Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi put cujem.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • https://www.index.hr/mobile/clanak.a...zin&id=2186184

      Na šta smo spali samo jer nećemo ljudima sa dijagnozom da kažemo da imaju dijagnozu jer će se rasplakati. Ma dva bolesnika. Transofob? Taj sam. Ako se tako kaže, transofob. Pa daj bre na šta ovo liči? Je l ti priroda/Bog/apsolut dao odredjen pol, šta ti prkosiš... Protiv prirodni blud.

      To ako si muškarasta žena, ili ženskast muškarac, i dalje je prvo žensko a drugo muško. Nego ljudima sa devijacijama moraš sad da podilaziš da te ne bi neki koji im čine medvedju uslugu osudili.

      Neka izvadi Madrid Shapirovu statistiku koliko njih se ubije posle ovih promena polova i da li opada postotak samoubistva.

      Nego dokoni online zagovornici političke koreknosti sede kući i glume ludilo umesto da se ovim ljudima pomogne u ustanovama koje bi trebale da im pomognu.

      Ok je biti muškarasta žena i ženskast muškarac, to nije sramota! Usadili bolesnici nesigurnim ljudima ove tupave ideje u glavu i menjaju pol, nije ni čudo što se samoubiju.

      Bitno je da neki klovnovi od kuće i u medijima ih podržavaju čineći im medvedju uslugu. Tuuga!

      Takve devojke i muškarci misle da su manje devojke i muškarci i onda im ovi bolesnici usade ovakve ideje u glavu. I naravno da nikad mušksrac ne može biti žena ni posle operacije, ni žena muškarac i naravno da im je visok procenat samoubistva, depresije i naravno da su nezadovoljni životim.
      Last edited by Cassius Clay; 28-05-20, 13:25.

      Comment


      • Pazi se Urke: ako te opali neka manekenka - mozda zatrudnis.
        Kako ces svetu pred oci?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Prvi put cujem.
          ...i ja nisam znao za El Pueblo de Nuestra Senora la Reina de los Angeles de Porciuncula....simpatično
          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

          Comment


          • Originally posted by ?????? View Post
            https://www.index.hr/mobile/clanak.a...zin&id=2186184

            Na šta smo spali samo jer nećemo ljudima sa dijagnozom da kažemo da imaju dijagnozu jer će se rasplakati. Ma dva bolesnika. Transofob? Taj sam. Ako se tako kaže, transofob. Pa daj bre na šta ovo liči? Je l ti priroda/Bog/apsolut dao odredjen pol, šta ti prkosiš... Protiv prirodni blud.

            To ako si muškarasta žena, ili ženskast muškarac, i dalje je prvo žensko a drugo muško. Nego ljudima sa devijacijama moraš sad da podilaziš da te ne bi neki koji im čine medvedju uslugu osudili.

            Neka izvadi Madrid Shapirovu statistiku koliko njih se ubije posle ovih promena polova i da li opada postotak samoubistva.

            Nego dokoni online zagovornici političke koreknosti sede kući i glume ludilo umesto da se ovim ljudima pomogne u ustanovama koje bi trebale da im pomognu.

            Ok je biti muškarasta žena i ženskast muškarac, to nije sramota! Usadili bolesnici nesigurnim ljudima ove tupave ideje u glavu i menjaju pol, nije ni čudo što se samoubiju.

            Bitno je da neki klovnovi od kuće i u medijima ih podržavaju čineći im medvedju uslugu. Tuuga!

            Takve devojke i muškarci misle da su manje devojke i muškarci i onda im ovi bolesnici usade ovakve ideje u glavu. I naravno da nikad mušksrac ne može biti žena ni posle operacije, ni žena muškarac i naravno da im je visok procenat samoubistva, depresije i naravno da su nezadovoljni životim.

            urose,ti mozes pisati o cemu zelis,ali nekad stvarno pises o stvarima o kojima ama bas veze nemas...

            i da, sta se zaista desava
            Šta se dešava?
            Trenutno aktivni korisnici
            Trenutno su 307 korisnika na mreži

            Članova: 8 - Gostiju: 299
            Wizard

            Comment


            • Bolesnici bolesni. Kukalo to dijete ko ce i kako da ga podize

              Promjena pola je vrhunac bolesti. To moze jedino da ti bude pogresno i odvratno. Budi gej koliko ti volja... takvih ima od kako je ljudi, nemam nista protiv toga. Ali ovo je previse.

              Comment


              • Bila jedna emisija na eurosportu o tim transrodnim sportistima,uskoro se nece znati ko je zensko ko je musko na sportskim takmicenjima. Zena postala musko i trenira boks s muskarcima a muskarac postao zena i igra zensku odbojku. Naravno svi su Amerikanci.

                Comment


                • Originally posted by Skeletor View Post
                  Bolesnici bolesni. Kukalo to dijete ko ce i kako da ga podize

                  Promjena pola je vrhunac bolesti. To moze jedino da ti bude pogresno i odvratno. Budi gej koliko ti volja... takvih ima od kako je ljudi, nemam nista protiv toga. Ali ovo je previse.
                  Homo ima normalnih ljudi, ovi su svi nenormalni.

                  Šta mi na kraju smeta kod homoseksualaca, i generalno kod bilo koje grupacije, to je ustvari to kmečanje "ja sam gej" i ono skrnavljenje ikona, glupiranje.

                  Upoznao sam ja i normalnih ljudi sa normalnim životima. A imaš i te nakaze koji ne znaju šta će od ličnih frustracija pa mu je to izlaz da se iživljava nad svima jer je zaštićen kao beli medved. Skidaju se po ulici i prave pičvajz. Pa osudio bih i strejt ljude da to rade. Tako da sam shvatio da ovi što parodiraju čine kontrauslugu gej populaciji i običnim gejevima koji žive normalan život.

                  A ovo u Americi ovaj policajac što je onako ubio crnca, stvarno je bolestan tip. Ne znam šta je sa tim policajcima u SAD, pola njih ima psihički problem. Davi nenaoružanog čoveka nogom kao psa.

                  Poludebilni su stvarno, treba ih malo nalomiti. Meni ono bilo mrko gledati. Ne znam kako prolaznici ne pridju ali sa druge strane i razumem jer oni policajci su tolike pičkice da pucaju iz straha.

                  Više od pola onih ubistava kada policajci ubijaju sve je to iz straha brate moj.

                  Brate taj jaz i ta bolest što se tamo dešava će toliko polarizovati društvo da će biti na ivici gradjanskog rata.

                  Comment


                  • Meni gej ljudi ne smetaju. Smetaju mi samo oni koji oce to da mi nabijaju u facu. Radi sta oces, samo zadrzi to za sebe. Brak ne posmatram sa religioznog aspekta pa me apsolutno briga za gej brakove. Slobodno brate.. neka se vjencavaju i razvode koliko im volja. Ali sam protiv toga da usvajaju djecu.

                    Ovi transformersi su, za mene, cisti bolesnici.

                    A ovamo se digla uzbuna najstrasnija zbog onoga sto se desilo u Mineapolisu. Cisto izivljavanje onog policajca. Bas nema opravdanja za ono. Protestuje narod po Mineapolisu.. porazbijali izloge, podmetnuli pozare... pa sad rulja pljacka prodavnice i divlja.

                    Iskreno, ja u potpunosti podrzavam policiju i nacin na koji tretiraju taj sljam koji kupe na ulicama. Apsolutno sam za to da sljam koji hapse treba tuci i maltretirati ukoliko im sljam da povoda. Ali u ovom slucaju od prije par dana, ne mogu nikako da budem na strani onog policajca. Lik je vec bio u lisicama i na zemlji... ne znam sta ima da mu kleci na vratu Da se razumijemo, da je covjek bio uredan gradjanin i cvecka, ne bi dosao u situaciju da ga hapse. Ali je policajac bas pretjerao.

                    Comment


                    • Crnci jedva docekali nesto ovako da se desi u njihovom gradu... odma otisli da pljackaju prodavnice

                      Comment


                      • Naravno, svaka priča ima dve strane medalje. Ja nemam potrebu da se ulizujem crncima i dodeljujem im poseban status jer su za mene isti kao drugi. Čim ti nekoga tetošeš onda ga posmatraš kao zaostalog i sa posebnim potrebama - e to je diskriminacija. Znam ja da su crnci takodje veliki rasisti, ako ne i najveći. Trenutno. Ali to je i kulturološki uzrokovano zbog te jebene bele supremacije o kojoj smaraju i belci liberali 24/7.

                        Problem je sad kako ih integrisati u zajednicu jer mnogo njih želi da ostane u getu i ostaju i bave se čime se bave.

                        Britanija je mnogo bolje integrisala afričke doseljenike i ljude koji su bili robovi. U SAD će sad biti na nož, pratim malo šta objavljuju ljudi i koliko je to tamo katastrofa.

                        Da se razumemo, znam ja da policajci pucaju iz straha jer crnci umeju prvi da potegnu... ali, ovaj slučaj konkretan stvarno nema opravdanja.

                        Comment


                        • Toliko bi toga volio da kazem na temu americkih crnaca, ali nije za forum. Imam dovoljno crnih prijatelja razlicite starosne dobi i nisam retardiran da bilo koji narod generalizujem ili osudjujem na osnovu ponasanja pojedinca ili neke grupe, ali americki crnci su ufff.... bolje da stanem dok sam na vrijeme. Obicno je da na, lupam sad, 1000 dobrih ljudi bude 1 los... U njihovom slucaju je obratno. Ne moze niko da me ubijedi da grijesim.

                          Comment


                          • Nagrada za najbolji spot ide......SPS-u

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Je l ovo neka sprdnja ili ozbiljno?
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sprdnje bez.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X