Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne verovatno nego sigurno. Razlika je samo u njemu i mozda jos par bliskih ljudi oko njega ali prvenstveno u njemu. Takodje ne zaboravi da je SNS stvorio Miki Rakic i DS kako bi oslabili SRS. Stvorili si monstruma a Vesna Pesic i tzv. gradjanska opcija ju je svojim belim listicima dovela na vlast. Da odgovaraju naravno da trebaju ako ih prethodno narod ne dohvati na ulici.
    Last edited by skeptik; 17-10-19, 09:49.

    Comment


    • Nije, razlika je u svima...kako nije razlika kad je krezava desnica dosla na vlast..vidis ti na sta oni lice i rade..to nije bilo nikada, pa ni u vreme Zlobodana. Oces da kazes da je razlika DS i SNSa..njihive vladavine i svega okolo samo u vucicu? xD nemoj zezati..
      Last edited by LosmiSK; 17-10-19, 10:07.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • SNS ne postoji, utuvi i to u svoju glavu. To je interesno-kriminalna grupa koju cine Psiho, Nesa Slina, Djuka Bizon, Toma Diploma, Bata Kerimacar i Jorgovanka Svi ostali su preletaci iz drugih stranaka najvise iz bivseg DOS-a. Pola sadasnje vlade su bili tzv. zuti. Jedina dobra stvar sa Vucicem je ta sto je kod sebe poput magneta skupio najveci ljudski sljam i talog drustva poput onog sviraca iz bajke Carobni frulas koji je svojom svirkom privukao sve miseve i pacove uz sebe.

        Comment


        • Dragi poreski obveznici, bar vi koji redovno placate porez ovo truloj drzavi. Vasim novcem ce lopovima sa taksija biti omoguceno da kupe "modernija" vozila. To je naravno nagrada za to sto oni ne placaju porez, sto nam blokiraju ulice kad im se digne, sto vrte turbinu kad im se ukaze prilika, sto nas sramote pred strancima kad god im se ukaze prilika itd...

          Last edited by belgrade_owl; 17-10-19, 14:50.

          Comment


          • To skeptik, konacno se slazemo u potpunosti. Sad idem do saune da sredim mozsk i docekam mr.golda iz banovine.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              koalicija sa Daciem.
              Ovo je ogromna sramota i dokaz da nema nikakvih ideala i slicnih gluposti, samo vlast i interes. To im ne treba zaboraviti i oprostiti nikada. Prevarili su narod.

              Sto je najgore, potpuno sam siguran da bi opet to uradili ako bi to znacilo dolazak na vlast.
              Last edited by mark !t zer0; 17-10-19, 10:38.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                To skeptik, konacno se slazemo u potpunosti. Sad idem do saune da sredim mozsk i docekam mr.golda iz banovine.
                Besmisleno je ici u saunu ako ne mozes posle toga da skocis u hladnu vodu. Najbolje jezero, jos ako pada kisa, odlican dozivljaj.
                Ovako se samo kuvas.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Ja negde pročitah da IPAK neće biti "savetnik" a sad opet neki twitovi na tu temu?
                  Sima Spasić, koliko se sećam, je ležao zatvor zbog silovanja svoje bivše supruge...a sad, savetnik za brigu o porodici. Možda će danas-sutra lopovi biti savetnici u MUP-u za kriminal...ko bolje poznaje "problem" od njih...pa tako i Sima..
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                    Comment


                    • BOlje da stoji izdao, jer ni ovu knjigu nije on napisao
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Besmisleno je ici u saunu ako ne mozes posle toga da skocis u hladnu vodu. Najbolje jezero, jos ako pada kisa, odlican dozivljaj.
                        Ovako se samo kuvas.
                        Besmisleno je da ovde provodis vreme dok rakija nije ispecena. Ima kanta puna ladne vode koja ti dodje kao ice bucket challenge...

                        Sauna i ovako je dobra, mene radi i od kad idem redovno u saunu mene ledja vise ne bole salim se haha...ali dobro je..meni se svidja, svidjaju mi se ljudi tamo, pametni i dobri sve to mi daje mir koji mi je potreban kad dodjem ovde i vidim sve napisane gluposti
                        Last edited by LosmiSK; 17-10-19, 13:48.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Još jedna za danas... i dosta je:

                          sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Zanimljivo je to da je korupcija bila na jako visokom nivou u Rumuniji, tolikom da je cak i EU uvela neki nadzor tamo i u Bugarskoj pre 10ak godina i da je Laura dosla na mesto tuziteljke protiv korupcije negde tek 2013. i posle je narod branio tu njenu f-ju (kada su hteli da je smene) takoreci zivotom, ne znam koliko desetina i stotina hiljada ljudi izaslo na ulice.

                            Nekako mi je neverovatan taj scenario kod nas, prvo da se uopste pojavi neka Laura, a i onda kada vidis sta sve rade, a mi mlaki, nikakvi i talasamo po drustvenim mrezama, iz konforne zone....mehh



                            Vise se slazem da ovima koji su otvoreno za drekavca, nego sa vama "jeste, jeste Vucic je takav, ALI...".
                            Gde si procitao? I mislis da je to sad nesto merodavno ako negde pise da nije? Na kraju i da nije, taj covek ima poprilicno popunjenu fasciklu (dosije) za zatvor, a ne da se svrcka, prima platu, obavlja javnu f-ju, ide mu staz i moralise jos usput...polupismeni retard
                            Negde sam pročitao nakon što je ta info prošla i kada su krenuli twitovi protiv S.Spasića. Ne znam da li je merodavno ja samo pišem šta sam pročitao (negde). Uzgred, zanima me popunjena fascikla tj čime je popunjena. Da je polupismen-jeste.
                            Što se tiče ove insinuacije oko Vučića, žensko si i poštovaću pol (da me ne optuže za mizogin stav) naravno, i kao forumaša.... samo nemoj da mi kačiš te fazone ako nisi sa nama onda si protiiv nas i još gore - onda si za njih.
                            P.S: videh da je Konstantin postavio da je ležao za silovanje, mislim da takav ne sme da bude ni blizu savetnikovanju o porodici. Neko ovde zajebava narod.
                            Last edited by nebitan; 17-10-19, 14:12.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              SNS ne postoji, utuvi i to u svoju glavu. To je interesno-kriminalna grupa koju cine Psiho, Nesa Slina, Djuka Bizon, Toma Diploma, Bata Kerimacar i Jorgovanka Svi ostali su preletaci iz drugih stranaka najvise iz bivseg DOS-a. Pola sadasnje vlade su bili tzv. zuti. Jedina dobra stvar sa Vucicem je ta sto je kod sebe poput magneta skupio najveci ljudski sljam i talog drustva poput onog sviraca iz bajke Carobni frulas koji je svojom svirkom privukao sve miseve i pacove uz sebe.
                              Nemam mogućnost da ti dam reputaciju ali ovaj post je suština, to je današnja politička scena u Srbiji.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X