Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
    Razlika je što se Losmiju ne sviđa ona tema jer tamo ne može sa svojim drugarima da piše svakakve budalaštine.

    Plus me lik uhodi po forumu, muka mu je što sam ja otvorio temu
    Ma nemam pojma, meni to sve malo glupo. Razlog moga bitisanja na forumu je da razmijenim pokoju prijateljsku a ne da liječim frustracije... Sa druge strane ne smeta mi ni tvrđa retorika dok je u nekim normalnim okvirima.

    Comment


    • ja znam kad otvorim ovu temu da cu se naci indirektno izvredjan pa je zato retko kad i otvaram. verovatno ne bi nista ni pisao da se nije dogodila ova pandemija i zatvaranje mojih sportova. i tako sam se uvukao u politicke budalastine. ovde kolko neki znaju o politici i draze im je o tome pricati nego o sportu ja se zapitam pa sta dangube ovde sto se ne bave politikom. eno vase stranke su otvorene uclanite se i pokrenite mozda nesto i napravite pa sutra da glasamo za vas
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
        Razlika je što se Losmiju ne sviđa ona tema jer tamo ne može sa svojim drugarima da piše svakakve budalaštine.

        Plus me lik uhodi po forumu, muka mu je što sam ja otvorio temu
        Za nekog kome je litra rakije kost u grlu, veoma si duhovit i vickast.

        Zeza malo, opusteno...ne pise se ovde o politici non-stop..

        Ko je ovde koga napao i izvredjao? Ko je to uradio, taj je banovan.

        Meni ne smeta ta tvoja tema. Smeta mi sto ne zelite da cujete druga misljenja i teme. Odmah secete i bacate u zaborav temu koja bi trebala biti bitna za forum.

        Ne treba nista, nek ostane dole. Tamo proveravajte ko pije koje pivo i koji su Ita restorani najbolji.

        Izuzev Kivija i zlatnog, ova tema nema problema. Suklb misljenja je ok. Bitno da se tebi Indigo ne gadi rasizam, ali ti se gadi prica o Milu. Tu npr trazis kaznu, a na drugoj strani pomilovanje...i sta onda?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Suklb misljenja je ok.
          eh da je samo to sve bi bilo u redu. ali ovde se vredjaju politicki neistomisljenici na indirektan nacin. zasto mora to?
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
            eh da je samo to sve bi bilo u redu. ali ovde se vredjaju politicki neistomisljenici na indirektan nacin. zasto mora to?
            Ne mora, ali ne mora ni da se troluje kao sto neki troluju....Ljudi su kaznjeni i to je to. Moderacija je uradila svoj deo posla i nema beda.

            Ljudi idu po forumu i stalkuju da bi bili primeceni,ali koga briga za to. Neka oni Losmija napadnu, tako je najlakse. Ovo je pricaonica i sad je lik napravio pricaonicu dva posto ga ovde niko nije fermao dva posta...ali dobro, sad ima paznju
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
              Razlika je što se Losmiju ne sviđa ona tema jer tamo ne može sa svojim drugarima da piše svakakve budalaštine.

              Plus me lik uhodi po forumu, muka mu je što sam ja otvorio temu
              Znaš li ti da je on mesec dana svaki dan svako jutro najavljivao propast Nuggetsa samo tebi i meni u inat?

              Comment


              • Ima li neko dobronameran da mi pojasni razliku između jedne i druge Pričaonice?
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • U jednoj se pišu svakakve bljuvotine u drugoj ne, ende.

                  Comment


                  • Pošto ako Pričaonica ne treba da služi za političko razračunavanje, postoji adekvatan topic za to: https://r.tapatalk.com/shareLink/top...ink_source=app
                    Ne vidim razlog da postoje dve Pričaonice samo iz razloga što moderatore mrze da rade svoj posao.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • A ako je u pitanju neprimeren sadržaj, on je nepoželjan za bilo koji topic.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Najjaca stvar je sto Slejvara pokusava da pokrene neku temi i niko da ga isprati.

                        Comment


                        • Ova tema biće zakatančena. Indigova tema ostaje.

                          Ko želi da bistri o politici postoji tema.

                          Već sam jednom napisao da i tamo mogu polemisati samo oni koji žele na jedan normalan način da polemišu.

                          Comment

                          Working...
                          X