Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odem na pjacu Liman u NS i ono tamo cepanj usiju, razlik u ceni od tezge do tezg prelaze 200din po kili, ljuta paprika 40din komad...ajde jbs i to..odem do taxi stajalista pored, udjem u Novu, prvi u redu..a ono kao da je prevozio zemlju...kazem druze ovde ti prljavo..tek on meni sedi napred...ono talog zemlje...nerealno..zalupim,odem u drugi...i da mu kazem jbte al je onom prljavo sediste...kad kod ovog sve i svasta nazad....al sam usao, nije bio drugi..tj treci taxi...al je bio bar 10x cistiji od onog prvog...neverovatno da covek vozi u onom ljude...haos
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Snalaze se ljudi kako umeju.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Snalaze se ljudi kako umeju.
        Cuj znalaze se....Ma fiskalne kase na pijacu i da stave cenu a ne odokativno da odredjuju cene... gde to ima??

        Za ovog sto je imao auto prljav kao da je svinje prevozio, dao bih mu zatvor 2g a ne kaznu...pa nek se tamo snalazi..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ne znam, nisam bio po pijacama u inostranstvu sem u Grckoj, tamo nisu imali kase.

          Ma jednostavno nadjes tezgu koja ti odgovara i tu kupujes. Mnogo bi ih ubio porezima, svi bi morali da dignu cene.

          I meni se desavalo da udjem u prljav taxi ili da taxista smrdi, mogu da zamislim kako im je tek kuci. To bi vec moralo da se regulise kaznama.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-pod-vatikanom

            Fala mom prijatelju brdjanskom iz bratske CG Ivanu što mi je pustio link.

            Moram malo da se hvalim, da ne mislite da neko razume bolje stvari od ovog gospodina odje.

            Pa kad se Rićma javi da objašnjava trivijalne stvari i neke nebitne pojave jer ne vidi okle vetar duva, samo da ga podsetim tko je tata.

            Hteo neko to da prizna ili ne, svidjalo se nekome ili ne, sve se vrti oko duhovne prevlasti i oko relgija jer materijalna postoji vekovima i sve je izraženija.

            To uopšte nije problem. Ali ako držiš materijalno bogatstvo opet si brojčano ogromna manjina, i plebs se može nekada pobuniti i osvesitit i saznati ko si.

            Već ako su pod vlašću univerzalne crkve to je gotova priča. Držiš ih materijaljo u ropstvu, a duhovno takodje. Tako da niti imaju šta za jesti, niti imaju moral za pobuniti se.

            Prosto kao pasulj.

            Pa ko hoće da gleda serije neka pusti House of Cards ili neka prati ovaj cirkus zvani svetska politika. Tramp rekao ovo, ovaj rekao ono... To je pozornica za običnjake.

            Kao da se Milo šta pita. Jedan ucenjeni nesrećnik. Jbg.
            To je na osnovu istraživanja nekakve slovenačke agencije i pitanje je koliko su te procene tačne, šta je cilj tih procena i ko je angažovao tu agenciju...
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              fiskalne kase na pijacu i da stave cenu a ne odokativno da odredjuju cene... gde to ima??
              Ima u Ljubljani.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Odem na pjacu Liman u NS i ono tamo cepanj usiju, razlik u ceni od tezge do tezg prelaze 200din po kili, ljuta paprika 40din komad...ajde jbs i to..odem do taxi stajalista pored, udjem u Novu, prvi u redu..a ono kao da je prevozio zemlju...kazem druze ovde ti prljavo..tek on meni sedi napred...ono talog zemlje...nerealno..zalupim,odem u drugi...i da mu kazem jbte al je onom prljavo sediste...kad kod ovog sve i svasta nazad....al sam usao, nije bio drugi..tj treci taxi...al je bio bar 10x cistiji od onog prvog...neverovatno da covek vozi u onom ljude...haos
                Polozi vozacki i kupi automobil!
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Polozi vozacki i kupi automobil!
                  Polozio sa 18g ali ne vozim. Taxi ili peske. U zdravom telu, zdrav duh dobri moj Kronose.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Pao sam sa stolice kad sam zamislio Lošmija kako u taksiju ide na pijac.

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Pao sam sa stolice kad sam zamislio Lošmija kako u taksiju ide na pijac.
                      Zamisli ga na elektricnom trotinetu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Losmi je isao da urami slike. Losmi je zivot posvetio kulturi...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Imam veliki problem da razumem jednu pojavu, performans, obrazac...
                          Da pojasnim, gledam danima Diskaveri, NG, Viasatexplorer i slične programe (nekako su mi zanimljviji od Pinka, N1 i sličnih domaćih kanala sa nacionalnom frekvencijom).
                          DakleM u dosta emisija, epizoda serijala nekakvog dokumentarnog programa se dešavaju ubijanja životinja, divljina i ništa čudno - dešava se, ali ono što je čudno i zaslužno za ovaj uvod i post jeste upiranje tih koji čine to da dokažu kako ubijaju humano...pobogu, čine brzo i životinje se ne muče, kao da sam čin ubistva nije najnehumaniji čin. Kako se može nekom oduzeti život humano? (o eutanaziji ne bih polemisao), zar sama rečenica oduzeti humano život nije licemerna i suprotno svemu humanom?
                          Da li je taj napor nekih tv produkcija licemeran i učinjen samo radi izbegavanja tužbi raznih udruženja za zaštitu životinja?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • VRH:



                            Sada tek provaljujem Kralja. Ceo kanal je posvetio ovome:

                            Last edited by Sandugp; 21-01-20, 14:12.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Imam veliki problem da razumem jednu pojavu, performans, obrazac...
                              Da pojasnim, gledam danima Diskaveri, NG, Viasatexplorer i slične programe (nekako su mi zanimljviji od Pinka, N1 i sličnih domaćih kanala sa nacionalnom frekvencijom).
                              DakleM u dosta emisija, epizoda serijala nekakvog dokumentarnog programa se dešavaju ubijanja životinja, divljina i ništa čudno - dešava se, ali ono što je čudno i zaslužno za ovaj uvod i post jeste upiranje tih koji čine to da dokažu kako ubijaju humano...pobogu, čine brzo i životinje se ne muče, kao da sam čin ubistva nije najnehumaniji čin. Kako se može nekom oduzeti život humano? (o eutanaziji ne bih polemisao), zar sama rečenica oduzeti humano život nije licemerna i suprotno svemu humanom?
                              Da li je taj napor nekih tv produkcija licemeran i učinjen samo radi izbegavanja tužbi raznih udruženja za zaštitu životinja?
                              Na koje ubijanje zivotinja mislis? Emisije kao Wicked Tuna i slicno?

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Na koje ubijanje zivotinja mislis? Emisije kao Wicked Tuna i slicno?
                                Ne, imaš recimo "Čovek, žena, Divljina na NG, ima one emisije sa lovcima na ostrvu Kodijak, pa Alaskan bush people's i slične..
                                I onda kada ubiju životinju oni komentar daju kako je ubijena brzo, humano i nije patila...
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X