Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Popunio sam ti bice.

    Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Hahahahahaha a dje ga nadje, ovo je fenomenalno!

      Ali je u pravu Cvrsta ruka, batine i zatvori! Hahahahahahaa

      Comment


      • Hvala svima koji su izdvojili vreme i popunili.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Čuj hratsku uzrečicu batina je iz raja izašla"... Omg...

          Slažem se sa metodama matorog. Ja bih njega slao tri puta dnevno na mlaćenje tako da posle S ne sme da izgovori t, znači ako krene Staljin da kaže odmah idu fleševi, posle T ne sme I zbog Tito, posle K sme u, ali ne sme O, KOmunizam.

          Uveo učenje prave istorije i opštu kulturu za celo gradjanstvo, a posebna batinjanja dobijaju ulizice i poltorni.

          Znači ko mi se kao vladaru uvlači u dupe dobija kamdžijanje 7 dana.

          Jedan prosvećen apsolutizam.

          S druge strane silikoni i plastične operacije bi bili dozvoljeni. Internet sve u fulu. Samo si uhapšen ako zagovaraš antisrpske ideje, i ako radiš protiv zakona.

          Za 7 dana bi od Srbije napravio raj na zemlji da bi me Power zvao da dodje iz USA da mi u poverenju kaže kako je Srbin i kako želi da bude predsednik komsije za kanabis pošto bi u tom prosvećenom apsolutizmu pratili moderne zakone, pa kad može u Čikagu može i u Srbiji, a ko je bolji za standardizaciju proizvodnje i za meru kvaliteta od njega.

          Crvena Zvezda bi osvajala trofeje u svim sportovima, osnovao bih klub CZ američkog fudbala da bude prvak evrope.

          Jedna idila harmonija i blagostanje. Stanovnici u ekstazi bi da skandiraju svom brižnom vladaru tj meni ali znaju da za šlihtanje idu batine.

          Zabranjene bi bile utakmice i pristup preko neta utakmicama koje vodi Radonjić i ko navija za Sheffield Wednesday bio bi osudjen na 1389 godina zatvora. Ni godinu manje ni više. Mogao bi biti pušten samo ako izdeklamuje istoriju Srba u Lici maloazijskoj i ako nauči spise Svetislava Bilbije napamet. Znači period Srba od 3000 god pne do toga kako Srbi primaju hriščanstvo medju prvima.
          Last edited by Cassius Clay; 19-01-20, 02:24.

          Comment


          • Mogao bi poceti po malo da pratis hokej Treba mi aktivnih ljudi na toj temi Strasan sport, vjeruj mi... slabo ima manjina, 98% igraca su bijelci tako da je najcesce jedino crno na ledu pak Nema foliranja, simuliranja, placipicki... dozvoljeno im je da se biju... Lijepo sad kad se zavrsi fudbal, uglavi nedje da pogledas jednu-dvije utakmice nedeljno

            Tema za hokej je bez filtera... mozes da pljujes i da psujes koliko ti volja. Niko iz uprave ne ulazi tamo niti kontrolise

            Comment


            • Ovo je u pitanju Zeljko Pervan, hrvatski komičar, legenda, njegova je Večernja škola, Pervanov dnevnik, imao je još par emisija. A i ovaj kojeg intervjuiše je isto glumac u tim emisjima pokojni Đuro Utješanović, ako se ne varam. Tako da nije ovo pravi intervju, da ne bude zabune

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Pa naravno da može da se poredi. Koliko glup moraš da budeš da poveruješ da si viša rasa?

                Pa valjda imaju oči, ne treba im internet.
                Dovoljno je reci ono sto puku godi....

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                  S druge strane silikoni i plastične operacije bi bili dozvoljeni. Internet sve u fulu. Samo si uhapšen ako zagovaraš antisrpske ideje, i ako radiš protiv zakona.
                  Ja bih voleo da budem ministar za žene u tvojoj vladi i to ministarsrvo mislim da treba uvesti.

                  Evo imam jedan predlog zakona pa ti proceni da li sam dostojan kandidat za tvoju vladu.

                  Doneti zakon kojim se ženama izmedju 20 i 28 godina zabranjuje da nose donji veš u toplom periodu godine. Dakle od 1. Maja do recimo 1.Oktobra. Van tog perioda može. Da bi se zakon sprovodio dati pravo svim muškarcima da proveravaju da li se zakon sprovodi.

                  Kazna za nepoštovanje zakona je 30000 dinara a muškarac koji prima bilo koji oblik mita od žene 15 dana da ide u gej zatvor. Gej zatvore takodje treba oformiti i dati im punu slobodu.

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Ja bih voleo da budem ministar za žene u tvojoj vladi i to ministarsrvo mislim da treba uvesti.

                    Evo imam jedan predlog zakona pa ti proceni da li sam dostojan kandidat za tvoju vladu.

                    Doneti zakon kojim se ženama izmedju 20 i 28 godina zabranjuje da nose donji veš u toplom periodu godine. Dakle od 1. Maja do recimo 1.Oktobra. Van tog perioda može. Da bi se zakon sprovodio dati pravo svim muškarcima da proveravaju da li se zakon sprovodi.

                    Kazna za nepoštovanje zakona je 30000 dinara a muškarac koji prima bilo koji oblik mita od žene 15 dana da ide u gej zatvor. Gej zatvore takodje treba oformiti i dati im punu slobodu.
                    Amandman na Zakon - "i da se udaju do 25. godine zivota, u suprotnom - za sve posle toga da placaju progresivan porez"
                    Last edited by kronostime; 19-01-20, 08:03.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Tako je! Za gledanje turskih serija mora da nose burku godinu dana za kaznu..

                      Comment


                      • Urosa za Predsednika, Chiwwija za Premijera..
                        Last edited by kronostime; 19-01-20, 08:43.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Popunjeno Bice...
                            Olja, najbolja reklama ikada.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Ja bih voleo da budem ministar za žene u tvojoj vladi i to ministarsrvo mislim da treba uvesti.

                              Evo imam jedan predlog zakona pa ti proceni da li sam dostojan kandidat za tvoju vladu.

                              Doneti zakon kojim se ženama izmedju 20 i 28 godina zabranjuje da nose donji veš u toplom periodu godine. Dakle od 1. Maja do recimo 1.Oktobra. Van tog perioda može. Da bi se zakon sprovodio dati pravo svim muškarcima da proveravaju da li se zakon sprovodi.

                              Kazna za nepoštovanje zakona je 30000 dinara a muškarac koji prima bilo koji oblik mita od žene 15 dana da ide u gej zatvor. Gej zatvore takodje treba oformiti i dati im punu slobodu.
                              Tebe žena mora da drži u na nekom kratkom povodcu, s obzirom na to da si ovde ko pušten s lanca.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Tebe žena mora da drži u na nekom kratkom povodcu, s obzirom na to da si ovde ko pušten s lanca.
                                Nisam ja nikad bio sa takvim ženama.

                                Comment

                                Working...
                                X