Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Pa onda se ne sećam, sećam se da ga neko branio. Baš sam mislio ti. Kao nije još dokazano, ovo ono. Kada sam ja pitao za onu Maljevićku. Vuk je osudio jedini. Zato sam ja sada rekao, pa nije još dokazano i čekamo izveštaj.

      Ali ako je onaj za silovanje deteta dobio 9 meseci šta očekivati za Gurovića? Ovo je manii zločin nego gurati maloletniku penis u usta.
      Nikad ga nisam branila, niti sam to rekla. Drugi put ako ne pamtis ne pisi proizvoljno. Pogotovu sto mi je ta bitanga od glumca ekstremno antipatican oduvek.

      I sta sa Maljevickom?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • A dobro, ne znaci ni ako neko nije na forumu napisao poruku o nekoj situaciji da on automatski ne osudjuje nesto. Bukvalno Olja ni nije morala da napise nesto tada, znam sigurno da joj je to odvratno sve bilo. Ne secam se ni da li sam ja napisao neki komentar, prosto nekad nemas volju da pises, niti mora da se pise za sve situacije. Neke stvari se podrazumevaju. Siguran sam da ovde nema nikog ko bi branio takvu neku bolestinu.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Nasilje u porodici zaslužuje svaku vrstu osude a najviše sudsku pa zatim sredine, međutim da li je dovoljno da na osnovu vesti donesemo ispravnu odluku?
          Ja nisam spreman jer je previše bombastičnih naslova i tekstova (čak o Guroviću nisam ni čitao osim na forumu), sačekajmo zvanične izveštaje- valjda će ih biti, presude. Osude javnosti su bliske linču ...medijske, danas jako popularne (imamo primer Ćirjakovića), imamo i primere iz bliske istorije a tiču se burnih istorijskih događaja gde nakon učinjene medijske štete više istina i nije bitna.
          Nadam se da mu neće nikakva partijska knjižica pomoći da ga sud abolira učinjenog, presuda je na sudu ne na nama, na nama je osuda ali nakon presude.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Nikad ga nisam branila, niti sam to rekla. Drugi put ako ne pamtis ne pisi proizvoljno. Pogotovu sto mi je ta bitanga od glumca ekstremno antipatican oduvek.

            I sta sa Maljevickom?
            Pa ona ga branila i jos par glumica pisale peticiju za njega neku kao da nije kriv. I sad nikom nista. Ona bila u SPS. I sad je opozicionar. Bukvalno bih pljunuo tu zenu u facu, odvratna je. Moralise o svemu i svacemu a ne osudi silovatelja.

            Comment


            • To me podsetilo na ovo....



              Ti iz sveta glume su ko neka sekta jebena.

              Eno i smrdljive Meril #metoo Strip kako lepo aplaudira.
              Last edited by Mr. Wolf; 12-12-19, 14:11.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Roman je satanista. Ali dobro živimo u satanističkom svetu, sve je za očekivati. Kad je vrhovna struktura satanistička, ne mogu ja očekivati da na mikronivou ne vlada Vučić, zato se ne zamaram.

                Satanista je i Marina Abramovič pa popadaše mili Srbi u trans da pokažu kako je podržavaju i kako su moderni. Tad sam rekao, Vučića i zaslužujete.
                Last edited by Cassius Clay; 12-12-19, 14:18.

                Comment


                • Nemam cak ni pojma da je Maljevicka bila u sps, ali i nju ne podnosim zbog raznih stavova i palmudjenja. Secam se jednom je gostovala na n1, digla neku prasinu (ko ce vise da popamti sve te bljuvotine), prostoprosiernu recenicu ne zna zena da sastavi.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Meni je ovo odvratno (naravno ako je istinito):Mnogo bure na društvenim mrežama izazvala je informacija da se na platnom spisku Pošte Srbije nalaze i estradne ličnosti kao što su Željko Samardžić, Branko Milićević Kockica, Tijana Ajfon i pevačica Jami.
                    Kako se pos*ati po narodu....

                    Što se tiče Gurovića:Milan Gurović uhapšen je po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva zbog sumnje da je u porodičnom stanu na Novom Beogradu u utorak uveče brutalno pretukao suprugu Tanju (43) i ćerku Milicu (16).
                    Guroviću je nekoliko sati posle drame, zbog koje su intervenisale policija i Hitna pomoć, određeno policijsko zadržavanje do 48 sati, posle čega će zbog sumnje da je počinio nasilje u porodici, za koje je zaprećena kazna od dve do 10 godina zatvora, biti priveden u tužilaštvo na saslušanje.

                    Znači, za nasilje ga čeka robija sigurno samo zavisi kolika.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Postoje dve stvari oko ovog strajka postanskih radnika.
                      Prva je ta sto se situacija namerno zakuvava kako bi Psiho ponovo uleteo kao neko ko resava sve problems jer su drugi nesposobni.

                      A druga da je neko j#@$ Tijanu Ajfon pa joj kasnije I dodelio funkciju kako bi cutala.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • I treca stvar - neko jebe Kockicu.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          I treca stvar - neko jebe Kockicu.
                          Zapitas li se ponekad kakav je psihopata lik koji programira sve ovo.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Kako mislis lik? To je vise masina (ili program) koja se verovatno prilicno dobro zabavlja sa ovim. Mada ko zna sta je iskreirao u ostalih x univerzuma. Mozda smo i dobro prosli.
                            Last edited by Mr. Wolf; 12-12-19, 15:53.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Meni je ovo odvratno (naravno ako je istinito):Mnogo bure na društvenim mrežama izazvala je informacija da se na platnom spisku Pošte Srbije nalaze i estradne ličnosti kao što su Željko Samardžić, Branko Milićević Kockica, Tijana Ajfon i pevačica Jami.
                              Kako se pos*ati po narodu....
                              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pa branis, jer stalno ubacujes zene koje maltretiraju musakrce
                                To sto on u svoju pricu stalno "ubacuje" zene koje maltretiraju muskarce, ne znaci uopste da brani muskarce nasilnike ili u ovom slucaju Gurovica.
                                Pa cak i da pokusava da relativizuje to opet ne znaci da brani muzjake nasilnike.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X