Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma odrasti devojko. Taj ružičasti svetić ne postoji. U Francuskoj demonstracije, u Grčkoj, svuda bude 10 puta gore. Šta vi glumite više?

    Uzmu pištaljke i lupaju bubanj i šeruju Kesića debelog sa glupim forama i gledaju utisak nedelje, i jutarnje razgibavanje. Usro se Vučić.

    Comment


    • Nije on blesav kada je najavio zabranu kretanja za Beograd. Zna jako dobro šta će se desiti ukoliko se usudi da spašava guzicu trgujući teritorijom. Lazareva kletva će mu se činiti blaga.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Crni Đorđe View Post
        Nije on blesav kada je najavio zabranu kretanja za Beograd. Zna jako dobro šta će se desiti ukoliko se usudi da spašava guzicu trgujući teritorijom. Lazareva kletva će mu se činiti blaga.
        Jedina nam je nada običan narod. Plačem gorke suze što nisam sada u Bg. Gorke. Dosta je kriminalčina vladao sa njegovom twitter opozicijom. Mrš bre govnarčine

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Ma odrasti devojko. Taj ružičasti svetić ne postoji. U Francuskoj demonstracije, u Grčkoj, svuda bude 10 puta gore. Šta vi glumite više?

          Uzmu pištaljke i lupaju bubanj i šeruju Kesića debelog sa glupim forama i gledaju utisak nedelje, i jutarnje razgibavanje. Usro se Vučić.
          Mislila sam da si ipak inteligentniji, na svo tvoje baljezgarije vise godina ovde. Zajebala sam se, a sada ides na ignor, jedini na mojoj listi, da vise tvoja sranja ne citam. Nikad.

          Ako ne vidis ko je umesan u ovu pricu, bas si tupson. Ja da odrastem??

          Hehe...baaaj
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Odrasti. No hard feelings. Nemam ništa lično protiv tebe samo ti kažem da odrasteš. U političkom smislu. Ne mislim inače.

            Samo silom može govno da se poremeti. Sve drugo je pišanje uz vetar. Kao kada bih išao kod Al Kaponea na lepe oči da mu kažem kako se ne slažem. Prosuo bi mi 10 metaka u čelenku.

            Ako ideš ideš opasan dinamitom da se razneseš, sa zlikovcima nema win-win situacije. A nama upravlja jedan ozbiljan krimimalac i zlikovac koji nema moralnih načela.

            Čujemo se kad se odljutiš.

            Comment


            • Jeste svi su Vučićevi botovi koji se bune stvarno, samo su Djido i Tadić i Serž narkomanesku opozicija. Give me a break.

              Comment


              • nece narod kuci, samo kad bi svi izasli. rasterali na 6 strana i kako pridjes skupstini cepaju jako
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by Cassius Clay View Post
                  Jedina nam je nada običan narod. Plačem gorke suze što nisam sada u Bg. Gorke. Dosta je kriminalčina vladao sa njegovom twitter opozicijom. Mrš bre govnarčine
                  Opoziciji, ako tako može da se nazove, se ne mili mnogo da u ovom trenutku "zajaše", jer bi je čekalo da uradi ono što je ovaj pečatirao 2013. godine. S obzirom da su državničkog kapaciteta jedne stenice, neće se ni koprcnuti.

                  Ulica nam sledi svima, iz raznih razloga. To će doneti meseci pred nama. Oni koji su nezadovoljni rukovođenjem situacije sa koronom (koja se vodi zaista diletantski, pošto nije tako teško lagati precizno), oni koji su nezadovoljni jer će na jesen biti bez prihoda, oni koji su nezadovoljni jer se veleizdaja odigrava na naše, oni koji hoće "demokratiju", itd.

                  Zajedničko je da su svi nezadovoljni ili će biti.
                  Last edited by Crni Đorđe; 07-07-20, 23:25.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                    Opoziciji, ako tako može da se nazove, se ne mili mnogo da u ovom trenutku "zajaše", jer bi je čekalo da uradi ono što je ovaj pečatirao 2013. godine. S obzirom da su državničkog kapaciteta jedne stenice, neće se ni koprcnuti.

                    Ulica nam sledi svima, iz raznih razloga. To će doneti meseci pred nama.
                    Ma budem li video jednog opozicionog političara naduvaću ga kurcem najstrašnije. Samo ovo da se zakotrlja.

                    Bolje postaviti Stojančeta, tebe, Brajkulu i par ljudi sa foruma da upravljate državom bolje bi to radili.

                    Nije uopšte pitanje ekonomskog stanja, nego kretenizma. Jebem li mu majku da mu jebem da me zatvara kako mu se digne penis.

                    Comment


                    • Olja, ovde je 25% zena bitanga navijaca itd...
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Kako mi je milo što su Jeremića izgurali sa stepeništa
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ozbiljan hendikep je nedostatak navijača koji su u paktu sa Vučkelom
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                            Kako mi je milo što su Jeremića izgurali sa stepeništa
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Nerealan View Post
                              Ozbiljan hendikep je nedostatak navijača koji su u paktu sa Vučkelom
                              Jedan meme....

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ne kači mi ovo umreću. Što nisam tamo da ga pljunem po sred čelenke i da ga šutnem u guzicu. Smrdljivko došao da minira pravu opoziciju - narod. Mrš bre smrdljivko

                                Comment

                                Working...
                                X