Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Nisi otvorio link, pa što onda uopšte ostavljaš komentar. Jel mi ovde pričamo o Mili Alečković ili o koroni?

    Ako sam dobro shvatio, ti ovde na forumu tražiš jasne dokaze za nešto? Žena priča ono što su joj rekli, zna se sa Makronom i ženom njegovom.

    Ajde priloži ti onda te dokaze od nemačkih lekara kojima veruješ.
    DJB su antivakseri(i plasiraju jos par plitkih i povrsnic prica) tako da promovisanje njihovih doktora u startu odbacujem. Promovisu ono sto ide na njihovu vodenicu.

    A Milu Aleckovic isto ne prihvatam zato sto je prevara od coveka koja menja stavove kako dune vetar. I u kojoj ona radi instituciji? Cime se ta zena bavi i kako doprinosi nauci? Kako mogu da je smatram kredibilnom kada prica za neciji interes?

    Nemacki epidemiolog Kristijan Dorsten. Google translate, pa udri. Ja doduse citam horizontalno. Ne mora nuzno on da se prati, ali bukvalno svaki epidemiolog iz bogate evropske zemllje je pouzdan izvor za razliku od nasih i iz njihovih izlaganja mozes da naucis nesto novo i clanci su veoma dugacki i iscrpni. To u nasem novinarstvu ne mozes da vidis, a javni nastupi na konfernecijama su veoma skromni.

    https://www.ndr.de/nachrichten/info/...avirus164.html

    Edit: U ovom clanku imas interpretaciju nekog Dorstenovog intervjua. Mozda je u nekim delovima preuvelicavano posto nije bas receno u toliko ''pesimisticnom'' tonu.

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/...u/2166826.aspx
    Last edited by Ricma; 28-03-20, 20:52.

    Comment


    • DjB koliko znam je gurao priču o partokratiji dok nisu skontali da ne pali pa sad se uhvatili priče o raznim zavjerama, od vakcina do sad korone. Vidio Radule da to lakše pali sluđen narod

      Comment


      • Mila Aleckovic, Goku, DJB i Balkan Info mafija u raskrinkavanju svetskih zavera.

        Radule je vucicev trojanac, jedan od..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ko je Mila Aleckovic?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Klinički psiholog, školovala se u Francuskoj, kritikuje vlast, svidela bi ti se.

            Comment


            • Comment


              • Ubijam vreme gledajuci po YT svasta. Ovaj serijal Behind Bars je nesto najsurovije sto sam gledao. Zatvor u Madagskaru je pure hell. Znaci horor film je za ono Bambi, jbt cak i kuga imaju. Tamo i korona ne bi mogla da prezivi ali covek mora.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ovo je prva faza eksperimenta, cisto da vide kako ce se ljudi ponasati i koliko brzo mogu da rasire virus. Narednih 20-ak godina ce da usavrsavaju zombi virus(jbg, previse nas je, mora da se skrese populacija) i da vrse eksperimente u zatvorenom/ogranicenom prostoru. Tamo nedje 2040-50. smo najebali #mao-kwik
                    Last edited by powerslave; 29-03-20, 00:57.

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Wizard

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Mila Aleckovic, Goku, DJB i Balkan Info mafija u raskrinkavanju svetskih zavera.

                          Radule je vucicev trojanac, jedan od..
                          Koliko god da se ne slazemo oko sporta, fascinantno mi je sto u drugim temama nema vecih odstupanja i delimo slicno misljenje.

                          Comment


                          • Meni je fascinantno do postoji još neko ko razmišlja ko Lošmi. Rićma dotako si dno.

                            Comment


                            • Jok, smisao za humor nam se drasticno razlikuje i to pravi razliku u postovima.

                              Politicki stavovi su nam slicni.
                              Last edited by Ricma; 29-03-20, 11:20.

                              Comment


                              • Originally posted by goku View Post
                                Meni je fascinantno do postoji još neko ko razmišlja ko Lošmi. Rićma dotako si dno.
                                Goku, stavovi tvoji uglavnom zavrse u banovini na svakom forumu sem mozda delije net, srBska '''cast'' i fan stranice balkan info...Mada kad navijas za Novi Sad, to me i ne cudi...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X