Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misljenje jeste: Uros ih voli jer se lozi na bildere, zato sto u svakoj diskusiji potenciras ko je kako gradjen, npr.: sta misle ove pi...e, imaju 30kg gde su oni krenuli, dok ovi Levijatan, momci nabildovani...pa tek onda ide sve ostalo
    Dakle, ono sto sam ja citala, tebi je fizicki izgled veoma bitan i tu vec formiras misljenje
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Platio bih da vidim Urosa
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by jozef k. View Post
        I ako sam te etiketirao(nenamerno), to je bilo iz najboljih namera, pa rekoh li da verujem da si iznad toga. Ja ne mogu tako kao ti, ne mogu ljude da postmatram iskljucivo kroz prizmu posla kojim se bave, ili da zbog toga prećutim sve ostalo. Po toj analogiji, svaki doktor bi automatski izuzet svake kritike za bilo šta jer je, eto, doktor.

        Nije u skladu sa zakonom da oduzimas životinju vlasniku i da ga biješ ili maltretiraš na bilo koji način i iz bilo kog razloga.
        Pa kad zakon ne postoji civilno društvo mora da reaguje. Životinja je živo biće i svakako treba i bolesnicima oduzimati životinje. Životinja pripada prirodi i ne možeš da je poseduješ, može samo da živi sa tobom ukoliko je štitiš i hraniš.

        Ne mogu ja mog psa da posedujem i svako bi imao pravo da mi ga uzme ukoliko bi bio neuhranjen, tučen i ostalo.

        Doktor je zanimanje ovo je udruženje. Nisu oni Levijatan svako tu ima svoj posao, to je samo organizovano civlino društvo koje gura državu da se pozabavi odredjenim pitanjem. Normalna stvar na Zapadu.

        Tamo divljaj tako sa životinjom najebao si, prijavljen si u roku odmah i snosićeš posledice ogromne.

        Ovde seljačine drndaju životinje i koriste ih kao predmet, sve to treba oduzimati. Kupe psa pa ga biju i slično a uzeli ga iz pomodarstva.

        To je protiv prirodnog zakona i svako od nas ima pravo da im uzme a posbno mi se svidja deo gde ih biju.

        Zato ih navijše i podržavam. Jer ti ako ugnjetavaš drugo živo biće šta si ti?

        Mnogi koji prate njih ne znaju o čemu se tu radi i sad su u dobrim odnosima sa policijom ali bili su u jako lošim.

        https://www.novosti.rs/vesti/naslovn...ru-Stefanovicu

        Ima tu i dublja priča ali dobro ljudi valjda očekuju da oni treba da glume političku stranku. Neko proneo spin da su sns-ovi i to se tako nastavilo.

        Comment


        • A nisu SNS?

          Kako je neko ko tuče nasilnika(koji tuče životinje) iznad njega?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Comment


            • This is so deep.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Cuj neko je preneo da su sns-ovi ))) hahahaha..a vrdas mi i ti malo, ne bih mogao da se zakunem da neces keca zaokruziti Oni su klasicni botovi, kao i Pisha, Zavtnici, Ceda, Canak i ostali otpad ovog drustva..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by jozef k. View Post
                  A nisu SNS?

                  Kako je neko ko tuče nasilnika(koji tuče životinje) iznad njega?
                  Brate... Mogu da ti objasnim za 2 minuta da nisu. Nego samo ne interesuju SNS jer ih ne ugrožavaju.

                  Sad ću ti na pm napisati.

                  Izgasio si jbg pm. Ne mogu javno da pišem to iako je opštepoznato, ne bih baš da previše serem na usta.
                  Last edited by Cassius Clay; 17-01-20, 13:46.

                  Comment


                  • Hajde, nemam sad mnogo vremena, na poslu sam, pa ovako usput ćaskam. Ali, pročitaću svakako, zanima me, meni deluju, od nekog trenutka, kao klasični botovi. Mada, ja sam ih malo i slušao van onoga čime se bave.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • hahahahaahah, da, izgasio sam, aj sad ću da uključi. Ja i zaboravio, ko zna ko me je tražio sve.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Izgasio zbog malog madrida, smara decko, 1000 poruka dnevno salje.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Nivo imbecilnosti ovog naroda se ogleda direktno u vlasti tj ko ih vodi a posbno kolika mu je podrska.
                          E, aj prestani da se poseravaš po narodu zato što su "naši prijatelji" iz evrope izabrali Vučića.

                          Jel' dopire do tvoje glave da:

                          1. Vučić kontroliše RIK
                          2. Kontroliše SVE medije
                          3. Manipuliše spiskovima
                          4.JEDINI ima na svim izbornim mestima svoje predstavnike
                          5.Da KRADE izbore....?

                          "Naši prijatelji" iz evrope su Zlobu bombardovali zbog duplo manjeg konzumiranja diktature nego ove koju dopuštaju sad pizdici da upražnjava..
                          Još ga proglašavaju za evropljanina godine.

                          Ko bre njega voli?
                          Njega i majka na silu voli, samo zato što joj je sin..
                          Last edited by Chiwwi; 17-01-20, 14:00.

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            E, aj prestani da se poservaš po narodu zato što su "naši prijatelji" iz evrope izabrali Vučića.

                            Jel' dopire do tvoje glave da:

                            1.Vučić kontroliše RIK
                            2. Kontroliše SVE medije
                            3. Manipuliše spiskovima
                            4.JEDINI ima na svim izbornim mestima svoje predstavnike
                            5.Da KRADE izbore..

                            "Naši prijatelji" iz evrope su Zlobu bombardovali zbog duplo manje diktature nego ove koju dopuštaju sad pizdici..

                            Ko bre njega voli?
                            Njega i majka na silu voli, samo zato što joj je sin..
                            Upravo, bravo Chiwwi. Od reči do reči. Ovo sve je sramota "medjunarodne zajednice", EU koja čestita pobedu pre kraja izbora Tomi diplomi itd.

                            To treba reći.

                            Je l to oni ne znaju šta se dešava ovde? Gde su ga to osudili? Za kršenje izbornih pravila?

                            Nigde.

                            Comment


                            • Pa šta da ga osude kad ga proglašavaju za naj evropljanina..


                              Eeeeeeeeejjjjj

                              Majku im jebem!

                              Comment


                              • A paradoks života da patkice koje šetaju onanišu kući na EU. Živkovićeva omladina ogrnuta EU zastavama. Da l ti ljudi imaju pola grama mozga ili su kompletni idioti ja to ne znam zaista.

                                Toliko posmatrača na izborima niko da kaže Vučiću Sadame. Ako si za EU - ti si Vučićev bot. Od danas.

                                Comment

                                Working...
                                X