Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Nisam ja nikad bio sa ženama.
    Ajde
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Ja volim fine devojke.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Ja volim fine devojke momke.
        Nisam iznenadjen..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Indigo recimo voli tipove kao što je Lošmi. Isto razmišljaju.

          Comment


          • Power pratio sam pre davno, a i prošle godine. Volim Tylera Seguina zbog one fotke



            I naravno Lučića.

            Chiwwi brate može sve. Meni je bitno da uzmem verska i nacionalna pitanja vi radite šta oćete. Pederastije u javnoj sferi nema. U 4 zida dozvoli im sve.

            Juče sam se čuo sa Trampom kaže uvešće nam sankcije. Znaš šta sam mu rekao?

            Da samo proba, da ću organizovati ezoterijske krugove, Spasoja Vlajića i grupu 69 da ga bajaju po ceo dan i bodu penis na lutkici, ima da mu otpadne za 5 dana.

            Odmah je počeo da se nervira da blebeće. Ja mu kažem "matori, mene na viku ne možeš da iscimaš, nemoj da pošaljemo agente a la Stevica i Miško da ti uzmu i ženu i onu prelepu ćerku, znaš li ofarbana mazgo da Srbi najbolje..."

            Spustio slušalicu. Zvao me kineski predsednik, njemu sam rekao da sam mu zamerio što su vratili Boaćea i što je propao transfer Pavkova. Bilateralni odnosi nisu trenutno na nekom nivou.

            Putin je poslao čestitku, ja sam mu ponudio Cecu da mu pošaljem, mangup hoće Anastasiju.

            Merkelova pitala imam li insta da me doda, a Makron je ljut jer se ona njegova bakica prima na mene.

            Britanci su bili nešto uzvišeni i poslali nekog činovnika, ja ga zabio nogom u grudi u neki bunar i rekao "this is Serbiaaaaa".

            Postoji velika verovatnoća da će nas bombardovati sutra, odoh da pravim plan odbrane, stižu s-400 preko Rumunije, Srbi iz Temišvara imaju kombinu.
            Last edited by Cassius Clay; 19-01-20, 20:35.

            Comment


            • Uki previše me shvataju ozbiljno pa ne bih ništa da dodam, taj S-400 kad bi sredio bilo bi baš super, samo to ću da kažem.

              Comment


              • To je photoshop... ali je dobra fora

                Lucic je jednom bio strasno koristan igrac. Danas kako igra, mislio bi da ima 50 godina

                Comment


                • Video sam da ismevaju Oilersi neke za trejd. Da su dobili top igrača. Dao dosta golova a Milan samo ide i bije ljude bez razloga.

                  Chiwwi ko smeta brate samo piši odmah ide u aps. Olju ne mogu jer je ok osoba, davala mi pre recepte neke za 'ranu i savete protiv temperature, ovo ostalo Losmi i ekipa... Apsi.

                  Indigo je dobar tip, njega sam stavio da pregovara sa Kinezima pošto je i on ispizdeo zbog Boaćea.

                  Rekao sam mu da zapreti da ćemo pobacati sve Huawei u Savu ako ne kupe obojicu za po 10 milki.
                  Last edited by Cassius Clay; 19-01-20, 20:50.

                  Comment


                  • Uros ne moze da dobije admina na forumu, a ne da mu neko da nesto ozbiljnije..Mada deluje kao keyboard warrior....mozda se tu pronadje...nij to laka rabota
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Bas je propao... ne znam sta mu se desilo, ali zadnje 3 godine ne moze da se sastavi. Medju najgorim igracima u ligi i to lagano Steta bas... prije 10 godina sam mislio da ce od njega biti solidno krilo za drugu liniju.. a evo vidi na sta sad lici.

                      Comment


                      • A ko je otišao u drugom pravcu u tom trejdu i kida? Ne sećam se imena. Znam da je opšta fora po YT, javljaju se samo fanovi Bostona koji se sećaju njega iz najboljih dana.

                        Comment


                        • Uporedjujem sad komentare sa vesti o utakmici Liverpul - Mancester na 2 portala (b92 i 24sata.hr).

                          Prvo sam usao na hrvatski sajt. Oni gospoda, komentarisu utakmicu i klubove, prenose svoja zapazanja, kao da sede za stolom, gledaju mec i pijuckaju kaficu.

                          Onda udjem na b92, krenem hronoloski, i vec posle 10ak procitanih komentara dobijem utisak da sam se nasao u sred guzve i galame, nered, svako vice svoje, Zvezda, Partizan, Terzic, Karadzic, nemas pojma, lupas gluposti, reetko ko ima nesto da kaze u vezi samog meca tj vesti na koju su kliknuli.

                          Haos nam je drustvo.

                          Comment


                          • James Neal je presao u Edmonton. Interesantan je taj trejd bio i mislim da su ih Flamesi preveslali. Obojica su igraci za koje nema mjesta u danasnjem hokeju.. jako spori i okretni poput slepera. Razlika je sto Neal i dalje umije da postigne gol i malo je brzi od Lucica... E zasto mislim da su ih Flamesi preveslali. Oni su brzo postali svjesni da su se zajebali sto su Nealu dali ugovor i s obzirom kako je bio los prosle sezone, da im je neko ponudio pika trece runde za njega, vjerujem da bi trceci prihvatili. Ovako su dobili Lucica koji je gori igrac od Neala ali ciji ce dio plate Oilersi da placaju do kraja tog cetvorogodisnjeg ugovora... plus sto u tom trejdu stoji da ce dobiti pika trece runde od Oilersa ako Neal postigne makar 21 gol ove sezone i ako bude imao deset golova vise od Lucica. Oilersima je trebalo jako krilo da igra uz McDavida i eto je tu zavrsio Neal... i moja pokojna baba bi imala makar 20 golova u sezoni igrajuci pored McDavida, pa ne cudi da Neal vec ima 19 Na drugoj strani, Lucic obavlja fizicki posao u cetvrtoj i po nekad trecoj liniji i stoji na 4 gola trenutno tako da ce Flamesi najvjerovatnije dobiti tog pika trece runde.

                            A daleko od toga da Neal kida... na poslednjih pet utakmica ima jednu asistenciju. Stavise, sramota koliko je los.. igra uz McDavida a ima 28 poena Ima bolju produkciju pa onaj ko ne prati bi pomislio da su Oilersi bolje prosli u tom trejdu, a ustvari se Neal i dalje raspada samo je sticajem okolnosti zavrsio u liniji sa najboljim igracem na svijetu Dok ovamo Lucic ni u snovima ne bi mogao da igra u prvoj ili drugoj linija Flamesa
                            Last edited by powerslave; 19-01-20, 23:53.

                            Comment


                            • https://www.vijesti.me/vijesti/polit...-pod-vatikanom

                              Fala mom prijatelju brdjanskom iz bratske CG Ivanu što mi je pustio link.

                              Moram malo da se hvalim, da ne mislite da neko razume bolje stvari od ovog gospodina odje.

                              Pa kad se Rićma javi da objašnjava trivijalne stvari i neke nebitne pojave jer ne vidi okle vetar duva, samo da ga podsetim tko je tata.

                              Hteo neko to da prizna ili ne, svidjalo se nekome ili ne, sve se vrti oko duhovne prevlasti i oko relgija jer materijalna postoji vekovima i sve je izraženija.

                              To uopšte nije problem. Ali ako držiš materijalno bogatstvo opet si brojčano ogromna manjina, i plebs se može nekada pobuniti i osvesitit i saznati ko si.

                              Već ako su pod vlašću univerzalne crkve to je gotova priča. Držiš ih materijaljo u ropstvu, a duhovno takodje. Tako da niti imaju šta za jesti, niti imaju moral za pobuniti se.

                              Prosto kao pasulj.

                              Pa ko hoće da gleda serije neka pusti House of Cards ili neka prati ovaj cirkus zvani svetska politika. Tramp rekao ovo, ovaj rekao ono... To je pozornica za običnjake.

                              Kao da se Milo šta pita. Jedan ucenjeni nesrećnik. Jbg.

                              Comment


                              • Milu i Vučiću je ova smutnja oko SPC u CG odlično došla da se smetnu s uma katastrofe od države kojima upravljaju i koje su takve zbog njih dvojice.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X