Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misliš "Ultra kop" ?

    Pa koje oni reference imaju da dobijaju poslove na javnim nabavkama tolike nemoj me sprdati.

    Comment


    • N1 kao da tekmu prenose.

      Comment


      • Ivica Dačić verovatno cvili zbog Škundrića juniora.

        Comment


        • Wizard

          Comment


          • Naročito, sa parody u nazivu naloga.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Misliš "Ultra kop" ?

              Pa koje oni reference imaju da dobijaju poslove na javnim nabavkama tolike nemoj me sprdati.
              Nikakve ali je izgleda priroda tog odnosa drugačija nego priroda odnosa janičari - Vučić.

              Akcijali su ih janičari (cigane) ovih prethodnih par meseci, da su iz istog centra upravljani izbegavali bi se.

              Ne kažem ja da su naši zlatni daleko bilo, samo mislim da je priroda odnosa da oni ucenjuju vlast s vremena na vreme, a ne da ih vlast drži kao batinaše i za paljenje krovova. Pa nisu oni sisali tarabu.

              Da li iko normalan može da pomisli da vidi Bogdanova i Mareta sa murijom u civilu? Da bije narod?

              Sva obezbedjenja i te kurce drže janičari. Zato verovatno oni jedini biju u civilu, pale klubove, i rešavaju neke stvari. Ne moraju nužno biti grobari mogu i ni za koga da ne navijaju.

              Ne pravdam ni jedne ni druge zabole me dupe, što se mene tiče osramotili su se ako žvaljo krene da prizna a oni budu ćutali zbog kombinatorika

              Comment


              • Generalno jako ogavna priča i zna se samo ovo što ljudi pričaju ovako što iz eha odskače. Neophodni su u očuvanju teritorijalnog integriteta baš navijači i srčani momci.

                Odjednom je svaki srčani momak desničar, n1 suptilno deli proteste na 2 dela. Kao jadne dobre porodice sa ljudima.

                Pa šta će postići sedenjem? Drugim metodama se postiže da te vlast čuje da si živ i da nisi rob. Sedenjem se postiže da ti se smeje ceo civilizovan svet.

                Svi oni lome ruše i pale, Srbi seli na beton

                Comment


                • Hajde da vidim kako je to u Evropi jbt

                  Comment


                  • Dva člana i 29 gostiju na mreži.
                    Hahahahha, baš se pitam čiji su.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ma ne hapse oni boraniju opusti se. Samo gledaju Da hapse ja bih ležao u apsu odavno. Zbog whatsappa ne ovde Mada bih i ovde dobio par "ćuški".

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Misliš "Ultra kop" ?

                        Pa koje oni reference imaju da dobijaju poslove na javnim nabavkama tolike nemoj me sprdati.
                        Moja firma ih obaveštava o tenderima na koje mogu da se prijave.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • I koje su vrednosti ti poslovi ?

                          Comment


                          • Svako javno preduzeće po zakonu mora da obavi tender vrednosti veće od 500 000 dinara. Mi ih obaveštavamo o svim tenderima za delatnost koju su izabrali, i uz svako obaveštenje imaju svu potrebnu dokumentaciju.
                            Drugim rečima, obavljamo legalni deo posla za njih. Da li će baš oni dobiti posao to je na njima.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ti kao da si pao sa kruske..to je cisto proforme..cuj oni njih obavestavaju )) pa znaju ti 2g unapred tendere Cisto formu da zadovolje...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • I ne očekujem da shvatiš šta sam napisao, iz svima poznatog razloga.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X