Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Bogami, tu smo nedje Razlika je sto odje ljudi ne kriju da nesto ne znaju i sto ih nije sramota da kazu da o necemu nemaju pojma...

    Njihov obrazovni sistem je drugaciji pa oni u skolama uce samo ono sto je najbitnije, pa je do tebe oces li uzimati dodatne casove iz istorije, geografije, knjizevnosti itd ukoliko si zainteresovan za nesto. Pa zato ima dosta ljudi koji nemaju pojma dje je neka zemlja... ma ima ih koji ne znaju ni geografiju Amerike. I otvoreno ce ti reci ja ne znam, niti me zanima i necu ni da znam.

    Ne zamlacuju se svjetskom politikom, teorijama zavjere, "pravom" istorijom i ostalim glupostima koje ne uticu direktno na njihove zivote. Vecini je jedino bitno da plate racune na vrijeme, da odrzavaju kreditni skor, da kupe kucu, otvore biznis. uzmu novi auto sledece godine, camac, motor, da odu nedje na odmor ili na krstarenje. Nemaju kad da se zamlacuju kojekakvim glupostima jer rade i uzivaju u zivotu. Sta prosjecnog Amera boli k*rac dje je CG, Srbija, Litvanija, Pakistan i ko je koga u kojem ratu... ma ni ne treba da znaju. Svakako ih ima nacitanih i obrazovanih dosta vise nego ovih sto ne znaju nista.

    Ali zato kod nas svi znamo sve i u sve se razumijemo. Pa su nam puni kafici i restorani u sred radnog vrmena i za svakim drugim stolom sjedi grupa besposlicara koja raspravlja o domacoj i svjetskoj politici, novim tehnologijama, teorijama zavjere, vanzemaljcima i td. Najpametniji smo narod na svijetu i od svih smo bolji... a ovamo nam vladaju govna i lopovi, popovi nam kroje politiku, zdravstvo u kurcu, ekonomija jos gora.. ali neka, mi smo najpametniji i najbolji, nego je to tako zato sto su se svjetske sile mraka utorile protiv nas jer smo strasno bitni za ovaj svijet. Jako mi je bitno sto znam koliki je GDP Bangladesa, tablicu integrala, cinjenicu da je Atila presao Alpe 452. godine, sta je Makron porucio divnom narodu Francuske, ko su i sta su Iluminati, ko kontrolise svijet itd. Zbog svog tog znanja i mudrosti mi mnogo lakse pada to sto mi se drzava raspada i sto se krpi kraj sa krajem.

    Stvarno treba svi da smo srecni sto poticemo od jednog tako pametnog i produhovljenog naroda. Dobro smo pBrosli... mogli smo biti glupi kao Amerikanci, Britanci, Njemci, Skandinavci.. Mogu samo da nam zavide na nebeskom porijeklu.
    Bravo vala, fin opis

    Comment


    • Dakle jenjavaju sukobi, tenzije se smiruju, Iran kaze da je zavrsio svoju osvetu, USA spremna za nove pregovore bez preduslova


      E da, ne znam koliko je zrtava bilo, ako ne racunamo ukrajinski avion
      Danas su pale 2 rakete na zelenu zonu Teherana i nista, nisu eksplodirale.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Iran bacio nekoliko bombi na Irak, Amerika vratila istom mjerom i obije strane rijesile da je to dosta za sad i da su ha redu sankcije i pregovori... a Irak mrceni ko j*be... sve preko njihove grbace

        Comment


        • I ova grcka policija zna znanje,trebalo im par dana da utvrde da je srpska mafija napala Darka Kovacevica,pa ko ce drugi,nije se sigurno u fss petljao s kineskom mafijom.

          Comment


          • Danas je forum posetilo 200 registrovanih clanova.

            Ovako bismo se smestili na 100 kvadratnih metara.



            Prilicno komotno.

            Comment


            • previše je žena na slici, zato i toliko prostora

              pritom, priča se da izvesni baba kurana stoji makar 5-6 ovakvih sa slike
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Da, nisam uzeo to u obzir.

                Mozda i zenski deo foruma zahteva dodatnu kvadraturu da bi se odrzala optimalna i komforna gustina guzve, nikad se ne zna.
                Svakako bi trebalo dodati masu odredjenom procentu ljudi sa slike, ovi su bas fit.

                Comment


                • Originally posted by jozef k. View Post
                  previše je žena na slici, zato i toliko prostora

                  pritom, priča se da izvesni baba kurana stoji makar 5-6 ovakvih sa slike
                  Ko o cemu markan o baba kuranama,evo godinu dana.
                  Svasta.

                  Comment


                  • Već kreće da liči na opsesiju

                    Comment


                    • Psiho spustio cenzus na 3%
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Originally posted by MareLFC View Post
                        Psiho spustio cenzus na 3%
                        MA SVI SU ''ISTI''...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • I neka počne tango smrti. Novi stepen evolucije. Šeške ustaša izmisli Tomu, Toma Vučića, Vučić Slinu... Pobedi svog učitelja part 4.

                          Klan vs klan, borba do smrti. 3,2,1 polećemoo

                          Comment


                          • Ne bi toga bilo da je neko zeleo ranije da promeni sistem, ali nije.........a zasto nije......hehehe
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Jedan za Urosa, od nekog pametnog momka, koji ocigledno zna sa zenama [emoji41]

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Jedan za Urosa, od nekog pametnog momka, koji ocigledno zna sa zenama [emoji41]

                                Ne postoje reči kojima se mogu zahvaliti tim klovnovima. Zbog takvih ne moram ni da se trudim.

                                Ja odgovaram na poruke istog momenta svima, ne radi se tu o porukama. To je osnovna kultura i ne kuliram nikad nikoga u tom smislu. To su dečiji fazoni.

                                Ja pričam za momente kada žene krenu da glume ludilo i gde drugi muškarac moli i govori "neće se ponoviti" "izvini" "šta nije u redu", ja je malo pošaljem na hladjenje čisto da joj stavim do znanja da je zamenjiva koliko odmah.

                                Zato je balans odličan.

                                I pažnja umereno, ništa preterano.

                                Jer ako budeš mnogo dobar ona završi sa nekim Urošem i govori mu "a ja njega volim, samo me ne privlači više na taj način, volim ga kao brata, mnogo je dobar prema meni". Čuo milion puta u životu

                                Comment

                                Working...
                                X