnovu ponasanja pojedinca ili neke grupe, ali CRNOGORCI su ufff.... bolje da stanem dok sam na vrijeme. Obicno je da na, lupam sad, 1000 dobrih ljudi bude 1 los... U njihovom slucaju je obratno. Ne moze niko da me ubijedi da grijesim.
                  Wizard

                  Comment




                  • Edit: Primijetio sam da se u poslednje vrijeme redovno kacis za moje postove. Zato i neces da me stavis na ignore jer nemas pametnija posla bez da stalkujes i da se proseravas i da provociras. Ako ti vec toliko smetaju moji postovi, zali se moderaciji. Pa neka me onda banuju ako misle da imaju zasto.
                    Last edited by Karamazov; 29-05-20, 08:48.

                    Comment


                    • Amfilohije i Joanikije predvodili auto – litiju od Kuča do Hrama Hristovog Vaskrsenja

                      https://m.cdm.me/drustvo/amfilohije-...og-vaskrsenja/



                      Auto-litija hahahahahahahahahah pa ovo ni Monty Python ekipi ne bi palo na pamet Idu i sviraju kao svatovi Amfilohija kao stari svat, Joanikije sa zastavom... Jos uprtili i kostur svetog Arsenija.. Weekend at Bernie's style

                      Vele da su show pravili. Svirali, pustali muziku, turirali dzipove, masu zastavama, vicu iz kola.. Daleko bilo. Jos zamisli dje voze Arsenijeve kosti i dje ga setaju gore dolje... Pocivanje u miru dobija novu dimenziju kad te Amfilohije uprti.

                      Kazu da je Joanikije veci dio proveo na vodecoj poziciji, ali da ga je Risto pretekao u poslednjoj krivini... Kazu da ga je zalomio onamo kod Bloka V Arsenije bio na mjestu suvozaca, citao mapu.

                      Sta nas sledece ceka? Off road litija... litija na plazi.. ili mozda maskenbal litija? Stay tuned.
                      Last edited by powerslave; 29-05-20, 07:28.

                      Comment


                      • Originally posted by Skeletor View Post
                        Amfilohije i Joanikije predvodili auto – litiju od Kuča do Hrama Hristovog Vaskrsenja

                        https://m.cdm.me/drustvo/amfilohije-...og-vaskrsenja/



                        Auto-litija hahahahahahahahahah pa ovo ni Monty Python ekipi ne bi palo na pamet Idu i sviraju kao svatovi Amfilohija kao stari svat, Joanikije sa zastavom... Jos uprtili i kostur svetog Arsenija.. Weekend at Bernie's style

                        Vele da su show pravili. Svirali, pustali muziku, turirali dzipove, masu zastavama, vicu iz kola.. Daleko bilo. Jos zamisli dje voze Arsenijeve kosti i dje ga setaju gore dolje... Pocivanje u miru dobija novu dimenziju kad te Amfilohije uprti.

                        Kazu da je Joanikije veci dio proveo na vodecoj poziciji, ali da ga je Risto pretekao u poslednjoj krivini... Kazu da ga je zalomio onamo kod Bloka V Arsenije bio na mjestu suvozaca, citao mapu.

                        Sta nas sledece ceka? Off road litija... litija na plazi.. ili mozda maskenbal litija? Stay tuned.

                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • no shit

                          bee-beeee-beeee-beee ako tako ovce kažu ili meee, kako hoćete

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Je l ovo neka sprdnja ili ozbiljno?
                            Samo nedostaju konci kojima se lutka pokreće...ne mogu da verujem, zapravo odbijam da verujem da je ovo neki ozbiljan projekat za kampanju.
                            Više mi liči na nekii satirični osvrt na političare i kampanju.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              A sa kim da prave koaliciju da imaju vecinu?
                              I kakav Djilas, sa njima su svi prethodini pravili vlade. Zahvaljujuci Kostunici.

                              Da su ih unistili, ko zna sta bi bilo, a morali su da nestanu tada. Ovako 30 godina vode kljucnu rec, kreiraju politiku, unistavaju zemlju, bogate se enormno, nedre svakakva zla, a clanovi se prelivaju tamo-amo, dok su glasaci ti isti sps-srs-sns, to je ta grupacija sile mraka.
                              Pa zar mora po svaku cenu da se bude na vlasti? Koliko smo se suazavca nagutali i vremena proveli na ulici da bi ih sklonili sa vlasti da bi na kraju zbog mesta gradonacelnika pravili koaliciju sa njima. Cist sadizam.

                              Sestog oktobra je trebalo demokratski lustrirati ceo SPS i tadasnji SRS zbog zla koje su naneli sprskom narodu.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                A sa kim da prave koaliciju da imaju vecinu?
                                I kakav Djilas, sa njima su svi prethodini pravili vlade. Zahvaljujuci Kostunici.
                                Koštunici su dali podršku glasovima, nisu ušli u njegovu vladu.

                                Sa DS-om su se kasnije uortačili i napravili vladu.

                                Comment

                                Working...
                                X