Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ovde ću da odgovorim Olji, pošto je zaključana tema.

    Ne kukam, iznosim svoje mišljenje koje nije isključivo negativno. Poznajem ljude koji imaju i pozitivno i negativno iskustvo, nisu mi prijatelji samo oni sa pozitivnim.

    Smiren sam, samo sam odgovorio na bahat, snobovski i nekulturan post gde moderator vredja korisnika foruma.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Evo ovde ću da odgovorim Olji, pošto je zaključana tema.

      Ne kukam, iznosim svoje mišljenje koje nije isključivo negativno. Poznajem ljude koji imaju i pozitivno i negativno iskustvo, nisu mi prijatelji samo oni sa pozitivnim.

      Smiren sam, samo sam odgovorio na bahat, snobovski i nekulturan post gde moderator vredja korisnika foruma.
      Ma nije bilo potrebe, hteo čovek malo da trenira strogoću, ali još je zelen. Čuj da me banuje što vredjam, pa koga sam vredjao? Ako se neko oseća uvredjenim od korisnika ja im se izvinjavam, nisam imao nameru nekoga od njih da uvredim. Što se tiče vredjanja Sport Kluba, to je druga stvar, za to ne može da me banuje. To je isto kao kad bi pisao Fox televizori su sranje, jebo ih onaj ko ih je napravio, zar bi me neko banovao zbog toga. Dobro, bi na forumu Fox televizora gde su ljudi iz te kompanije ili neko ko ima vezu sa Fox televizorima, ali ovaj forum nema nikakvu vezu sa Sport Klubom.

      Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
      Last edited by DžonDon; 05-12-19, 15:17.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Kako nema veze sa sport klubom kad je ovo forum SK?
        sta mislis da je forum sam od sebe nastao, samonastajuci forum
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • MarkoNFL je onomad objavio prepisku izmedju njega i United Media grupe gde United Media navodi da forum nije pod njihovom kontrolom kao ni da bilo koje zalbe u vezi foruma ne bi trebalo upucivati njima.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Kako nema veze sa sport klubom kad je ovo forum SK?
            sta mislis da je forum sam od sebe nastao, samonastajuci forum
            Misli tako što forum nema apsolutno nikakvu podršku, niti ovde ima bilo koga ko ima neke veze sa United Mediom - koju ovaj forum apsolitno ne zanima, mozda i ne znaju da postoji.

            Čak i da su ljudi sa SK-a zainteresovani, to ne znači da bi trebalo da vlada jednoumlje i da kritika i prenošenje loših iskustava nije dozvoljeno.

            Ovde je problem način na koji se moderator obraća korisniku, bar što se mene tiče.
            Last edited by mark !t zer0; 05-12-19, 15:33.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ali je ipak SK forum i ne ide da se bas tako pljuje po SK, posebno sto je poprilicno jasno zasto je nastao kanal koji se zove nova sport.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kako ste mi svi slatki kada treba da se pljuje i "kritikuje" samo tamo je najvise bilo psovki i prostakluka, pa i uvreda od strane Nemanje, i to se nece tolerisati pa taman i Arena da se zovemo.

                A sto se tice tvog odgovora meni Mark, mogu samo da kazem da sam ti se jedino direktno obratila za modove, posto se nesto kocis kako Sam nema tamo ingerencije. Imamo i ih svi, bez brige.

                SK placa VB forum, SK admin odrzava ovaj forum, i nosi ime SK, pametnom dovoljno.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Rekla si mi i da se smirim i da ne kukam. Ako svuda svi odrzavate, onda ne znam sto ste se delili po PDF-ovima, ali nije ni bitno. Definitivno nije nesto sto me brine, nego sam alergican na bahato ponasanje, pa makar bilo u mizernom okruzenju zvanom forum. Mogla si samo napomenuti i neprimereno ponasanje moderatora, ali izgleda da si to zaboravila. Što se admina tiče, ne znam šta bih rekao, forum se raspada beć neko vreme, tako da to održavanje i ne postoji.

                  Ja neću više pisati na ovu temu.

                  Edit: da bi me bolje razumela - Mene BojanaBg kazni za 'ne lupaj' a ovde moderator kaze drugom korisniku da ide da prdi na drugom mestu. Gde je sada ta Bojana kojoj smeta nekulturan recnnik? :think:

                  Kaznjava se zbog sujete, to je isto bahato.
                  Last edited by mark !t zer0; 05-12-19, 16:02.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Moli se uvazeni forumas sa anti moderno fudbalskim avatarom da umesto sto vodi dubokoumne diskusije o Novoj Sport, komentarisanju o tome kome pripada forum i koliko je interesovanje ljudi sa SK, ispostuje ljude koji bi zeleli da ga pitaju za savet o taktici u jednoj aktivnoj igri.

                    ↡↡↡↡↡↡↡
                    Spoiler
                    Ili jednostavnijim recnikom: Ajde glupane vracaj se umesto sto piskaras i trosis tastaturu, treba mi pomoc oko kladze i fantazija.
                    Last edited by colchonero; 05-12-19, 16:01.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Rekla si mi i da se smirim i da ne kukam. Ako svuda svi odrzavate, onda ne znam sto ste se delili po PDF-ovima, ali nije ni bitno. Definitivno nije nesto sto me brine, nego sam alergican na bahato ponasanje, pa makar bilo u mizernom okruzenju zvanom forum. Mogla si samo napomenuti i neprimereno ponasanje moderatora, ali izgleda da si to zaboravila. Što se admina tiče, ne znam šta bih rekao, forum se raspada beć neko vreme, tako da to održavanje i ne postoji.

                      Ja neću više pisati na ovu temu.

                      Edit: da bi me bolje razumela - Mene BojanaBg kazni za 'ne lupaj' a ovde moderator kaze drugom korisniku da ide da prdi na drugom mestu. Gde je sada ta Bojana kojoj smeta nekulturan recnnik? :think:

                      Kaznjava se zbog sujete, to je isto bahato.
                      Hahahahah, pa da li je realno da te ta kazna toliko pogodila?
                      Skinuci ti poene, da ne kukas vise, kao dete neko....ispravka, ne dete, nego kao neko kome je ekstremno povredjena sujeta

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Kako ste mi svi slatki kada treba da se pljuje i "kritikuje" samo tamo je najvise bilo psovki i prostakluka, pa i uvreda od strane Nemanje, i to se nece tolerisati pa taman i Arena da se zovemo.
                        Dokle god drugi pljuju pljuvaću i ja. Dokle god drugi prolaze nekažnjeno zbog toga jer vam se uvlače u dupe, pljuvaću ja i dalje.

                        Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Hahahahah, pa da li je realno da te ta kazna toliko pogodila?
                          Skinuci ti poene, da ne kukas vise, kao dete neko....ispravka, ne dete, nego kao neko kome je ekstremno povredjena sujeta

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          Nisam ni ocekivao da ces reci nesto u vezi sa temom. Evo ovako da te pitam, mozda se udostojis da odgovoris: ne prdi je ok, a ne lupaj nije? Ili si me kaznila samo jer je to tebi upuceno? Ako je tako, ne moras mi skidati poene.

                          Nije mi povredjena sujeta, za tebe verovatno i jesam dete. A nisam preterano mlad. Samo hocu da pokazem kako funkcionisu stvari ovde, nista vise.
                          Last edited by mark !t zer0; 05-12-19, 16:09.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Hahahahahahahahahahah...Kakav idiot.

                            Рано ујутру, 21. априла 1967. године само неколико недеља пре избора за нову владу, тенкови су изашли на улице Атине. Вођа пуча био је бригадир Стилијанос Патакос, а уз њега су били и пуковници Јоргос Пападопулос и Николаос Макерезос.[1] Чланова хунте на крају је било пет. Ваља нагласити да је током владавине хунте преко 10.000 људи ухапшено.[2] Људи су затварани по сумњом за левичарску политичку идеологију. Православље је широко истицано и слављено. Како су године пролазиле, војска је постајала све омраженија. Краљ је покушао да сруши хунту, али није успео па је побегао 1967. године, а након пада хунте, монархија је укинута референдумом из 1973. године. Хунту је током владавине обилато финансирала влада САД како би била ефикасан „бедем заштите против ширења комунизма“.

                            i onda




                            jer za bolje nisu

                            Prvog dana bih uhapsio 50k botova. I žutih i crvenih i belih i svakakvih

                            Comment


                            • Nisam Mark rekla da ne kukas, vec u mnozini.
                              Prdenje je blaga rec i ponasanje, kao reakcija na razne bljuvotine i nevaspitanje (pa eto bas zgodacije, u prilogu ispod).
                              Originally posted by NemanjaMikser View Post
                              Dokle god drugi pljuju pljuvaću i ja. Dokle god drugi prolaze nekažnjeno zbog toga jer vam se uvlače u dupe, pljuvaću ja i dalje.

                              Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                              Vauuuu al si mangup!! ;)
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Loš ti je primer. Imaš uvrede gde korisnik vredja drugog korisnika, psuje, pljuje, a koje nisu prolazile ni opomenom.

                                Edit: Naravno za to nikad nema odgovora, kao i za to gore. Onako šmekerski auu al si mangup. Ali pravi odgovor nisam ni očekivao.

                                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                                Last edited by DžonDon; 05-12-19, 16:23.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X