Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ovde se ovako živi zato što naš glavni grad Vašington tako želi.

    Comment


    • Sto bre mene? Nije ovo moje, vec CBSovo
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Pa ovde se ovako živi zato što naš glavni grad Vašington tako želi.
        Da nam je glavni grad Vasington, ziveli bi mnogo bolje. Posto imamo vise glavnih gradova, onda je to ovako

        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ne imamo samo jedan a to je Vašington i nismo jedini i Bugarskoj je glavni grad isti i Albaniji i Bosni i svi živimo skoro isto..

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Nemoj sada da vam postavim plaketu za trece mesto na opstinskom takmicenju u karateu.
            Ili isecak iz novina za najbolju pesmu za ucenike trecih razreda osnovne skole
            Ajd vi to postignite sise jedne...
            Originally posted by jozef k. View Post
            ja sam jednom izašao u novinama
            kakvi ste amateri, bila na televizoru, kod Pedjolina, glumila drvo u skolskoj predstavi
            valjda smo pobedili na nekom opstinskom ili gradskom takmicenju, ne secam se
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post






              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                kakvi ste amateri, bila na televizoru, kod Pedjolina, glumila drvo u skolskoj predstavi
                valjda smo pobedili na nekom opstinskom ili gradskom takmicenju, ne secam se
                Ako je to bilo `93 onda te znam.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Sto bre mene? Nije ovo moje, vec CBSovo
                  Izvoli?

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Izvoli?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ako je to bilo `93 onda te znam.
                      hahahaha, pazi kad nemam pojma, morala bih sad da trazim slike da bi znala tacnu godinu
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa ne znam bas za to sisica. Eto upoznao sam se sa svima sa ovog foruma, tj dobrim delom i sa ljudima sa kojima sa bio u nekoj ''zavadi''. Sa mojom drugaricom Oljicom uzivam u kvalitetnom dialogu i neizmernom postovanju koje imam prema njoj.

                        Srbin sam, ali i gradjanin sveta, drago mi je sto sam obisao toliko sveta, procitao jos vise knjiga i sto sam u zivotu krajnje ostvaren...jbs mi sv meni nista ne fali

                        Na netu sam cesto i pisem zato sto tu radim, a mogu biti gde zelim. Ne zovu me samo forumasi, vec i moja klijentela iz celog sveta, pa tako mogu reci da sam pozeljan po celom svetu, ne gledam krvna zrnca,nacije, vere i ostale gluposti gde ti naprezes svoj mozgic.

                        Ti Urose si dobar momak, nisi bas previse pametan,nisi uradio nesto u zivotu,male su sans da se tako nesto i desi, ali u sustini nisi los covek. to i podrska u ovog Sangupa ili kako vec, vi ste taj brdsko dinarski kraj i ja vas postujem..

                        Moje pobede ne vodim ovde, stavise nisam ljut na vas, niti mi ove teske reci tesko padaju. Vi ste ovi tkz internet ratnici, poznati po ko zna cemu i ja to stvarno postujem.. nastavite sa vredjanjem evo samo sto se nisam iznervirao..

                        Polako ali sigurno ako ti i Sangup ili kako vec vredjate, bicete pamtniji,verovatno osecate kako vam mozak raste i to na sve cetiri strane i to u obliku s...eh...da nas je vise takvih..
                        Ma bato, svidja mi se kako si ovo prihvatio, dodje mi da te branim od samog sebe sada. Taman sam mislio rasplakaces se. Svaka cast. Mi jesmo brdsko dinarski kraj, vecita reakcija. Vidis da je decko iz Valjeva, tj covek.

                        Sangup moj brat mangup.

                        Sangup mi zvuci kao pomocnik od Gandalfa. Cetnicki madjionicar. Cudo iz Valjeva. Ravnogorski mag. Pravio je napitak za cetnicke borce kao onaj matorac u Asteriksu i Obeliksu. Ima moci razne. Kao oni WoW likovi.

                        Comment


                        • Losmi je onaj ortak iz odeljenja koji sve redom podjebava, pa odes prebijes ga, on nastavi, pa ga celo odeljenje napadne i onda ti bude krivo jer vidis da je to jedna dobrica koja bi sa svima da se druzi, nego jako voli da podjebava.

                          Nekako kada vidim kako zove ove ljude na pivo i to bude mi krivo, i izvini stvarno, ne sprdam se. Samo budi normalan i idemo u Paradiso.

                          Nema potrebe nikoga od nas da impresioniras svojim kontriranjem i tim tvojim forama.

                          Imam osecaj da zelis da budes deo neke grupe nekog grupnog identiteta i sad se osecam odvratno sto sam te napao. Ne volim slabije da podjebavam, tako da izvini opet.

                          Vodimo te Dusan i ja na Ravnu Goru u znak pomirenja.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            O zastiti zivotne sredine i otvaranju fabrika treba da misli vlast uredbama i zakonima i da kaznjava one koji ih se ne pridrzavaju, a ne narod.
                            Apsolutno.
                            Potpis, pečat...
                            Mada ima malo i do naroda i mentaliteta.
                            Imam jednu stariju gospođu u daljem komšiluku...Normalno svi imamo centralno grejanje, ali ona odbija da se priključi i i dalje loži smederevca...Predlagali smo joj da se naselje udruži i da joj platimo priključak, ako je do novca,(iako mo znali da nije ima nemačku penziju od muža- ali hjd' to nam je bio način da vidimo o čemu se radi) ona odbija.
                            Jednostavno ne želi.

                            Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ajde, ovo da se zapise i uklese na kamen? Jel taj isti narod kaznjava vlast zbog niza gresaka i afera? Ne, tako da jbga Oljice...bunis se u prazno, narod je glup ko qrac i tu se nista nece promeniti..
                            Koji narod?! Prvo moramo da razgraničimo obični razočarani narod od "disciplinovanog" naroda.
                            Prvi ne izlaze na izbore iz revolta "jer nemaju za koga da glasaju" dok ovi potonji izlaze i po difoltu glasaju za vlast.

                            Originally posted by miloolja View Post
                            Ne pricaj bzvz.

                            Da ne podsecam koliko su para samo dobili iz raznih stranih fondova i EU za saniranje velikih zagadjivaca kao sto su ekektrane i toplane. Kinezima u Smederevu i Boru sta dozvoljavaju, pa ono je zlocin prve kategorije i to protiv sopstvenog naroda.

                            I onda izadje drekavac i lane bez blama: ocete radna mesta ili zdrav vazduh. Idiot par ekselans!

                            E tu treba reagovati na izborima, ali PRAVIM, do sada nisu ni imali prilike, jer samo u poslednjih godinu dana toliko afera i sranja sa ovim banditima iskocilo, da ni mnogo veca zemlja od Srbije ne bi mogla to da podnese, i valjda nece biti jos tu tih 10 godina kojima se nadaju da "rade na oporavku zivotne sredine".
                            Elektrane su ugradile filtere, i dalje emituju manje zagađenje ali mnogo manje nego pre i u odnosu na ostale...kada se pogleda sastav vazduha da se zaključiti (po koncentraciji teških metala) da problem pravi teška industrija...počevši od Mei Te(autoindustrija -livnice) ,naftna industrija...topionice...Tigar u Pirotu.. itd. itd...

                            Originally posted by bojanaBG View Post
                            A ko ce normalan da glasa na tim izborima?
                            Pa po meni svako normalan bi izašao na izbore, makar prežvljao listić i time umanjio % koje je ovaj navodno dobio na izborima...
                            Svi znamo matematiku...

                            Što me dovodi do ovoga

                            Originally posted by Chiwwi View Post
                            Ma pusti te spinove.
                            Zna se šta je 60% glasova.
                            Svaki četvrti stanovnik zemlje sa pravom glasa + Dačićevih 12% .. Toga na terenu nema.
                            Nije isto 60% na 25% izašlih ili 60% od 50% izašlih...

                            Obrni okreni on uzima oko milion glasova što je realno oko 25% .
                            Lupila sam procenat jer ne znam tačan broj upisanih u birački spisak ali kontam da nema više od četiri miliona...

                            Po tvojoj računici ispada da on uzima skoro 2,5 miliona sam plus Ivica...oko milion- što je nerealno i netačno.

                            Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Losmi, pa zar ne shvatas da cak i cenzus zele da spuste na 3% da bi prividno imali visestranacki parlament. Ni Sloba ovo nije radio, moze se cak reci da je bio mala Maca u poredjenju sa ovima.

                            Normalno...spuštaju cenzus i onda imamo situaciju da ponovo imamo "višestranački parlament"...a to me navodi da pomislim, ali se i složim sa Bojaninom konstatacijom da je on u ozbiljnoj panici, koliko god to sada zvučalo neverovatno.


                            Originally posted by Indigo View Post
                            ...
                            Čuj izašli u novinama , na TV ja preživela ono što preživi 1 u 100.000

                            i zato

                            Pratim i dižem za dve kliničke smrti...


                            Šalim se, ali mi je ujedno i smešno kada vidim oko čega se prepucavamo, a tamo negde neko zaista ima ozbiljan životni problem...


                            Originally posted by Indigo View Post
                            Ja Losmija postujem I pratim sta pise jer nikada ne znas u kom trenutku, usred pisanja o politici ili Dejanu Radonjicu, moze da sevne recept kako spremiti punjenu patku ili sarmice u vinovoj lozi.

                            Vonegatski

                            Ili gulaš
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Ti si mi Urose omiljni lik ovde, bez zezanja Ne bih sad da te previse hvalim ali to je istina. Ko se tuce taj se voli, tako to ide
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                                Losmi je onaj ortak iz odeljenja koji sve redom podjebava, pa odes prebijes ga, on nastavi, pa ga celo odeljenje napadne....
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X