Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogami me je strah. Ozbiljno razmisljam da ove godine ne dolazim. Da se ne zarati dok sam tamo pa da ne bude posle da ne mogu da pobjegnem nazad.

    Comment


    • Originally posted by Skeletor View Post
      Bogami me je strah. Ozbiljno razmisljam da ove godine ne dolazim. Da se ne zarati dok sam tamo pa da ne bude posle da ne mogu da pobjegnem nazad.
      Ma ko da ratuje,jesi li lud.
      Ove pičkice od momaka,ovi pudinzi sa kariranim košuljicama.
      Prije ce rat na Island izbit no u CG.

      Comment


      • Ti sigurno bolje znas kakva je tamo situacija. Ja se redovno cujem sa mojima i sa nekim drugovima i oni mi isto kazu da je sve isto kao i do sad i da se nista ne desava. Nego ja nisam siguran kriju li oni sto mozda on mene... da nece da mi kazu, da se ja ne sjekiram. Vele jedino sto Amfilohije i Medojevic nesto vicu, bucu.. drece po cijeli dan... drugo nista.

        Sto bi ovo tamo put Niksica? Citam da je neka zena haos napravila.

        Comment


        • Ne znam vidjeo sam da je neka nesreca bila,dvoje ljudi poginulo,autobus sleceo,20 i nesto povrijedjenih.
          U Tivat poginula dva momka iz Srbije,ja ne znam koja je muka ovo.
          Taman ka da je ratno stanje koliko se gine u saobracaju zadnjih godinu dana.

          Comment


          • Power ako dolaziš u CG spustiću se na par dana, kupim Iva i idemo na more. Sreća moja pa nemam vesti i ne pratim ništa inače... Sve je to sprdnja na liniji Milo - Vučić.

            A korona priča je postala totalno demode, moraće malo da pojačaju brojke kao bi opet da nas zatvore. Ali koji je ono strah bio... Katastrofa.

            A jao Power nam dolazi, taman sa ekspertom da pečurke probam, ne bih ništa sem toga probao malu dozu da vidim taj spiritualistički trip.

            Nego moramo i do Nikšića svrstiti da ženimo Iva.
            Last edited by Cassius Clay; 30-05-20, 23:03.

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • jbt

                evo jos,stvarno deluje jezivo

                Wizard

                Comment


                • Brutalnost policije najdemokatskije zemlje.....da se to dešava kod nas odmah bi one NVO počele da nariču, ambasade bi reagovale (zna se čije) i ovdašnja policija bi morala da se povuče sa ulica.
                  Dvostruki standardi...
                  (možda je policija u pravu sa ovako agresivnim nastupom, po nekad i brutalnim ali izvlačim paralelu a ovaj snimak iznad prikazuje svo licemerstvo trulog zapada).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    A korona priča je postala totalno demode, moraće malo da pojačaju brojke kao bi opet da nas zatvore. Ali koji je ono strah bio... Katastrofa.
                    ja juče šetam gradom i ne verujem, čovek do čoveka, ispred svakog lokala ogroman red da se uđe, plavci šetaju i malo malo upadaju u lokale.. mi imali sreće da smo oba puta seli napolje, ko na modnoj pisti da sam bio

                    Originally posted by ?????? View Post
                    A jao Power nam dolazi, taman sa ekspertom da pečurke probam, ne bih ništa sem toga probao malu dozu da vidim taj spiritualistički trip.

                    Nego moramo i do Nikšića svrstiti da ženimo Iva.
                    Mora bi I ja probati, pa ako mi se dopadne, ponoviti.

                    A Iva ćemo ženiti, obezbedićemo mu i da bira, naš je čoek
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • baba dobila pismo SNS-a gde joj se nabija na nos da je dobila 4000 i 100 eura pomoci

                        popizdela baba i PRVI PUT u zivotu kaze,pa jel dala drzava il je dala stranka

                        kaze da ce da vrati pare (nece,znam ) i ko ona gospoja- da se nose u tri lepe
                        Wizard

                        Comment


                        • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Nerealan View Post
                            ja juče šetam gradom i ne verujem, čovek do čoveka, ispred svakog lokala ogroman red da se uđe, plavci šetaju i malo malo upadaju u lokale.. mi imali sreće da smo oba puta seli napolje, ko na modnoj pisti da sam bio



                            Mora bi I ja probati, pa ako mi se dopadne, ponoviti.

                            A Iva ćemo ženiti, obezbedićemo mu i da bira, naš je čoek
                            Može za čurke smo se dogovorili. Power je naš guru.

                            Nego vide li ovi Srbi ovo u SAD? Prvo Francuska pa SAD... A mutavi Srbi glume demokratiju. Stvarno sam postao totalni antifan ovog naroda.

                            Bukvalno najgori narod na svetu su Srbi. Od 100% ljudi 85% su seljaci. Čuli oni negde ima neka demorkatija kao i vladavina prava i sad oni glume veće katolike od pape.

                            Kao Boško Obradović fašista tukao Martinovića. Moji prvi predlozi su bili molotovljevi kokteli i pravljenje opšteg haosa jer samo haos izaziva reakciju.

                            A ne ovde Srbi glume gospodu i nešto što nigde ne postoji, pazi oni šetaju i duvaju u pištaljke. Najveće pomode na svetu i pokondirene tikve.

                            Kako crnci pale i ruše sve pred sobom, šta su radili Francuzi u Francuskoj... E ali mi smo civilizacijski ispred svih njih, mi ćemo pištaljke i bubnjeve.

                            Dnevna doza Srbina seljaka koji ne shvata po 100ti put u kom svetu živi.

                            Comment


                            • Gde imaju da se kupe lonci da lupam u 8:05? Čuo sam da se Vučić plaši mnogo zveketanja posudja. Srbi neokomunisti idolopoklonici u epizodi "naši dedovi nisu znali da čitaju a mi smo sada civilizacija za sebe".

                              Opozicija u Albaniji zatvori puteve, u Grčkoj uvek sranja, samo Srbi, samo su oni pametni. Ne primaju nas u EU jer smo prekvalifikovani za to. Mislim da takve idiote nisu videli skoro.

                              Oni su nažvrljali one pozitivne pravne akte i ubacili neke vrednosti pro forme da stoji, dok ne bude stani pani, jedino Srbi misle da to stvarno važi. O M G

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X