Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja nisam bio u USA ali sumnjam da su gluplji od nas.
    To bi me bas potreslo.
    Last edited by E1_PG; 08-01-20, 19:16.

    Comment


    • U pravu si Tuto vise se ni potpisat ne umijem.

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Ja nisam bio u USA ali sumnjam da su gluplji od nas.
        To bi me bas potreslo.
        Bogami, tu smo nedje Razlika je sto odje ljudi ne kriju da nesto ne znaju i sto ih nije sramota da kazu da o necemu nemaju pojma...

        Njihov obrazovni sistem je drugaciji pa oni u skolama uce samo ono sto je najbitnije, pa je do tebe oces li uzimati dodatne casove iz istorije, geografije, knjizevnosti itd ukoliko si zainteresovan za nesto. Pa zato ima dosta ljudi koji nemaju pojma dje je neka zemlja... ma ima ih koji ne znaju ni geografiju Amerike. I otvoreno ce ti reci ja ne znam, niti me zanima i necu ni da znam.

        Ne zamlacuju se svjetskom politikom, teorijama zavjere, "pravom" istorijom i ostalim glupostima koje ne uticu direktno na njihove zivote. Vecini je jedino bitno da plate racune na vrijeme, da odrzavaju kreditni skor, da kupe kucu, otvore biznis. uzmu novi auto sledece godine, camac, motor, da odu nedje na odmor ili na krstarenje. Nemaju kad da se zamlacuju kojekakvim glupostima jer rade i uzivaju u zivotu. Sta prosjecnog Amera boli k*rac dje je CG, Srbija, Litvanija, Pakistan i ko je koga u kojem ratu... ma ni ne treba da znaju. Svakako ih ima nacitanih i obrazovanih dosta vise nego ovih sto ne znaju nista.

        Ali zato kod nas svi znamo sve i u sve se razumijemo. Pa su nam puni kafici i restorani u sred radnog vrmena i za svakim drugim stolom sjedi grupa besposlicara koja raspravlja o domacoj i svjetskoj politici, novim tehnologijama, teorijama zavjere, vanzemaljcima i td. Najpametniji smo narod na svijetu i od svih smo bolji... a ovamo nam vladaju govna i lopovi, popovi nam kroje politiku, zdravstvo u kurcu, ekonomija jos gora.. ali neka, mi smo najpametniji i najbolji, nego je to tako zato sto su se svjetske sile mraka utorile protiv nas jer smo strasno bitni za ovaj svijet. Jako mi je bitno sto znam koliki je GDP Bangladesa, tablicu integrala, cinjenicu da je Atila presao Alpe 452. godine, sta je Makron porucio divnom narodu Francuske, ko su i sta su Iluminati, ko kontrolise svijet itd. Zbog svog tog znanja i mudrosti mi mnogo lakse pada to sto mi se drzava raspada i sto se krpi kraj sa krajem.

        Stvarno treba svi da smo srecni sto poticemo od jednog tako pametnog i produhovljenog naroda. Dobro smo prosli... mogli smo biti glupi kao Amerikanci, Britanci, Njemci, Skandinavci.. Mogu samo da nam zavide na nebeskom porijeklu.
        Last edited by powerslave; 08-01-20, 20:43.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Neverovatno glupa nacija. Ne vide dalje od svoga nosa. Dave se i umiru u visoko kaloričnoj hrani prepunoj raznih govana. Srbija i Sirija im jedan te isti narod. Nivo inteligencije ravan 0. Milion primera ima gde padaju na raznim ispitima i opet, kao takvi, puni su sebe misleći kako su Bogom dani.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
            Samo kad se mi n davimo u visokokaloricnoj hrani... Naravno da su kao nacija Bogom dani...najjaci su na svetu trenutno..da nije bilo njih pitanje je kako bi covencastvo bilo danas..

            Napisao si bas gomilu gluposti..cak i za neki tvoj nivo!
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Kad bi se poredili bili bi mrtva trka sa Hitlerovom Nemačkom.

              Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Samo kad se mi n davimo u visokokaloricnoj hrani... Naravno da su kao nacija Bogom dani...najjaci su na svetu trenutno..da nije bilo njih pitanje je kako bi covencastvo bilo danas..

                Napisao si bas gomilu gluposti..cak i za neki tvoj nivo!
                Ne, nego ti hoćeš da mi formiraš neki tvoj stav. Ja ne znam što sam se iznenadio na tebe pa svi znaju da si Bogom dan. Ko nas predsednik svuda te ima, svuda ćućuriš i namećeš šta ti hoćeš da čuješ tj čitaš.

                Niko ne spori da su jaka sila ali isto tako ne i najjača. Itekako zentaju od žute braće pa svoje snagatorske resurse usmeravaju na slabije od sebe.

                Za razliku od tebe SVEZNALICE koji verovatno nisi video od majčine sise bio sam dve godine deo američkog društva i video sam kako bitišu i funkcionišu. Ne moram ko Lošmi zadojeno glumiti pamet.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Bogami, tu smo nedje Razlika je sto odje ljudi ne kriju da nesto ne znaju i sto ih nije sramota da kazu da o necemu nemaju pojma...

                  Njihov obrazovni sistem je drugaciji pa oni u skolama uce samo ono sto je najbitnije, pa je do tebe oces li uzimati dodatne casove iz istorije, geografije, knjizevnosti itd ukoliko si zainteresovan za nesto. Pa zato ima dosta ljudi koji nemaju pojma dje je neka zemlja... ma ima ih koji ne znaju ni geografiju Amerike. I otvoreno ce ti reci ja ne znam, niti me zanima i necu ni da znam.

                  Ne zamlacuju se svjetskom politikom, teorijama zavjere, "pravom" istorijom i ostalim glupostima koje ne uticu direktno na njihove zivote. Vecini je jedino bitno da plate racune na vrijeme, da odrzavaju kreditni skor, da kupe kucu, otvore biznis. uzmu novi auto sledece godine, camac, motor, da odu nedje na odmor ili na krstarenje. Nemaju kad da se zamlacuju kojekakvim glupostima jer rade i uzivaju u zivotu. Sta prosjecnog Amera boli k*rac dje je CG, Srbija, Litvanija, Pakistan i ko je koga u kojem ratu... ma ni ne treba da znaju. Svakako ih ima nacitanih i obrazovanih dosta vise nego ovih sto ne znaju nista.

                  Ali zato kod nas svi znamo sve i u sve se razumijemo. Pa su nam puni kafici i restorani u sred radnog vrmena i za svakim drugim stolom sjedi grupa besposlicara koja raspravlja o domacoj i svjetskoj politici, novim tehnologijama, teorijama zavjere, vanzemaljcima i td. Najpametniji smo narod na svijetu i od svih smo bolji... a ovamo nam vladaju govna i lopovi, popovi nam kroje politiku, zdravstvo u kurcu, ekonomija jos gora.. ali neka, mi smo najpametniji i najbolji, nego je to tako zato sto su se svjetske sile mraka utorile protiv nas jer smo strasno bitni za ovaj svijet. Jako mi je bitno sto znam koliki je GDP Bangladesa, tablicu integrala, cinjenicu da je Atila presao Alpe 452. godine, sta je Makron porucio divnom narodu Francuske, ko su i sta su Iluminati, ko kontrolise svijet itd. Zbog svog tog znanja i mudrosti mi mnogo lakse pada to sto mi se drzava raspada i sto se krpi kraj sa krajem.

                  Stvarno treba svi da smo srecni sto poticemo od jednog tako pametnog i produhovljenog naroda. Dobro smo prosli... mogli smo biti glupi kao Amerikanci, Britanci, Njemci, Skandinavci.. Mogu samo da nam zavide na nebeskom porijeklu.
                  +10000000000000

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ne, nego ti hoćeš da mi formiraš neki tvoj stav. Ja ne znam što sam se iznenadio na tebe pa svi znaju da si Bogom dan. Ko nas predsednik svuda te ima, svuda ćućuriš i namećeš šta ti hoćeš da čuješ tj čitaš.

                    Niko ne spori da su jaka sila ali isto tako ne i najjača. Itekako zentaju od žute braće pa svoje snagatorske resurse usmeravaju na slabije od sebe.

                    Za razliku od tebe SVEZNALICE koji verovatno nisi video od majčine sise bio sam dve godine deo američkog društva i video sam kako bitišu i funkcionišu. Ne moram ko Lošmi zadojeno glumiti pamet.
                    Work and travel. Extra, poduci nas...Mi jedemo kaloricnu hranu ili ne?

                    Nama vlada ludak i radimo za 500e? I oni su glupi a ti pametan?

                    Nisam Bogu dan i nisam svrznalica i ne moram biti da vidim sta si napisao.

                    Sto se odmah ljutis? Ljudi su Bogovi tehnologije a ti kazes kinezi bolji sa svojim replikama. Kina je mocna nacija i ko to napada jace od sebe? Cujes li ti sebe?
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • A inače Amerikom vlada Frojnd.
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 08-01-20, 22:44.

                      Comment


                      • Tramp je ucen covek, jedan od najbogatijih ljudi na svetu i to su sve stekli posteno. Porediti njega i vucica i ako znam da ti je sad mio, je kao porediti crno ispod nokta sa zlatnim plastom.
                        Last edited by LosmiSK; 08-01-20, 23:00.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Opet hoćeš ispasti pametan i igrati pogađanja aludirajući na Vučkovu pomoć Partizanu. I ne znam gde sam upisao da mi je Vučić mio em drag kada dotičnog i njegovu SNS ljušturu očima ne mogu smisliti.

                          Ti si izgleda sa Trampom ko prst u bulju pa znaš kako je i dal je pošteno sve stekao. Naveliko kod tebe google radi pa skautiraš ko Trinki ovu boraniju.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Opet hoćeš ispasti pametan i igrati pogađanja aludirajući na Vučkovu pomoć Partizanu. I ne znam gde sam upisao da mi je Vučić mio em drag kada dotičnog i njegovu SNS ljušturu očima ne mogu smisliti.

                            Ti si izgleda sa Trampom ko prst u bulju pa znaš kako je i dal je pošteno sve stekao. Naveliko kod tebe google radi pa skautiraš ko Trinki ovu boraniju.
                            Nemam nista protiv tebe sem Felipea hehe, salim se malo. Previse si se uvredio, nije mi to namera bila. Samosam ti napisao da to sto si napisao nema veze sa istinom. USA je motor civlizacije i demokratije. Nij perfektno, ali je najblize tome.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Nemam nista protiv tebe sem Felipea hehe, salim se malo. Previse si se uvredio, nije mi to namera bila. Samosam ti napisao da to sto si napisao nema veze sa istinom. USA je motor civlizacije i demokratije. Nij perfektno, ali je najblize tome.
                              Ne znači da sam uvređen ako sam smatrao da bi trebalo odgovoriti i nastaviti bezvezu konverzaciju koja nema neku veliku svrhu.

                              Uvredio bi se, ustvari odreagovao sto puta gore da je pala uvreda tipa psovanja ili sl. Ovo, pihhh, sukob mišljenja.

                              Comment


                              • IDE GAS BRREEE, IDE GAS

                                Last edited by mark !t zer0; 09-01-20, 15:59.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X