Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se samokopiram...Meni idu na živce, razmišljanja glasača tipa "Nisam ni ja za Vučića (Slobu), ali ajde kaži koga umesto njega ? Onog tajkuna Đilasa, fašistu Boška, lopova Jeremića, narkomana glumca. Tako je bilo i za vreme SMrada...koga umesto njega? onog čupavog četnika Vuka, onog Mićunovića što jahao popa, Đinđića nemačkog špijuna). Znamo odakle se plasiraju takvi spinovi, ali eto...ne možeš uvek da izmisliš nekog Koštunicu. Bez toga da sam njegov fan, ali izbor Koštunice je bio dobar zajeb za SPS-JUL "kuhinju"...nisu imali vremena da osmisle negativnu kampanju, a i lepo se rimovalo na stadionima "Spasi Srbiju iz ludniceeee, Koštuniceee"...uz "Spasi Srbiju u ubi se, Slobodane"....sad imamo samo, na žalost, "Vučiću pederu"....:whistling:

    E pa ako nemate koga, onda BOJKOT....ako nećete ni bojkot, valjajte se u ovom blatu, trpite budale i obavezno "skinite gaće do pola"...da se ne muče ljudi, a ovi što vole da im se klekne,,,kleknite im.
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Zato što opozicija nema čoveka i ljude koji će da ponude nešto. EU ih ne podržava, a oni se ponašaju u okviru pravila.

      Ali dobro, pošto jelte nema rešenja, hajmo na twitter i da čekamo Godoa. Verujem da se Vučiću tresu gaće od bojkota. A i EU nije znala šta radi, pa će bojkotom saznati. Mhm.

      Ja više poštujem Vučića u političkom smislu po njegovom znanju i korišćenju tog znanja nego ove debilčine iz opozicije. Čovek je u ljudskom smislu dno, a u političkom za sve njih tata-mata. Što se tiče dolaska na vlast, spinovanja, pravljenja harizmatske ličnosti, retorike.

      A oni bi na lepe oči sa njim. Pištaljka bubanj, itd. Ma ...


      nemoj Urose vise, samo se blamiras

      A svi veoma dobro znamo zasto EU cuti i pravi se mutava na sve sto Vucic radi po Srbiji, samo mi se cini da je to sad stize na naplatu
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Zato što opozicija nema čoveka i ljude koji će da ponude nešto. EU ih ne podržava, a oni se ponašaju u okviru pravila.

        Ali dobro, pošto jelte nema rešenja, hajmo na twitter i da čekamo Godoa. Verujem da se Vučiću tresu gaće od bojkota. A i EU nije znala šta radi, pa će bojkotom saznati. Mhm.

        Ja više poštujem Vučića u političkom smislu po njegovom znanju i korišćenju tog znanja nego ove debilčine iz opozicije. Čovek je u ljudskom smislu dno, a u političkom za sve njih tata-mata. Što se tiče dolaska na vlast, spinovanja, pravljenja harizmatske ličnosti, retorike.

        A oni bi na lepe oči sa njim. Pištaljka bubanj, itd. Ma ...
        Narod ne valja nazalost, a to sto opozicija nema krstenog coveka da se suprostavi Vucicu je posebna prica mada i da ima tesko moze nesto da se uradi kada ti imas sto bi reako Srdjan Dragojevic "5 naci kanala i 7 svinjojeda".

        Comment


        • Originally posted by Constantin View Post
          Da se samokopiram...Meni idu na živce, razmišljanja glasača tipa "Nisam ni ja za Vučića (Slobu), ali ajde kaži koga umesto njega ? Onog tajkuna Đilasa, fašistu Boška, lopova Jeremića, narkomana glumca. Tako je bilo i za vreme SMrada...koga umesto njega? onog čupavog četnika Vuka, onog Mićunovića što jahao popa, Đinđića nemačkog špijuna). Znamo odakle se plasiraju takvi spinovi, ali eto...ne možeš uvek da izmisliš nekog Koštunicu. Bez toga da sam njegov fan, ali izbor Koštunice je bio dobar zajeb za SPS-JUL "kuhinju"...nisu imali vremena da osmisle negativnu kampanju, a i lepo se rimovalo na stadionima "Spasi Srbiju iz ludniceeee, Koštuniceee"...uz "Spasi Srbiju u ubi se, Slobodane"....sad imamo samo, na žalost, "Vučiću pederu"....:whistling:

          E pa ako nemate koga, onda BOJKOT....ako nećete ni bojkot, valjajte se u ovom blatu, trpite budale i obavezno "skinite gaće do pola"...da se ne muče ljudi, a ovi što vole da im se klekne,,,kleknite im.
          Canak je 2000 imao dobar slogan "Zapusi nos i glasaj za DOS".

          Comment


          • Originally posted by skeptik View Post
            Canak je 2000 imao dobar slogan "Zapusi nos i glasaj za DOS".
            Da, tako je bilo onda, a sada, kako stoje stvari...po mojoj ličnoj odluci, pošto se ni jedna partija ne zalaže za revanšizam u svom programu prema bivšoj vlasti, bojkotovaću izbore.

            Revanšizam, a ne uvijena u rukavice nekakva lustracija. Naša reč za predmetnu stvar....znači, otprilike, da istu ćeliju dele i Đido i Šizoje...masan kolac smo prevazišli, jelte, a i nismo Kinezi pa da streljamo "grupnjaka" i javno korumpirane političare. Valjda će i kod nas da se pojavi neki(a) Laura Kovesi...
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Joj dzabe se gube nervi, ja sada mogu da potpisem da ce kada padne AV, da ide prica sto za botove, sto za sendvicare, sto za politicke preletace tipa Vesic "nemojte da ste na kraj srca, i oni su nasi sugradjani, bili su obmanuti, nemoj slucajno da se zamerimo ljudima koji su podrzavali crtanje meta na celo godinama, sta li ce pomisliti ovaj ili onaj pisac, sta li ce pomisliti moj ugledni drug, nemoj slucajno da kazemo da je neko ratohuskac, slucajno da ne pokrenemo nezavisnu istragu raznih opstinara, poslanika, clanova te i te institucije, daj ipak da sagnemo glavu i zatvorimo oci, sve je to bilo zbog AV" sve to naravno bez ikakvih ideoloskih stavova za sta se zalazu, i onda ce ovi samo cekati da za 10-15g izglasaju novog autokratu tipa AV.

              AV je produkt i posledica drustva i sistema u SRB, kao sto je bilo i ranije slucaja, a ne uzrok.

              Ali dzabe sve dok mediji sudstvo, policija, i ostale stvari ne prestanu da budu pod kontrolom coveka koji je u tom trenutku na vlasti. Pa tabloidi, dosta novina i tv stanica za 7 godina 1 kritiku prema AV nisu imali, kao da je andjeo licno.


              Evo citam Jovicevic ce da tuzi Sergeja. Ovde se jos po Ustavu ide na sud, a mozes po zakonu i u zatvoru da zavrsis(ne konkretno ovaj slucaj) zbog uvrede, ne cak ni klevete i iznosenja laznih stvari, nego uvrede
              Last edited by colchonero; 16-10-19, 19:34.

              Comment


              • Originally posted by Constantin View Post
                Da, tako je bilo onda, a sada, kako stoje stvari...po mojoj ličnoj odluci, pošto se ni jedna partija ne zalaže za revanšizam u svom programu prema bivšoj vlasti, bojkotovaću izbore.

                Revanšizam, a ne uvijena u rukavice nekakva lustracija. Naša reč za predmetnu stvar....znači, otprilike, da istu ćeliju dele i Đido i Šizoje...masan kolac smo prevazišli, jelte, a i nismo Kinezi pa da streljamo "grupnjaka" i javno korumpirane političare. Valjda će i kod nas da se pojavi neki(a) Laura Kovesi...
                Nema nista od toga. Rekoh, narod ne valja nazalost. Vucic se moze srusiti samo sa spolja nikako iznutra.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Evo, upravo citam, ljudi pisu (ne, Losmi, nisu botovi, vec upravo oni kojima se Vucic gadi) da je Gasic smenjen zbog blaze izjave ("sto volim kad ovako kleknu") i zna se kolika se hajka (opravdano) vodila od strane opozicije i onda jedan od glavnih iz opozicije napise jos goru stvar. Penal.
                  Gasic je bio u vrhu vlasti, Sergej nije, Sergej ništa nije slagao ... (Ne gotovim ga ali treba jedan da bude direktan, ulicarskim rečnikom na njihove lopovluke jer samo takav razumeju)
                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ne znas sta pricas, ove lopove ne mozes da skines izborima, kao sto ni Milosevic nije pao na izborima
                  Tačno tako ali Slobo je mala beba za ovog bolesnika, kod Sloba je njih par pravilo kombinacije iz vrha, gradonačelnici opština su imali po vikendicu, iće i piće po kafanama dok ovi sad otimaju šakom i kapom, siluju, ruše...
                  Ovaj bolesnik nikad neće izgubiti na brojanju, "izborima" samo da ne budu fatalne posledice.
                  Medjutim nama jedino može da pomogne da sledeći ne budu slični, malo bolji ili još gori čuvena KUKA i MOTIKA od kuće do kuće svih lopova i bagre koja vrše vlast, jurnjava ali bukvalno kao Vesaru na promociji knjige... Pa da vidim ko će sledeći da se kandiduje .

                  Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ma od ovih ne može gore, pazi samo kakve su to njuške, počevši od Ace Srbina, pa onih degenrika Djurića i Vesića, klempavog Martinovića, Vulin itd. Svakog dana mi se sve više i više gade.

                    Podržati bilo koga ko ima šansi da smeni ovu gamad, trenutno je to savez sa srbiju, dakle bojkot, pa da vidimo kakvi su im dalji koraci.

                    U svakom slučaju pre bih za konja glasao nego za Acu Srbina, to je poenta cela.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Juče naiđoh na podatak da je Đilasov gradski menadžer bio Aleksandar Bijelić, Đinđićev vozač. Naknadno optužen da je oštetio grad za neke silne milione, nosio nanogicu... Jbg, kad se vlast tako sprda i misle da će vladati vječno onda dođe SNS sa svim karikaturama koje ga čine.

                      Comment


                      • Ime stranke i ideologija nje bitna,isti su to lopovi i kriminalci,stite jedni druge.

                        Comment


                        • Gasic je bio smenjen, a onda je vracen jer jadan 2 godine nije bio na funkciji. Bio je kaznjen i sad kad je odsluzio kaznu vratili su ga.

                          Ovde ima samo dva resenja.

                          Opcija 1 - Vojna hunta i resetovanje politicara na imovinsko stanje koje su imali pre ulaska u politiku.
                          Opcija 2 - Da nas okupiraju Italijani i da nam svima bude do jaja.

                          Obe opcije podrazumevaju kompletnu smenu vrha Srpske pravoslavne crkve jer su odlikovali govnare Dodika i Vuvica.

                          Glasanje na 5757
                          Last edited by belgrade_owl; 16-10-19, 20:56.

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Ma od ovih ne može gore, pazi samo kakve su to njuške, počevši od Ace Srbina, pa onih degenrika Djurića i Vesića, klempavog Martinovića, Vulin itd. Svakog dana mi se sve više i više gade.

                            Podržati bilo koga ko ima šansi da smeni ovu gamad, trenutno je to savez sa srbiju, dakle bojkot, pa da vidimo kakvi su im dalji koraci.

                            U svakom slučaju pre bih za konja glasao nego za Acu Srbina, to je poenta cela.
                            ... Babić, LGBT Ana, Slina, Mali... Kakva ekipa jebote.

                            Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Gasic je bio smenjen, a onda je vracen jer jadan 2 godine nije bio na funkciji. Bio je kaznjen i sad kad je odsluzio kaznu vratili su ga.

                            Ovde ima samo dva resenja.

                            Opcija 1 - Vojna hunta i resetovanje politicara na imovinsko stanje koje su imali pre ulaska u politiku.
                            Opcija 2 - Da nas okupiraju Italijani i da nam svima bude do jaja.

                            Obe opcije podrazumevaju kompletnu smenu vrha Srpske pravoslavne crkve jer su odlikovali govnare Dodika i Vuvica.

                            Glasanje na 5757
                            Totalni reset, pa vidi šta rade, Namenska, Jutka, Krušik, Brus... Gde god pipnes kriminal i bahatost .
                            Propustili smo 90ih, pa 2000, pa 2010-12... Mora od kuće do kuće a to strahovito zvuči samo kad napišem.

                            Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Kakva je razlika imeđu naduvanog trufauta i Ćirjakovića? Drugog su razapeli na krst zbog mizoginih izjava (upitno) a prvom zbog takvih izjava ne stiže od istih boraca za pravo žena nikakav aber (a nije mu prvi put).
                              Konstantine, provereni kadar Bata je smenjen i stavljen na čekanje, zatim poslat u inozemstvo na neko mesto gde je lelemudio neko vreme i onda je volšebno (a ovo za inozemstvo je poznato svakom zvezdašu jer je u to vreme išla saga oko njegovog sina i Zvezde, hvala bogu da se nije dogodila) postavljen na čelo BIA.
                              Wolfi je potpuno u pravu a i Miloolja da je ovakva opozicija ono što treba Avu.
                              Što se tiče onih tapeta u Vranju, ne znam poriv (sramno je ako su zbog Ava postavili iste) ali par godina su slične tapete stajale preko puta opštine Vračar na prizemnoj kući (neki poslovni prostor), tako da to nije ni novotarija ni genijalan plan kakvog polupismenog naprdnjaka.
                              Naravno da su tapete zbog posete AvAva... Gde ide da se Prvorodjeni slika ispred oronule zgrade, jelte.

                              "Bata Santos", nije bio na nikakvoj funkcija vam Srbije, vec je svo vreme provodio u zavicaju, namestajuci tendere, sto svom rodjenom bratu, sto sebi i gradjevinskim firmama svojih partijskih prijatelja.
                              Da ne duzim, uz Dr.Slinu, Bata je jedan od najodanijih Vucicevih vojnika.

                              Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Ja Civi View Post
                                Naravno da su tapete zbog posete AvAva... Gde ide da se Prvorodjeni slika ispred oronule zgrade, jelte.

                                "Bata Santos", nije bio na nikakvoj funkcija vam Srbije, vec je svo vreme provodio u zavicaju, namestajuci tendere, sto svom rodjenom bratu, sto sebi i gradjevinskim firmama svojih partijskih prijatelja.
                                Da ne duzim, uz Dr.Slinu, Bata je jedan od najodanijih Vucicevih vojnika.

                                Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
                                Bata gradi po Kopaoniku zajedno sa Veselinovićem ne gasi, samo oni i retko ko bez njih.

                                Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X