Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ajde, koliko nas je pomisilo da je Vesic kriv i da im je zaista palo napamet da tako "okite" skupstinu?
      Sad je ovaj kao pametan, a isto to je pomislio samo nije napisao na tviteru
      sigurno je on znao da je u pitanju neki svedski praznik
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Vezano za lucky balls..
        Od 726 poslednjih tiketa procenat dobijenih je 11,5%.

        A ako uzmem u obzir samo poslednjih 200 listica, procenat je 14% (28 su dobitna).

        Tako da eto, moguce je da ne steluju softver.

        Comment


        • Inace Tibi je napisao sjajan thread (niz ) o kicenju Gradske glupstine i Sv.Luciji

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Bravo Olja ako stvarno misliš da ne osudjujem.

            Baš sam pričao ovo što je Sandu rekao.

            A neću javno da osudjujem dok ne vidim presudu jer je meni Milan Gurović ono što su tebi i Bojani Djoković i Federer. Baš bi vi potrčale bez dokaza da ih osudite, sigurno.

            Kad se završi sve od strane nadležnih organs i kad izadje na čistinu, osudiću kao i svaki normalan čovek.

            Gurnuo ćerku i ženu i brutalno pretukao nije isto. Ne opravdavam, samo čekam zvaničnu verziju. Ipak je to možda i moj najomilieniji sportista. Gde je problem?

            Comment


            • Tako je pre gurnuo i drugo dete - mladog Daloa. Odličan košarkaš, ne preterano inteligentan - da ne kazem glup, moralna gnjida. IzVučiće se.

              Inače, svi oni naslicnici iz SNS-a koje je Olja nabrajala navijaju za Zvezdu. Slučajnost? Ne bih rekao.

              sloboda ili ništa

              Comment


              • Kakav god da je Gurovic (a meni je nikakav), nije kriv dok se ne dokaze suprotno.
                Svako osudjivanje na osnovu nagadjanja i rekla kazala prica je klasicno trabunjanje u prazno.
                Njegovo branjenje takodje.
                Po raznoraznim novinama mozemo procitati i jednu i drugu stranu price, medjutim to je ono sto nije dobro. Zele da njega predstave kao zrtvu. Sto je mozda i najgore sto mogu da postignu. Sa druge strane ubacuju i pricu njegove zene. Ista stvar.
                To je ono sto narod interesuje i sto dize tiraze i preglede, cega je uvek bilo i bice, ali je u stvari klasicni neeticki debilizam.
                I dok se ne utvrdi istina svi mi bi trebali da se suzdrzimo praznih i bespotrebnih komentara. U koliko se dokaze da je kriv - takvo pizdarsko ponasanje treba najstrozije osuditi. Jer samo se pizde izivljavaju nad slabijima i fizicki maltretiraju - prinenjuju silu nad osobama koje im ne mogu pruziti adekvatan otpor.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Bravo Olja ako stvarno misliš da ne osudjujem.

                  Baš sam pričao ovo što je Sandu rekao.

                  A neću javno da osudjujem dok ne vidim presudu jer je meni Milan Gurović ono što su tebi i Bojani Djoković i Federer. Baš bi vi potrčale bez dokaza da ih osudite, sigurno.

                  Kad se završi sve od strane nadležnih organs i kad izadje na čistinu, osudiću kao i svaki normalan čovek.

                  Gurnuo ćerku i ženu i brutalno pretukao nije isto. Ne opravdavam, samo čekam zvaničnu verziju. Ipak je to možda i moj najomilieniji sportista. Gde je problem?
                  Jaiooo inace se ovde sa tobom ceo dan natezem zbog cega???


                  Jedno je neosudjivati, i cekati zvanicnu istragu, pa bi to tvoje trebalo da zvuci otprilike:

                  Sokiran sam! On je moj idol od malena, ne mogu da verujem da je to uradio, koliko sam razocaran trenutno, ali sacekacu zvanicnu istragu.
                  I tu stanes.

                  A drugo traziti iz posta u post opravdanja i relativizovati sve, pominjati sta je zena njemu mozda radila (ne na osnovu zvanicne istrage, koju navodno cekas, vec samo onog sto je on rekao za zutu stampu, a vec tu laze za ..ne da mi razvod zla zena)..itd, itd
                  Nismo deca.

                  Odbij Mark
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Problem kod ovog gafa kao i kod ostalih jeste zato što prvo gledamo ko je šta napisao, ko je u vlasti, ko je radio nešto a zatim komentarišemo i ne razmišljajući o suštini. Pojednostavljenoolitika je pre istine.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Nasilje u porodici zaslužuje svaku vrstu osude a najviše sudsku pa zatim sredine, međutim da li je dovoljno da na osnovu vesti donesemo ispravnu odluku?
                      Ja nisam spreman jer je previše bombastičnih naslova i tekstova (čak o Guroviću nisam ni čitao osim na forumu), sačekajmo zvanične izveštaje- valjda će ih biti, presude. Osude javnosti su bliske linču ...medijske, danas jako popularne (imamo primer Ćirjakovića), imamo i primere iz bliske istorije a tiču se burnih istorijskih događaja gde nakon učinjene medijske štete više istina i nije bitna.
                      Nadam se da mu neće nikakva partijska knjižica pomoći da ga sud abolira učinjenog, presuda je na sudu ne na nama, na nama je osuda ali nakon presude.
                      Dao si odličan primjer sa Ćirjakovićem, bukvalno unaprijed osuđen, posljedica svega da više ne radi na fakultetu. A to su odradile novinarke Vremena, Danasa i ostalih antiVučić medija. Šta onda da mislim o njima nego da su ološ, ništa manje nego ovaj SNS ološ kojeg Olja pominje.

                      Ali ovo je očigledno vrijeme gdje je istina najmanje bitna, presuda se daje unaprijed, na osnovu naslova, predrasuda, ostrašćenosti.

                      Za Gurovića mi djeluje jasno situacija ali najbolje da sačekamo ishod. Ne znam baš koliko ga brane SNS mediji, vižoh da je Pink uredno prenio šta se desilo, prije da ga puštaju niz vodu.

                      Comment


                      • Cirjakovic je kreten, jedna mizogena hulja, a ruzicastu ne gledam 10 godina, tako da me ne zanima alsolutno sta oni lupetaju. Informer ili koji vec tabloid je juce preneo Gurovicevu "ispovest", a botovi odlepuili od akcije i branjenja.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Oke Ćirjaković je kreten za tebe, a šta su ove novinarke što su bez trunke morala lagale i boli ih uvo što je on izgubio posao?

                          Ne zanima te Pink ali te zanimaju tabloidi, koji su pojačani Pink.

                          Vezano za ovu švedsku ambasadu i ove Tviter glupake nažalost uključujući Teodorovića i Đilasa to pokazuje kakvi idioti su elita. I čime se oni bave, projekcijom na zgradi skupštine Grada na neki švedski praznik. Vučić sam ne bi birao sebi ovakve u opoziciju. Smeta im što švedska ambasada sarađuje sa BG vlastima, šta treba da kao strani faktor izlaze subotom na proteste. Ambasada je koliko znam predstavništvo strane zemlje, koja se uglavnom bavi protokolarnim stvarima, npr ova projekcija za neki njihov praznik.

                          Edit: Đilas nije glup samo nervozan
                          Last edited by BorisUnited99; 12-12-19, 22:16.

                          Comment


                          • Da se razumijemo, nasilje nad zenama ne orpavdavam... niti nasilje nad djecom(to je jos gore) ili zivotinjama. Ali odobravam samoodbranu i ponovo kazem da mislim da je sasvim u redu udariti zenu ako su ti zdravlje ili zivot potencijalno ugrozeni.

                            Stavise, smatram da svakoj zeni koja se odluci na fizicko nasilje treba vratiti istom mjerom.

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Da se razumijemo, nasilje nad zenama ne orpavdavam... niti nasilje nad djecom(to je jos gore) ili zivotinjama. Ali odobravam samoodbranu i ponovo kazem da mislim da je sasvim u redu udariti zenu ako su ti zdravlje ili zivot potencijalno ugrozeni.

                              Stavise, smatram da svakoj zeni koja se odluci na fizicko nasilje treba vratiti istom mjerom.
                              Sad si najebao

                              Treba pazljivo birati, ili neku oladjenu od zivota, ili neku sto se lozi na autoritet. One ruznije malo veca sranja prave, nesrecne sto drugarica dobila novi Kia ceed a ona se udala za kilavca koji ne moze da joj kupi ni punta. A i svidja joj se komsija iz ulaza, na muza se vise ne prima ni malo

                              Hajde da ne bude sada da dajem scenarije samo pogrdno za zene, muz streberko, neizivljeni jadnik, ozenio neku normalnu devojku, a uvek mastao o top modelima. Upadne u neki biznis sa 38-9, pocinje da primecuje klinke i sve vise i vise izlazi sa drugarima na pivo, a i u teretanu je krenuo iako je loptu video na fizickom u 3. srednje poslednji put. Salje poruke po ig i fb, muva neiskusne mlade devojke na spiku "ma ja sam ti"...

                              Koja laz jbt Mogu seriju da snimim o laznim brakovima. Ljudi na silu ulaze u brakove, na silu ulaze u veze i tako. Posle lece licne frustracije i neizivljenost u braku.

                              Zato prvo moras da upoznas sebe pa da trazis partnera po meri, a ne kao buldog da hrlis.

                              Opet s druge strane, Kendall bih oprostio da me svaki dan cekicem po glavi bije, tako da ima i do toga.

                              Last edited by Cassius Clay; 12-12-19, 23:04.

                              Comment


                              • Ali vest dana, nedelje mora biti da je neko svojevoljno imao seks sa Tijanom Ajfon I da je zbog toga dobila ugovor od 120k u posti.

                                Sa Tijanom Ajfon Svojom voljom
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X