Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://dostajebilo.rs/blog/2020/04/...anja-beograda/

    Klošarčine sns-ovske jebem li im sve na svetu. Klošari jedni vašljivi. Vašljivi nepismeni klošari.

    ŠTA JE Vesićev otac bio nego komunjarsko neko govno neki general? Svakog mafijaša otac isto neko vojno mudo Govnoslavije.

    Ništa nikad nisu imali pre '45. pa kako koja generacija, sve gori i gori, samo preci viču iz njih "nakradi se, mi smo bili gladni."

    A kad razvežu komunjare o raspadima i o nacionalizmu, pa iste te komunjare su i povele rat, Sloba, Tudjman, Ratko Mladić itd, Naseri itd...

    To mu preci gladni kmetovalo vekovima pa došlo željno svega, iz genoma mu viri da je sirotinja.

    Kako koju propalicu gledaš svakom je otac bio u JNA, nekome je umarširao u Prištinu, nekome ovde, nekome onde.

    Fratelo, bratelo, Arkani, Majmuni, Vesići, pičkići, crvenoj bagri nigde kraja.

    E sad jedan takav vodi Beograd.

    Comment


    • https://www.blic.rs/vesti/hronika/ht...botici/g0mmhzn

      Šta je ovo Borise? Meni bi za svako ovakvo delo odgovarali gradjani koji su podržavali njihov ulazak, ali to je moguće samo u mojoj patološkoj mašti.

      Još jedno pokazalo koliko je SNS najmodernija antisrpska ispostava

      Ja sam upozoravao na ovo pre mesec i po dana.

      To su šakali to nisi ljudi.
      Last edited by Cassius Clay; 06-04-20, 22:37.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Sad procitah dete peti razred OS u Novom Pazaru zavrsava pismeni zadatak o koroni sa hvala vam gospodine predsednice sto postojite,pre toga se zahvalila za respiratore sto im je predsednik doneo. Rad je progasen za najbolji i uciteljica pozvala roditelje da im zahvali sto su lepo vaspitali cerku,a inace su roditelji troje dece koji nemaju posao.

          Comment




          • Sjeverna Koreja Forum 2020

            Poslije 11 dana borbe pobijedio koronu: Ruštu Redžber izašao iz bolnice
            "Pobijedio sam koronu, ponosan sam što nisam zarazio nikoga"
            Crtež njegovih sinova mu je davao snagu, i poručuje ostanite doma
            Pjevač Zoran Jakovljević (58), poznatiji kao Zoran Manijak, pobijedio je korona virus, što je objavio na Fejsbuku
            “ĐORĐE DAVID POBIJEDIO KORONU” Pjevačeva koleginica otkrila da uskoro izlazi iz bolnice
            Djed u 93. godini pobijedio koronu: Uz aplauz i urlik ispraćen iz bolnice
            Bivši košarkaš i suprug poznate srpske misice pobedio koronu
            NEMANJA IZ ČAJETINE JE POBEDIO KORONU
            Princ Čarls: Kako sam pobijedio koronu
            POBIJEDIO KORONU: Veteran iz Drugog svjetskog rata proslavio 104. rođendan
            kakvi naslovi... veli, pobijedio koronu hahahahahahaha Dobija li se kakvo priznanje za to, da podjem i ja da podignem??

            Comment


            • Primjetio sad da su ljudi zbog nestasice maski postali bas kreativni. Kad dodjes na pumpu ne znas je li ovaj ispred tebe dosao nesto da trguje ili da pljacka. Malo prije usao da platim, a jedan stoji onamo sa nekakvom maramom, Arthur Morgan style.. kao da je krenuo voz da opljacka.

              Comment


              • Originally posted by ?????? View Post
                https://dostajebilo.rs/blog/2020/04/...anja-beograda/

                Klošarčine sns-ovske jebem li im sve na svetu. Klošari jedni vašljivi. Vašljivi nepismeni klošari.

                ŠTA JE Vesićev otac bio nego komunjarsko neko govno neki general? Svakog mafijaša otac isto neko vojno mudo Govnoslavije.

                Ništa nikad nisu imali pre '45. pa kako koja generacija, sve gori i gori, samo preci viču iz njih "nakradi se, mi smo bili gladni."

                A kad razvežu komunjare o raspadima i o nacionalizmu, pa iste te komunjare su i povele rat, Sloba, Tudjman, Ratko Mladić itd, Naseri itd...

                To mu preci gladni kmetovalo vekovima pa došlo željno svega, iz genoma mu viri da je sirotinja.

                Kako koju propalicu gledaš svakom je otac bio u JNA, nekome je umarširao u Prištinu, nekome ovde, nekome onde.

                Fratelo, bratelo, Arkani, Majmuni, Vesići, pičkići, crvenoj bagri nigde kraja.

                E sad jedan takav vodi Beograd.
                Zastavnik, ima (imao) stan u Kraljevu (mogu i broj zgrade da ti dam)...
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Alistair Drake View Post
                  Primjetio sad da su ljudi zbog nestasice maski postali bas kreativni. Kad dodjes na pumpu ne znas je li ovaj ispred tebe dosao nesto da trguje ili da pljacka. Malo prije usao da platim, a jedan stoji onamo sa nekakvom maramom, Arthur Morgan style.. kao da je krenuo voz da opljacka.
                  Ja ogrnem kockastu maramu i pozdravim pumpadziju kad mi natoci sa "Selam Alejkum".
                  Zasto mi ne trazi pare - ne znam?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by ?????? View Post
                    https://dostajebilo.rs/blog/2020/04/...anja-beograda/

                    Klošarčine sns-ovske jebem li im sve na svetu. Klošari jedni vašljivi. Vašljivi nepismeni klošari.

                    ŠTA JE Vesićev otac bio nego komunjarsko neko govno neki general? Svakog mafijaša otac isto neko vojno mudo Govnoslavije.

                    Ništa nikad nisu imali pre '45. pa kako koja generacija, sve gori i gori, samo preci viču iz njih "nakradi se, mi smo bili gladni."

                    A kad razvežu komunjare o raspadima i o nacionalizmu, pa iste te komunjare su i povele rat, Sloba, Tudjman, Ratko Mladić itd, Naseri itd...

                    To mu preci gladni kmetovalo vekovima pa došlo željno svega, iz genoma mu viri da je sirotinja.

                    Kako koju propalicu gledaš svakom je otac bio u JNA, nekome je umarširao u Prištinu, nekome ovde, nekome onde.

                    Fratelo, bratelo, Arkani, Majmuni, Vesići, pičkići, crvenoj bagri nigde kraja.

                    E sad jedan takav vodi Beograd.
                    SNS ti je neokomunistička stranka par excellence ali im je idejna baza ljotićevska. Zato jako dobro znaju da služe strancima. Neobičan su miks ali takođe ne treba zaboraviti da su komunizam i fašizam "na ratnoj nozi" tek od 22. juna 1941. godine. Do tada su išli ruku pod ruku, kao i sve totalitarne ideologije.

                    Od 1804. godine do danas veći gangsteri od SNS brigade nisu postojali. Komunci su bili mala deca.
                    Last edited by Crni Đorđe; 07-04-20, 11:59.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by ?????? View Post
                      https://dostajebilo.rs/blog/2020/04/...anja-beograda/

                      Klošarčine sns-ovske jebem li im sve na svetu. Klošari jedni vašljivi. Vašljivi nepismeni klošari.

                      ŠTA JE Vesićev otac bio nego komunjarsko neko govno neki general? Svakog mafijaša otac isto neko vojno mudo Govnoslavije.

                      Ništa nikad nisu imali pre '45. pa kako koja generacija, sve gori i gori, samo preci viču iz njih "nakradi se, mi smo bili gladni."

                      A kad razvežu komunjare o raspadima i o nacionalizmu, pa iste te komunjare su i povele rat, Sloba, Tudjman, Ratko Mladić itd, Naseri itd...

                      To mu preci gladni kmetovalo vekovima pa došlo željno svega, iz genoma mu viri da je sirotinja.

                      Kako koju propalicu gledaš svakom je otac bio u JNA, nekome je umarširao u Prištinu, nekome ovde, nekome onde.

                      Fratelo, bratelo, Arkani, Majmuni, Vesići, pičkići, crvenoj bagri nigde kraja.

                      E sad jedan takav vodi Beograd.
                      Koliko sam shvatio iz BG si, pa zar nisu čuveni gradonačelnici Branko Pešić, Bogdan Bogdanović isto na toj 'crvenoj' strani, a izgradili su BG?

                      Naravno da imaš komunjare, naslijednike tih apartčika i šta ja znam koji su oportunisti i prolaze kroz svaki sistem i isisavaju pare. Ali ne mozeš tako svakog u istu tu ravan, kazem imaš časne komuniste koji su gradili ovu zemlju/zemlje, imaš te interesdzije. Generalizacija ne vodi nikud. Pa šta su naši stari pod tim komunistima izgradili, puteve, pruge itd.

                      I za te migrante silovatelje, zaradiće nadam se adekvatnu kaznu. Ali zar je sad rješenje da se stvara ta atmosfera mrznje prema svima njima pa da pukne film nekim desničarima i da naprave neko zešće sranje nad njima? Policija mora da kontroliše kretanje tih migranata na neki način naravno.

                      Comment


                      • Domaci filmovi, nekoliko resenja mi je glupo

                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • 1. Ko to tamo peva?
                          3. Oficir s ružom
                          9. Maratonci trce pocasni krug
                          10. Grlom u jagode
                          13.Nacionalna klasa
                          14.Tri palme za dve bitange i ribicu
                          18. Lajanje na zvezde
                          21. Pljacka treceg rajha
                          23. Kad porastem bicu kengur
                          24. Orlovi rano lete
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • 2. je "Balkanski spijun"
                            5. je "Majstori, Majstori"
                            8. je "Varljivo leto '68"
                            22. je "Nebeska udica"
                            15. je mozda "Variola vera"
                            Last edited by mark !t zer0; 07-04-20, 19:52.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Balkanski spijun, al čemu zastava Irske
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Tek sam je sad provalila
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X