Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Takvi su vecina, bar iz nekog mog iskustva.

    Tvoja ideja ima smisla, ali ako bi se jos 100godina jebavali sa tim, Srbi bi nestali kao narod.
    Mi polako ali sigurno nestajemo, mladi odlaze sve vise i vise. Imamo goruce probleme, a mi se bavimo teritorijom koja nije nasa i nad kojoj nemamo nikakve ingerencije. Da smo mi iole normalna drzava, pa i Albanci sa Kosova bi hteli da ostanu u sastavu Srbije.
    ma kakvi nece oni ni pod razno.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment






    • Izvinjavam se na malo bajatim vijestima, ali.. bez teksta sam.. kako imate neke prelijepe, a prelude zene.

      Comment


      • Pala pretplata na spotify.

        Bio sam se danas slogirao kad su mi uskocile reklame izmedju pesama. Otarasih se te muke brzo.

        Comment


        • Sto se tice vase price, svaki narko klan je dobio svoju teritoriju i jebe im se sto je narod glup i sto skace na razlicitost. Imamo 7 krimi drzava, a trebao je taj broj da bude manji. Toliko od mene.
          Last edited by Ricma; 15-07-20, 00:37.

          Comment


          • Originally posted by Karamazov View Post
            .

            Potrebno je strpljenje, pa makar čekali 100 godina sačekaćemo i mi svoj trenutak kao što su oni, pa ćemo ga vratiti tamo gde pripada.
            ovo sam cuo od radikala,bukvalno...

            srbija je pre 200 godina bila pod portom,1920 je bila kraljevina SHS,ko zna sta ce biti za narednih 100

            ako stvari postavljate tako,sta je sve vojvodina prosla i presla...

            i...?...ko ceka vojvodinu,recimo?



            i da ne ostane pod jednom sljivom,srbija ce imati taman toliko ljudi za pod jednu sljivu,jer svi odose...da se nikad ne vrate...


            a mi ajmo i dalje o kosovu...
            Wizard

            Comment


            • NASA dodala 13. znak i promenila horoskop. Imbecili. Sad su mi potvrdili da ne znaju ništa. Ja sam rak kao po novom. A škorpiju skratili na 7 dana.

              Alo imbecili da li ima neko normalan da misli da smo Tom Brady, Henry Ford i ja rakovi??? Za ovo ih treba ugasiti

              Comment


              • Originally posted by Cassius Clay View Post
                NASA dodala 13. znak i promenila horoskop. Imbecili. Sad su mi potvrdili da ne znaju ništa. Ja sam rak kao po novom. A škorpiju skratili na 7 dana.

                Alo imbecili da li ima neko normalan da misli da smo Tom Brady, Henry Ford i ja rakovi??? Za ovo ih treba ugasiti
                Nama pravim lavovima ta promena ništa nije nastetila.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Koliko mene NASA mrzi da mi ovo rade. Pičke jedne pravite satelite te koji nisko lete, sanjajte samo.

                  Bukvalno svaki pravi lav koga znam je julski i prvih par dana avgusta, ovo posle budibogsnama. Male mace.

                  Smradovi prave zaveru protiv mene. Ja da budem rak je li?

                  Ovu količinu ega može malo rakče da ima što se igra u pesku?

                  Pa kuda ćete bolji primer lava od mene. Ja uvek pametujem da sve znam, egoista vatreni. Indigo ne diraj me u znak
                  Last edited by Cassius Clay; 15-07-20, 06:59.

                  Comment


                  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                    Nama pravim lavovima ta promena ništa nije nastetila.
                    +1

                    Last edited by Nerealan; 15-07-20, 07:23.
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • NASA je toliko glupa da dirne u ego julskog lava. Već smo napravili transnacionalu, ima nas svih religija, neki će se izoveravati u sedišta nase. Djubrad jedna pokvarena. Ja rak da budem da pišem pesme da plačem? Suza je išla niz moje oči samo kad je Čiča dobio 5. ličnu a sever peva "Ti si Zvezdin četnik Milaneee"

                      Comment


                      • Urose, ne diraj rakove, dobices najduzi moguci ban, rakovi su najbolji ljudi
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Samo da pozdravim sve dobre ljude na ovom forumu! Lijepo smo se druzili ovih nekoliko godina
                          Last edited by Karamazov; 15-07-20, 08:52.

                          Comment


                          • Originally posted by Cassius Clay View Post
                            NASA dodala 13. znak i promenila horoskop. Imbecili. Sad su mi potvrdili da ne znaju ništa. Ja sam rak kao po novom. A škorpiju skratili na 7 dana.

                            Alo imbecili da li ima neko normalan da misli da smo Tom Brady, Henry Ford i ja rakovi??? Za ovo ih treba ugasiti
                            ko jos cita horoskop...
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Originally posted by Skeletor View Post
                              Samo da pozdravim sve dobre ljude na ovom forumu! Lijepo smo se druzili ovih nekoliko godina
                              Aj' ne zezaj Power, nemoj se opraštati već piši i dalje.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Kulambara View Post
                                ovo sam cuo od radikala,bukvalno...
                                Ja nisam radikal, imam svoj pokret i mi uskoro dolazimo na vlast.

                                Vuka ću postaviti za ambasadora u Rusiji. Uroša u Americi.

                                Bojana i Olja mogu da biraju koji resor žele da vode.

                                Ganac dobija ministarstvo bez fotelja, valjda se tako kaže.

                                Comment

                                Working...
                                X