Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najebali smo

    Šalio sam se za Trifunovića. Narkoman. Loš glumac.
    Last edited by mark !t zer0; 16-10-19, 18:04.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Zbog ovih penala koje namesta Vucku. Ono, moje misljenje da je samo glup ko kurac, a ne da je Vuckov. On treba da siri tu grupu ljudi koje zeli da privuce da glasaju za njega, a ovim stvarima to sigurno nece postici. U sustini i nije mnogo bitno, on je nikakva pretnja po Vucica.
      Kakvi bre autogolovi i penali. Njemu ce rejting porasti posle ovog.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        E cuj Sregej i suptilnost
        Samo konstatujem [emoji16]

        Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post


          Nije zbog Sergeja. Pratioci ocekuju novu rundu suceljavanja misljenja dvojice banovanih [emoji16]

          Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

          Comment


          • Koja qrava ova Jovićevićka.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • A smem da pitam, šta to tačno ljude sprečava da se aktiviraju? Ništa. A i opozicija je toliko neozbiljna, da će pre Baka Prase pobediti Vučića kada odrastu ovi klinci za 4-5 godina, nego neko od njih.

              Šta oni imaju da ponude, gde su nova imena, gde je sadržaj, gde je priča?

              Ovo je moj iskreni predlog bio, da se opozicija polarizuje na gradjansko-liberalnu pro EU i kupi i centar i levo, i na konzervativnu - eu skeptik koja kupi desno i desni centar.

              Da se naprave dve platforme, sa jasnim idejama. Da svako podrži svoje. Izadje se na izbore. Ta dva pola prave koaliciju i uzimaju vlast, lustracija, izbacivanje 90tih i post 90tih iz političkog života.

              6-12 meseci prelazna vlada koja će se baviti vladavinom prava i institucijama bez ikakvih spoljnopolitičkih delanja.

              Zatim ta dva pola ulaze u predizbornu kampanju sa istin platformama sa kojima su rušili Vučića, i narod bira faktički sudbinu sam. Da li će izabrati gradjansku i više ka EU opciju ili konzervativniji pristup.

              Moraju se promeniti i izborni sistem i stranački sistem. Izborni da bude više personalizovan, da narod bira kandidate, a stranački slobodno dvostranački i dvoipostranački. Naravno da se napravi više izbornih jedinica.

              Možda i ukinuti polupredsednički sistem, ali nebitno. Bitno je da bi te dve opcije imale i spoljnopolitičku i unutrašnjepolitičku platformu gde se zna tačno.

              A ne ovi pušači kurca što im je svaka druga reč Vučić ovo, Vučić oni. Majstori, dajte narodu sadržaj, aktivirajte ih. Pun im je kurac i vas i Vučića.

              Comment


              • Hahaahahha, da se skine ova vlast na izborima
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Vrlo lako. Kad bi imao kohezioni faktor a to su dve liste. Ujedinjeni u razlikama protic Vučića. A ovako je to nemoguće jer ja prvi ne bih išao tamo gde priča ova narkomančina Sergej.

                  Znači Sergejevi jedna platforma, 1244 druga. A ne da kočimo jedni druge. Jer ja neću zbog pajdomana, neko neće zbog DSS-ovaca i 1244. Ovako svako svome jatu i 2 jata privuku svako svoje = više ljudi 7x nego frankenštajn levo desno pro eu rusija.

                  Ima narod 5oktobarsko iskustvo sa tim i jednostavno su nezainteresovani.

                  Znam šta pričam.

                  Comment


                  • Čisto da ovi mladi i nedovoljno obavešteni znaju s kim imaju posla

                    https://www.danas.rs/politika/vucic-...rujem-da-moze/
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      A smem da pitam, šta to tačno ljude sprečava da se aktiviraju? Ništa. A i opozicija je toliko neozbiljna, da će pre Baka Prase pobediti Vučića kada odrastu ovi klinci za 4-5 godina, nego neko od njih.

                      Šta oni imaju da ponude, gde su nova imena, gde je sadržaj, gde je priča?

                      Ovo je moj iskreni predlog bio, da se opozicija polarizuje na gradjansko-liberalnu pro EU i kupi i centar i levo, i na konzervativnu - eu skeptik koja kupi desno i desni centar.

                      Da se naprave dve platforme, sa jasnim idejama. Da svako podrži svoje. Izadje se na izbore. Ta dva pola prave koaliciju i uzimaju vlast, lustracija, izbacivanje 90tih i post 90tih iz političkog života.

                      6-12 meseci prelazna vlada koja će se baviti vladavinom prava i institucijama bez ikakvih spoljnopolitičkih delanja.

                      Zatim ta dva pola ulaze u predizbornu kampanju sa istin platformama sa kojima su rušili Vučića, i narod bira faktički sudbinu sam. Da li će izabrati gradjansku i više ka EU opciju ili konzervativniji pristup.

                      Moraju se promeniti i izborni sistem i stranački sistem. Izborni da bude više personalizovan, da narod bira kandidate, a stranački slobodno dvostranački i dvoipostranački. Naravno da se napravi više izbornih jedinica.

                      Možda i ukinuti polupredsednički sistem, ali nebitno. Bitno je da bi te dve opcije imale i spoljnopolitičku i unutrašnjepolitičku platformu gde se zna tačno.

                      A ne ovi pušači kurca što im je svaka druga reč Vučić ovo, Vučić oni. Majstori, dajte narodu sadržaj, aktivirajte ih. Pun im je kurac i vas i Vučića.
                      A sta ce konzervativni istokoskeptici. Tj. ljudi koji su konzervativni po nekim drugim standardim(ekonomskim socijalnim itd.), gde ne presudjuje spoljno politicka orijentacija.

                      Comment


                      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                        Vrlo lako. Kad bi imao kohezioni faktor a to su dve liste. Ujedinjeni u razlikama protic Vučića. A ovako je to nemoguće jer ja prvi ne bih išao tamo gde priča ova narkomančina Sergej.

                        Znači Sergejevi jedna platforma, 1244 druga. A ne da kočimo jedni druge. Jer ja neću zbog pajdomana, neko neće zbog DSS-ovaca i 1244. Ovako svako svome jatu i 2 jata privuku svako svoje = više ljudi 7x nego frankenštajn levo desno pro eu rusija.

                        Ima narod 5oktobarsko iskustvo sa tim i jednostavno su nezainteresovani.

                        Znam šta pričam.
                        Ne znas sta pricas, ove lopove ne mozes da skines izborima, kao sto ni Milosevic nije pao na izborima
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kad izadje da šeta mali broj ljudi koji se smore i odu kući jer govore pajdoman, malinar, i otac baka praseta. Totalno heterogen skup gde ljudi nemaju za šta da se uhvate. Na jednog istomišljenika dodje 4 koje ne vole.

                          Ovako iskoristiti maksimalan potencijal. Da se svaki opozocioni evroskeptik identifikuje sa tom desnom opcijom, i svaki "progresivni" čovek ode na skup sa svojom grupom eu fanatika.

                          Skinemo Vučića, lustracija, novi izbori.

                          To su neki koraci. A pošto bi dve opcije stvorile i kompetitivnost u tome ko više može da okupi protiv Vučića, bilo bi 3-4x više ljudi sveukupno pokrenutih.

                          Madrid govorim u srpskom smislu. To su dve najveće ose podele. Ostali nek se zguraju gde hoće.
                          Last edited by Cassius Clay; 16-10-19, 18:59.

                          Comment


                          • Nema kriticne mase... Nema glasaca protiv Vucica.
                            50K+ godisnje napusti Srbiju!
                            Sta mislite zbog koga?
                            Protivnici cije politike su?

                            Nema sanse da ovaj ode tako sto ce izgubiti na izborima!!!

                            Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

                            Comment


                            • Kakva je razlika imeđu naduvanog trufauta i Ćirjakovića? Drugog su razapeli na krst zbog mizoginih izjava (upitno) a prvom zbog takvih izjava ne stiže od istih boraca za pravo žena nikakav aber (a nije mu prvi put).
                              Konstantine, provereni kadar Bata je smenjen i stavljen na čekanje, zatim poslat u inozemstvo na neko mesto gde je lelemudio neko vreme i onda je volšebno (a ovo za inozemstvo je poznato svakom zvezdašu jer je u to vreme išla saga oko njegovog sina i Zvezde, hvala bogu da se nije dogodila) postavljen na čelo BIA.
                              Wolfi je potpuno u pravu a i Miloolja da je ovakva opozicija ono što treba Avu.
                              Što se tiče onih tapeta u Vranju, ne znam poriv (sramno je ako su zbog Ava postavili iste) ali par godina su slične tapete stajale preko puta opštine Vračar na prizemnoj kući (neki poslovni prostor), tako da to nije ni novotarija ni genijalan plan kakvog polupismenog naprdnjaka.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Zato što opozicija nema čoveka i ljude koji će da ponude nešto. EU ih ne podržava, a oni se ponašaju u okviru pravila.

                                Ali dobro, pošto jelte nema rešenja, hajmo na twitter i da čekamo Godoa. Verujem da se Vučiću tresu gaće od bojkota. A i EU nije znala šta radi, pa će bojkotom saznati. Mhm.

                                Ja više poštujem Vučića u političkom smislu po njegovom znanju i korišćenju tog znanja nego ove debilčine iz opozicije. Čovek je u ljudskom smislu dno, a u političkom za sve njih tata-mata. Što se tiče dolaska na vlast, spinovanja, pravljenja harizmatske ličnosti, retorike.

                                A oni bi na lepe oči sa njim. Pištaljka bubanj, itd. Ma ...
                                Last edited by Cassius Clay; 16-10-19, 19:04.

                                Comment

                                Working...
                                X