Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce naletim na klip neke emisije sto Djuka vodi, javila se neka zena, kuka oko zdravlja naseg predsednika i izmedju ostalog kaze kako se nada da ce biti predsednik do kraja zivota.
    Jebiga, sindrom Tita, jebao ih Tito.

    EDIT: evo klipa

    Last edited by Mr. Wolf; 19-11-19, 14:20.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Juce naletim na klip neke emisije sto Djuka vodi, javila se neka zena, kuka oko zdravlja naseg predsednika i izmedju ostalog kaze kako se nada da ce biti predsednik do kraja zivota.
      Hm...pa to može da bude i do sledećeg petka...
      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Dje prodje crvena pošast, tu trava ne raste.





        https://www.ft.com/content/a22d04b2-...9-296ca66511c9

        I sad, kako ti titoistima i ljubiteljima komunizma da objasniš da su imbecili? I što je najgore, prvi će oni težiti nekom zapadnom progresu a u srcu nose druga Tita i njegovu bagru.

        Jedna Nemačka posle 30 godina ne može da izbriše razlike zbog tog nehumanog degradirajućeg sistema, a neko se čudi pojavama po ovim prćijama titoističkim.

        Dokle god narod bude patio za svojim drugom Titom ja im želim Vučića, Plenkovića i Mila. Ma bagra je to i treba ih ...
        Nikada nije ni napustila over nase prostore. Uvek je tu, samo menja oblik.
        U drustvu cija je svest poprilicno metastazirala, gde je svaki normalan tok razmisljanja izopsten kao nesto amoralno a takodje I abnormalno I gde se pojedinac, ako se ne slaze sa stavom gomile, tretira kao pobunjenik, kao pokret otpora, kao poslednje govno, ne cudi da nas prikriveno zlo nikada nije ni napustalo.

        Medjutim, ne radi se ovde samo o komunistima, demokratama, liberalima, radi se o potpunoj degradaciji coveka kao svesnog I misaonog bica, gde nas u propast vuce ranije skrojeni sistemi, koji su isti, samo obojeni drugim bojama.

        Najvise boli cinjenica da nismo sposobni da smislimo nista bolje, da sve posmatramo kroz prizmu finansija, polozaja, pripadnosti tzv klanovima. To je posebno izrazeno na ovom nasem lepom Balkanu.

        Dakle, problem smo mi. Jebo mater bude mi krivo sto smo uopste I evoluirali. Za one religiozne/zato sto smo tako stvoreni. Apodultno nebitno, sustina je ista.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ja sam zaboravila kako se Aleksandrov pas zove.....

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment



          • klik na video
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • S obzirom da nisam uspio prebaciti Vladanov post o Zdravku Colicu ovaj post uzmite kao da je onaj u kojem se gore navedeni zaista divi Čoli kao umjetniku.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Hahahahahahah. Hit. Indiferentan sam prema Čoli, samo ne znam je li on sveta krava? Već mesecima se nešto ovde provlači, i onda dodje Vladan i opere ga u mašini sa praškom.

                    Čola je pevač, Željko Malnar je umetnik. To bi već bila blasfemija.

                    Comment


                    • Cola se prodaje uz prasak od 2010. godine.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Čola ruši rekorde u areni i svuda na balkanu. Ostali mogu samo da sanjaju o tome.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • I opet tri života da živi ne može doći do kolena ni Sinanu ni Dinu Dvorniku. Ja ne znam nijednu Čolinu pesmu, ali ne hejtujem ga. Totalno nebitan tip. Ono nešto kao starija verzija Žeke Joksimovića. Svi znamo ko je ali ne znamo nijednu pesmu i jebe nam se za njih.

                          Comment


                          • Dobar pokušaj.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Eh, sad, ne znas Zdravkove pesme.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Cola se prodaje uz prasak od 2010. godine.
                                Sta je sledece, umjesto kusura nece vise nuditi zvake nego Colin cd?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X