Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, mr.gold zivi u Bazelu samo dok je Roger tamo.
    Nekih mesec dana godisnje, rece mi da su komsije.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Odmori Mr.Gold, pojedi Basler Mer i opusti se. Ruzan recnik, ne prilici ljudima koji donose monarhiju i bore se za bolje sutra. Ne treba da budes nervozan, sutra je ponedeljak, novi radni dan na bausteli, treba mrzeti taj Zapad i sutra.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Били их ти примио у кућу или не би?

        Друго питање за тебе.
        А уједно и за Лошмија дудлао би ЕУ док очи не преврнем СК.

        Да ли би ти пристао, да су такви услови, хипотетички, да ти живиш као бескућник на улици а да целој Србији буде добро.
        Да сви уживају а само ти да живиш на улици.
        Исто питање и за Лошмија треба ми дадиља СК.

        Ако имате проблема са повезивањем чињеница, питање је у вези са вашим ставом да Србија треба да преда Косово и Метохију, своју историју, економију, индустију, претке и саму себе сатанистима из ЕУ да би народ достигао хедонистички рај на земљи.

        Ајде.
        Добро простудирајте питање, поклоните се и почните.

        Шта вама свима смета Базел, није ми јасно.
        Рај на замљи у којем живи бог (Боже ми опрости за ову бласфемичност) на земљи.

        Comment


        • Zasto bih ja tebi davao odgovore kad ti izbegavas da odgovoris?

          Ja za razliku od tebe nemam predrasuda prema ljudima drugih nacionalnosti ili druge religije.

          Comment


          • Чек да видим шта сам то прескочио да одговорим.
            Јбг извини, не спавам овде, нешто и не видим.
            Сад ћу ево.

            Аха, апсолутистичка монархија.
            То је уређење за нас, како је вазда и било.
            Не треба мењати оно што је било добро.
            Има ли још неко питање да сам прескочио?

            Ај да одговорим, па онда ти.

            Нешто си погрешио око тога да ја имам предрасуде према другим националностима и религијама.
            Рецимо замерам СПЦ или ко се онда питао, што нисмо задржали Србе муслимане и Србе католике. За пример наводим.

            А ако си мислио да имам предрасуде према шиптарима који су нам клали децу, то нису предрасуде.
            Имао бих што шта да напишем око ратова и свог учешћа, али када сам једном овде стидљиво написао нешто око својих заслуга, неко ме је бановао иако никога нисам увредио.
            Мислим да је онај админ што има неко бело псето на аватару.

            Иако ме савршено заболе дупе за бан, поштоваћу да је то политика форума па се нећу понављати да испоштујем моје миле и драга администраторе.

            Comment




            • После зашто их неко дира, никога не дирају. И тако се бори за права бласфемичарски провокатор.

              Смрдљивко мали.

              Срба муслимана и католика смо се одрекли 1903-4. Иначе су дубровачки Срби, град у ком су увек били Срби, били највећи од Срба, типа Иван Гундулић.

              Али Сова и даље мисли да ја мрзим католике. Ја сам антипаписта, али нису сви католици паписти. Италијани су велили католици сли су они захтевали изузеће свете столице из Версајских преговора, он је морао да држи Рим под опсадом друге половине 19ог века јер су хтели да га се ратосиљају.

              С друге стране имамо Хрвате папистичку војску, где су се фашисти италијански чуду чудили калвс зверства Хрвати врше.

              Од србосјека па надаље.

              А памте их и протестанти у Немачкој за време 30годишњег рата. Отуда и она "сачувај нас Боже, куге, глади и Хрвата".

              Тако да нису сви католици исти, а Хрвати су баш радили по језуитској заклетви. Чак су имали и једиини дечији логор у Европи.

              Ово су историјски факти, немојте да се расплачете.
              Last edited by Cassius Clay; 15-09-19, 22:57.

              Comment


              • Monarhija je povratak u proslost, gde se narod ne pita nista. Kralj moze biti pglu i da opet vlada, pa da mu dodje sin itd itd..Mi kao drzava moramo da se borimo za demokratiju a ne za neki privid autokratije..

                Obrenovici su bili uzasni, pobijeni su, kao i ranije Karadjordjevic jedini koji je vredio nesto. Ovi posle su bili u fazonu bezanije.

                Demokratije nema i besmislica ovog baustelca jeste ce se nesto promeniti davanjem monarhije i ako nema pojma kako i sta..To je neki vid tiranije gde se tek obicni covek nece nista pitati. Potrebno je dati moc sto vecem broju ljudi a ne sto manjem.

                Crkva bi da lelemuda i da se pita sto vise uz monarhiju i ako nista nisu uradili da pomognu narodu da prevazudje ovu pocast i jedino im je bitno pitanje Kosova kao i ovog baustelca sto pljuje Zapad sa Zapada..sto mrzi svaki dan sto mora da rabota za njih kao rob i sto se ne pita nista tamo a ni ovde.

                Kad neko kaze u 2019 da je monarhija resenje, taj ne vidi buducnost, ne brine o demokratiji, volji ljudi i pritom je poprilicno ogranicen zato sto ne vidi osnove ljudskosti.

                Vredjanje im je sledeci korak, sutra je ponedeljsk i pocinje guzenje tih zapadnjaka, ali vratice on to jednom uz kralja i otadzbinu, oh wait...Svasta se ovde pise
                Last edited by LosmiSK; 15-09-19, 23:48.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  Прво њих има 700 хиљада.

                  Друго, нису криви Срби већ Југословени, од Александра Карађорђевића до комумиста.
                  Kava omaška druže...
                  Misliš valjda na Petra Karađorđevića- Ujedintelja? Ipak je od njega krenula ideja Jugoslovenstva koju je i sproveo u delo.
                  Pa tek iza njega Aleksandar...

                  Što se Lošmija tiče i toga šta hoće...
                  Ne zna ni on...
                  A najgore što ne zna ni šta neće...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Идеја је кренула много раније, ја причам о спроводитељу. Ја ти нисам друг.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ziv nisam da cujem da koji su to srpski intelektualci. Da li se i oni bore spolja ili iznutra. Nemoj ko Urke i Paroski

                      Ja sam za brze EU integracije, za uvodjenje i sprovodjenje EU zakona. Mada sam u medjuvremenu postao eu skeptik zato sto daju podrsku av-u..nebitno zasta i koliko..nama zivot prodje.

                      Tako da sam da udjemo kao svi u saveze koji mogu da nas kontrolisu i postepeno naprave kod nas napredak. Tu mislim pre svega na obrazovanje, ekonomiju, sudstvo itd..

                      Mi sami to ne mozemo ocigledno i treba nam necija iskrena pomoc.

                      Politicki trenutno nisam za nikog, ali znam protiv koga jesam.
                      Iščitao sam otprilike poslednjih 200 postova, ali ovaj bih izdvojio kao najgluplji. Naravno ni sova nije razočarao, a limun je neprijatno iznenađenje.

                      Ne bih da ponavljam sve što su pisali gold i uroš, ali to je otprilke to. Pohvalio bih i Ganca zbog oca Tadeja.[emoji3]

                      Svim evropejcima, okrenutim materijalnim vrednostima i hedonizmu kao jedinom reperu kvaliteta života, poručujem da Kosovo nije samo neka zemlja gde su većina Albanci i zato nam ne treba više. Kosovo su onih 1300 crkava i manastira, Kosovo je sama srž našeg bića, ono što nas čini narodom. Ako nemamo Kosovo, mi više nismo narod, mi više nemamo identitet, mi više nismo ništa.

                      Ali to ne može da shvati neko kome je smisao života što više zabave, uživanja, seksa, filmova, sporta i drugih sličnih sadržaja.

                      Problem sa našom elitom je što je samo intelektualna. Nama trebaju intelektualci koji su i duhovna elita, intelektualci koji su nadahnuti Svetosavljem, Kosovskim zavetom, borbom predaka, pravoslavljem. To su vrednosti koje daju smisao životu, a ne da li ćeš ići na more ili kupiti novi auto.

                      Slušajte Dragoslava Bokana, možda će se neki od vas evropejaca bar malo osvestiti i videti koliko srljamo u propast, slušajte i Miloša Kovića. To su intelektualci koji su i duhovna elita ovog naroda. Dosta ih progone i lažu o njima zbog stavova koje imaju.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Kava omaška druže...
                        Misliš valjda na Petra Karađorđevića- Ujedintelja? Ipak je od njega krenula ideja Jugoslovenstva koju je i sproveo u delo.
                        Pa tek iza njega Aleksandar...

                        Što se Lošmija tiče i toga šta hoće...
                        Ne zna ni on...
                        A najgore što ne zna ni šta neće...
                        Znam sta necu i znam hocu. Necu kriminalce, hocu demokratiju, prosto. Slobodu govora, slobodu uma i da..opet, demokratiju.

                        Samo ovde ljudi vole autokratiju..crkvu i kralja..i bice bolje. To nas je i dovelo dovde..Sto vise ljudi da ima moc, ne sto manje kao sto zele neki slos majstori naviknuti da im neko govori sta da radi.

                        Prosto je..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Glup si Goku i to previse. Ne znas ni nasu istoriju, ali je rado pises. Kosovo je bilo samo jedan mali deo nase ako gledas istoriju, isto smo ulazili tu i pljackali kao sto su nas posle.

                          Crkva treba da bude odvojena od drzave, da placa porez i da Kacavenda odgovara. Verujem da Bog postoji i da se sramoti takvih idiota kao sto si ti i mr gold..Urosa ne bih stavljao u isti kos sa tobom. Covek se jos trazi, ali vidi i on gde treba ici.
                          Last edited by LosmiSK; 16-09-19, 00:12.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Znam sta necu i znam hocu. Necu kriminalce, hocu demokratiju, prosto. Slobodu govora, slobodu uma i da..opet, demokratiju.

                            Samo ovde ljudi vole autokratiju..crkvu i kralja..i bice bolje. To nas je i dovelo dovde..Sto vise ljudi da ima moc, ne sto manje kao sto zele neki slos majstori naviknuti da im neko govori sta da radi.

                            Prosto je..
                            Čitam ovo što pišeš i ja ne verujem. Tebi stvarno treba onaj goldov deda mraz da te probudi iz bajke u kojoj živiš.

                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Glup si Goku i to previse. Ne znas ni nasu istoriju, ali je rado pises. Kosovo je bilo samo jedan mali deo nase ako gledas istoriju, isto smo ulazili tu i pljackali kao sto su nas posle.

                            Crkva treba da bude odvojena od drzave, da placa porez i da Kacavenda odgovara. Verujem da Bog postoji i da se sramoti tdkvih idiota kso sto si ti i mr gold..Urosa ne bih stsvljao u isti kos sa tobom.
                            Kad mi takvi kažu to je kompliment, zabrinuo bih se da misliš drugačije.
                            Last edited by goku; 16-09-19, 00:23.

                            Comment


                            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                              Идеја је кренула много раније, ја причам о спроводитељу. Ја ти нисам друг.
                              Ok nedruže...ko je sprovoditelj ideje?
                              Ko je od kada vladao, kada je nastala Kraljevina SHS?
                              I šta ga je najviše potaklo na to?
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X