Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebiga, odavno je njega droga sjebala.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Evo i mali muzički doprinos od jedne legende. Kakav Čola, kakav Željko, ovaj čovek je bio ispred svog vremena. Klasa, nad klasama.



      I ovo kad je tu neko devojče uveče pa da ide u pozadini. Ne stavljam namerno Hrvate da bih se pokazao kao hrvatoljubac, nisam kriv što imaju bolju muziku. Bora Čorba, Čola, to nikad nisam slušao.

      Last edited by Cassius Clay; 24-08-19, 12:13.

      Comment


      • Meni ova jaca...

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by 7528. View Post
          Evo i mali muzički doprinos od jedne legende. Kakav Čola, kakav Željko, ovaj čovek je bio ispred svog vremena. Klasa, nad klasama.

          Legenda je svakako, bolji od Željka svakako, ali za ovog drugog da se ne lažemo ni blizu.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Dve legende skupa, što je ovo

            Comment


            • Comment


              • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Uroš ban na 3 dana, vidimo se za Zvezda Young Boys 100x sam napisao nemojte se međusobno vrijeđati i padati u pričaonici na sportskom forumu.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Pises gluposti kao i uvek. Nisam dobio ime po njemu, niti je on uzeo prezime za zahvalnost, vec sto je mocnije zvucalo. Ustav je uveo kad mu se radilo o glavi i uglavnom ga je prepisao. Svoje politicke protivnike je obezglavio, dok je bio na vlasti bio je najbogatiji, a konkurenciju nije ni imao. Svakako je surovao sa Turcima po potrebi da neko drugi slucajno ne preuzme zasluge. Prosla je cela dinastija kako je prosla. Srbija nije bila prva zemlja, vec druga koja je ukinula feudalizam. Kalo god bio je autokrata i neke stvari je donosio pod pritiskom i na kraju su ga inajurili. Ustav i skupstinu je doneo pod pritiskom da mu ne bi letela glava. Svakako je uradio neke dobre stvari ali u principu je bio autokrata...daleko mu lepa kuca..

                    Oladi Maro, nisi bas previse previse pametna oko ovo teme. Nemoj se blamirati vise.
                    Sjajno, u nedostatku argumenata svedi na lični nivo.

                    Sve što si napisao je delimično tačno osim ovoga za pamet, te prostudiraj još malo temu pa se javi sa argumentima, a ne uvredama
                    Last edited by Marija81; 24-08-19, 17:49.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Sjajno, u nedostatku argumenata svedi na lični nivo.

                      Sve što si napisao je delimično tačno osim ovoga za pamet, te prostudiraj još malo temu pa se javi sa argumentima, a ne uvredama
                      Izvini za ovo, lose sam se i nepristojmo izrazio. Nadam se da oprastas, nije to moj vokabular. Ne znam previse, znam uopstene stvari pa sam ih izneo.

                      xD
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Izvinjenje prihvaćeno.
                        Udri žestoko samo ne lično ubuduće...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Pises gluposti kao i uvek. Nisam dobio ime po njemu, niti je on uzeo prezime za zahvalnost, vec sto je mocnije zvucalo. Ustav je uveo kad mu se radilo o glavi i uglavnom ga je prepisao. Svoje politicke protivnike je obezglavio, dok je bio na vlasti bio je najbogatiji, a konkurenciju nije ni imao. Svakako je surovao sa Turcima po potrebi da neko drugi slucajno ne preuzme zasluge. Prosla je cela dinastija kako je prosla. Srbija nije bila prva zemlja, vec druga koja je ukinula feudalizam. Kalo god bio je autokrata i neke stvari je donosio pod pritiskom i na kraju su ga inajurili. Ustav i skupstinu je doneo pod pritiskom da mu ne bi letela glava. Svakako je uradio neke dobre stvari ali u principu je bio autokrata...daleko mu lepa kuca..

                          Oladi Maro, nisi bas previse previse pametna oko ovo teme. Nemoj se blamirati vise.
                          Djetalje, drz` se svog valova, a istoriju ne znas ni o svojim brdima, a kamoli Sumadiji.
                          Imas na sajtu Narodne Biblioteke Srbije knjige Slobodana Jovanovica i ostalih istoricara o srpskoj istoriji, ako umes da nadjes.
                          Last edited by kronostime; 25-08-19, 17:26.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Djetalje, drz` se svog valova, a istoriju ne znas ni o svojim brdima, a kamoli Sumadiji.
                            Imas na sajtu Narodne Biblioteke Srbije knjige Slobodana Jovanovica i ostalih istoricara o srpskoj istoriji, ako umes da nadjes.
                            Napisi ti sta nije ok i sta je tacno. Vidim da nece Stojance da te rebne za gnusno ponasanje danas. Kad je lud neka brise po ceo dan.

                            Ako imas nekih problema, onda izadji napolje, prosetaj, imas vezbe disanja..Ne prilici coveku tvojih godina da se ovako blamira.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Dosta teskih rijeci smirite se pobogu ljudi.
                              Koliko je naelektrisana atmosfera na forumu u zadnje vrijeme izgleda cu morati da ga napustim.
                              Ja ne mogu ovo vise da podnesem.
                              Kao da je neko bacio mađije.

                              Comment


                              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X