Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide ka tome.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Eh, sad, ne znas Zdravkove pesme.
      Naravno da zna. Zar ovog lika shvataš ozbiljno? Posle svih nebuloza koje ovde svakodnevno piše?

      Originally posted by Vladan View Post
      Sta je sledece, umjesto kusura nece vise nuditi zvake nego Colin cd?
      Ili da obori rekord po broju rasprodatih arena? Po tome što niko drugi nema muda ni da pokuša tako nešto?

      Odoh sad, slavim pa ne mogu dalje.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Nemoj da napadas Urosa, dobar je on.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Ne napada me, ima čovek pravo na svoje mišljenje. Ja se ne ljutim i borim se protiv online plačipički. Jedino ne podnosim ono nisko b92 podmetanje, a ovako, samo neka roka. Svet bi bio lepše mesto kad bi se svi jasno izjasnili kome se ko ne svidja, a ostali da ne kukaju kao devojčice i da se nalaze uvredjeni.

          Ne znam nijednu ni Bore Čorbe sem one jedne sa BMK i zvezdaških. Ne znam nijednu od Djordja Balaševića. Mene ti likovi ne interesuju. A tek od Zdravka Čolića, pa to me ne zanima 2%.

          Evo jedan antologijski koncert koji ne znam kakve arene ne mogu nadmašiti

          Comment


          • Ja volim Bajagu... on je strasan.

            Comment


            • Verujem.

              Spoiler
              Ne verujem.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Ne napada me, ima čovek pravo na svoje mišljenje. Ja se ne ljutim i borim se protiv online plačipički. Jedino ne podnosim ono nisko b92 podmetanje, a ovako, samo neka roka. Svet bi bio lepše mesto kad bi se svi jasno izjasnili kome se ko ne svidja, a ostali da ne kukaju kao devojčice i da se nalaze uvredjeni.

                Ne znam nijednu ni Bore Čorbe sem one jedne sa BMK i zvezdaških. Ne znam nijednu od Djordja Balaševića. Mene ti likovi ne interesuju. A tek od Zdravka Čolića, pa to me ne zanima 2%.

                Evo jedan antologijski koncert koji ne znam kakve arene ne mogu nadmašiti

                Jedan od rijetkih koji je ostao dosljedan svojim stavovima i rijeci, jedan od poslednjih Mohikanaca. Mozes da se ne slazes s njim ali se morao postovati jer je ostao dosljedan onome u sto vjeruje. Gotovo svi su rekli pa porekli, pojeli ono sto se ne jede, ne i Oliver.
                sigpic

                Comment


                • Ja njega zbog toga neizmerno cenim i poštujem. Za razliku od mnogih. Iako nismo u istom timu, da su svi ljudi ovakvi, svet bi bio divno mesto.

                  Zato ću uvek vrlo rado pustiti i slušati Olivera ali neću nikada slušati Hanku Paldum, Dina Merlina itd.

                  Jer ne kvari ovaj svet jedan Oliver Dragojević koji neće da bude licemer i da trči za novcima kršećii svoj princip i stav, neće da se pravi da se na ovim prostorima ništa nije dešavalo. Ispoštovao je sve i držao se reči i za mene je on apsolutni kralj.

                  Ovo Jala, Buba, Dino, što su rekli, pa pojeli govno jer znaju da Beograd donosi keš, to je sve no no na mojoj listi.

                  Dino Dvornik je takodje apsolutna kraljina.

                  Malo je takvih ljudi kao Oliver koji se držao svoga, nije u svakoj pesmi svaku drugu reč ubacivao balkan kao ovi novi,ilii pravio se lud kao Dino Merlin koji mu nije do članaka, a da je došao u Srbiju, 5 arena bi napunio 5 dana za redom gde bi mu se svi klanjali. Ali ostao je čovek. Za to uvek ima moj naklon do poda.

                  Comment


                  • Ja njega zbog toga neizmerno cenim i poštujem. Za razliku od mnogih. Iako nismo u istom timu, da su svi ljudi ovakvi, svet bi bio divno mesto.

                    Zato ću uvek vrlo rado pustiti i slušati Olivera ali neću nikada slušati Hanku Paldum, Dina Merlina itd.

                    Jer ne kvari ovaj svet jedan Oliver Dragojević koji neće da bude licemer i da trči za novcima kršećii svoj princip i stav, neće da se pravi da se na ovim prostorima ništa nije dešavalo. Ispoštovao je sve i držao se reči i za mene je on apsolutni kralj.

                    Ovo Jala, Buba, Dino, što su rekli, pa pojeli govno jer znaju da Beograd donosi keš, to je sve no no na mojoj listi.

                    Dino Dvornik je takodje apsolutna kraljina.

                    Malo je takvih ljudi kao Oliver koji se držao svoga, nije u svakoj pesmi svaku drugu reč ubacivao balkan kao ovi novi,ilii pravio se lud kao Dino Merlin koji mu nije do članaka, a da je došao u Srbiju, 5 arena bi napunio 5 dana za redom gde bi mu se svi klanjali. Ali ostao je čovek. Za to uvek ima moj naklon do poda.

                    Žao mi je gospodina Čolića, možda nemam ukusa, ali ako ima pesmu bolju od ove, svaka mu čast.

                    Comment


                    • Jača je lejdi naravno od gore pomenute

                      Spoiler

                      Comment


                      • Tu sam uvek kad se pljuje Zdravko. Tekstovi: su mu tako

                        Nije valjda da se opet prodaje uz Duel?
                        Last edited by Nerealan; 22-11-19, 01:06.
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Daj nemojte se zezati i porediti umetnika Dina Dvornika sa zabavljacem sirokih narodnih masa Colom.




                          Last edited by mark !t zer0; 22-11-19, 09:13.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ma Čola ima nešto lepih pesama, ali 90% su mu neke tralalala pesmice na koje se lože babe i tetke, moje je mišljenje da umetnik ne sme da dozvoli da mu neko uvaljuje te splačine. Plus pravi umetnik piše svoje tekstove, neretko i komponuje, Čolo mu dođe interpretator j suštini.

                            Spoiler
                            "Kad se javis nisam kod kuce
                            previse ucim boli me zub
                            moras biti strpljiva malo
                            mozda u petak, a mozda i ne"

                            "Ljubav je ko ra'tluk
                            slatki bezobrazluk
                            najbolja je u zoru
                            na tebe sam kivan
                            dodji mi na divan
                            sta ces tu na prozoru

                            Tijelo zemlji tezi
                            samo ti se lezi
                            pada glava na jastuk
                            ulica ti strma
                            nebo ti se drma
                            ljubav to je mamurluk"

                            "Zelena je trava
                            moma na njoj spava
                            ao nono bijela
                            vihar vjetar pirnu
                            u suknju joj dirnu
                            ao nono bijela"


                            I onda neko to nazove umetnost. U drugom osnovne deca pišu lepše i smislenije tekstove.

                            Đorđe Balašević mi ne leži, ali on je već umetnik
                            Last edited by Nerealan; 22-11-19, 09:27.
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment





                            • sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Ehhh, samo cu ostaviti ovo ovde a vi nastavite simpaticnu pricu o Coli.

                                Last edited by Indigo; 22-11-19, 09:50.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X