Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pričaonica

    Nažalost ne mogu da gledam Potjeru, jer je ovi naši isključuju ali zato kada je naš tragač Miinković uživam ... njega je malo reći obožavam



    EDIT:

    Ovo je tema umesto bivšeg chata koji nam je nestao one nedelje.. a mislim da nam je potrebno ovakvo mesto, jer obožavamo da skrećemo sa tema i da neobavezno ćaskamo, zapravo jedva čekamo.
    Last edited by miloolja; 29-10-16, 11:09.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

  • #2
    Ja sam se isfuro kad sam skonto da je Milinković jedan od legendarnog dvojca komentatora sa Eurosporta.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • #3
      Originally posted by miloolja View Post
      Nažalost ne mogu da gledam Potjeru, jer je ovi naši isključuju ali zato kada je naš tragač Miinković uživam ... njega je malo reći obožavam
      Jeste BogOtac. Kida. Dobri su i drugo dvoje, Uros je znatno lezerniji, cesto i nekoncentrisaniji, ali mislim da drzi rekord u nizu tacnih odgovora. Drugim recima kada je na maksimumu sa koncentracijom moze lagano da bude najbolji, problem mu je sto nije konstantan. Dok je ona devojka odlicna takodje, ali mi ne deluje kao sva svoja. Ima nesto u onom pogledu, ne bi ja to cackao
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #4
        Da, da i reditelj i kompizitor i pisac i svašta nešto...

        Sjajan je i Uroš, Ciganin okoreli ali malo i nadmen, no dobro ne mogu svi da budu idealni

        Milica? Odlična i pomalo frik.
        Last edited by miloolja; 28-10-16, 20:19.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • #5
          To ti pricam. Ali opet nekako mi je Uros najdrazi a Milinkovic najbolji tragac.
          Milica poseduje izuzetno znanje, ali mi je od njih troje najantipaticnija i sto ti kazes frik.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • #6
            Vi zaista verujete da oni to znaju a da im nisu podmetnuti odgovri pre toga?

            Ona Milica ili kako se vec zove sto ima onu odvratnu boju glasa, koliko iritira, pa to nije humano.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Naravno da verujem, pošto za Milinkovića znam sigurno da skoro pa sve zna a i Uroša tolike godine slušam po raznim pitanjima i problemaima, dok sam Milicu imala prilike da gledam u Slagalici, niko nije mogao da joj se prismrdi. To što je nekome antipatična, druga stvar, devojka je genijalna.
              A već kad u Srbiji ne bi bilo "nameštaljki" verovatno ne bi bilo zanimljivo.. ma šta oni znaju, nemaju pojma zapravo
              Last edited by miloolja; 28-10-16, 20:50.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • #8
                Ne bih gledao da mislim da je neka štimaljka.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • #9
                  Uopste ne sumnjam da dobiju pitanja, presmesna bi organizacija samog kviza bila da nemaju tu prednost.
                  Ne kazem da nemaju znanje ali produkcija uvek igra na sigurno.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • #10
                    Mislim da ne znaju pitanja unapred.
                    Stavise, svaka im cast na prikazanom znaju svima.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • #11
                      Svaki kviz u kome takmicar zavisi od nekog iz produkcije zaobilazim.

                      Slagalica bila i ostala numerno uno.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Sa numero uno debilnim pitanjima u igri "Ko zna zna" ... A bogami i u jos ponekim igrama.
                        Ono je stvarno debilizam, kada pita sportsko pitanje ime sudijine babe, ili da navedes nekog karling igraca ili prvaka Nemacke druge lige sever u bocanju!?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Sandugp View Post
                          Sa numero uno debilnim pitanjima u igri "Ko zna zna" ... A bogami i u jos ponekim igrama.
                          Ono je stvarno debilizam, kada pita sportsko pitanje ime sudijine babe, ili da navedes nekog karling igraca ili prvaka Nemacke druge lige sever u bocanju!?
                          I jedan osrednji poznavalac sporta bi od 20 pitanja u 20 emisija znao 19, ali nebitno. Stvar je u tome da ako je pitanje debilno za mene, onda je ono debilno i za tebe. A ovamo kad je debilno za mene, protivnik vrlo moguce da zna odgovor na nacin na koji ga zna, a to nije posteno.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Први комшија квизоман, ретко интелигентан баја, два пута узимао награде у слагалици. Играо и то пре годину две, каже да им шапућу одговоре или нешто у том фазону.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              I uz sve to kad daju tacan odgovor, jos pridodaju ful objasnjenje. Po meni suvise providno, ali dobro, svako ima svoje misljenje.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X