Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A skini ga, samo nemoj vise da pises na njemu pls <3

    Comment


    • Do tebe je, Marko, nije do foruma.
      sigpic

      Comment


      • Evo Ukiju se pretilo ubistvom, čovek ima njegov IP.

        A bilo je svega.

        Ne može da se poziva na nasilno rušenje vlasti oružjem, a bilo je toga na forum.
        Govora mržnje...

        Eto, tebe je pogodio u srce Fed...

        Comment


        • Ti ako se plasis za svoju sigurnost, a ti nemoj vise da dolazis
          ili volis da zivis na ivici
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Evo ja se odjavljujem.

            Vidim da se članstvo izjasnio "Aj ga baš skini ako možeš".

            Ajde baš da vidimo, volim i ja izazove.

            Comment


            • Ne može, moraš da nam obećaš da nećeš više dolaziti na forum ako ga ne skineš.
              sigpic

              Comment


              • Citam i ne vjerujem o cemu se radi. [emoji23]

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by MarkoNFL View Post
                  Evo Ukiju se pretilo ubistvom, čovek ima njegov IP.

                  A bilo je svega.

                  Ne može da se poziva na nasilno rušenje vlasti oružjem, a bilo je toga na forum.
                  Govora mržnje...

                  Eto, tebe je pogodio u srce Fed...
                  A nemoj brate to koristiti ne bih pomenuo da sam znao. To je moja lična stvar. Da sam shvatio ozbiljno poslednja stvar koju bih uradio su tužba policija i drugo. Malo sam ja drugačiji. Tako da ljubi brat ali nemoj to da ti bude argument.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Fali nam jos jedan na kosarci,
                    Evo dobrovoljno se javljam ja... na nedelju dve, da vas malo pocistim

                    Btw, za pretnje i pozivanje na nasilje, nedvosmisleni rasizam & sovinizam koji se ne retko ispoljava na forumu, nisu "kriv(i)e Olja, Marija, Brajkula ili debeli smarac Kronos (iako su odgovorni sto takve osobe ne udljavaju na duzi vremenski period), vec potpisnici istih, isiotskih redova ... nicim izazvan, mali doprinos od mene

                    Evo 'oci ja. Samo na nedelju-dve. Da vas pocistim

                    Btw, za vase vrdjanje, pretnje, nedvosmisleni rasizam& sovinizam nisu kriv(i)e Olja, marija, Brajkula ili ovaj debeli smarac Kronos, vec pisci gorenavedenih

                    Comment


                    • Originally posted by John Dies at the End View Post
                      Evo dobrovoljno se javljam ja... na nedelju dve, da vas malo pocistim

                      Btw, za pretnje i pozivanje na nasilje, nedvosmisleni rasizam & sovinizam koji se ne retko ispoljava na forumu, nisu "kriv(i)e Olja, Marija, Brajkula ili debeli smarac Kronos (iako su odgovorni sto takve osobe ne udljavaju na duzi vremenski period), vec potpisnici istih, isiotskih redova ... nicim izazvan, mali doprinos od mene

                      Evo 'oci ja. Samo na nedelju-dve. Da vas pocistim

                      Btw, za vase vrdjanje, pretnje, nedvosmisleni rasizam& sovinizam nisu kriv(i)e Olja, marija, Brajkula ili ovaj debeli smarac Kronos, vec pisci gorenavedenih

                      + 3000 za gospodina
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo
                        Srecom pa nisi to shvatio toliko ozbiljno. Secas se da sam ja pravi reagovao i da je lik banovan. Iako se sprdao nije bilo na mestu, nije spominjao IP adresu nego je na osnovu tvog pisanja prokomentarisao da takve "probleme" kao sto si ti resavaju jeftini bugarski snajperisti.
                        Ti si junače sećam se. Hvala ti šta da ti kažem iako si branio princip a ne mene.

                        Comment


                        • Originally posted by John Dies at the End View Post
                          Evo dobrovoljno se javljam ja... na nedelju dve, da vas malo pocistim

                          Btw, za pretnje i pozivanje na nasilje, nedvosmisleni rasizam & sovinizam koji se ne retko ispoljava na forumu, nisu "kriv(i)e Olja, Marija, Brajkula ili debeli smarac Kronos (iako su odgovorni sto takve osobe ne udljavaju na duzi vremenski period), vec potpisnici istih, isiotskih redova ... nicim izazvan, mali doprinos od mene

                          Evo 'oci ja. Samo na nedelju-dve. Da vas pocistim

                          Btw, za vase vrdjanje, pretnje, nedvosmisleni rasizam& sovinizam nisu kriv(i)e Olja, marija, Brajkula ili ovaj debeli smarac Kronos, vec pisci gorenavedenih
                          Kakve ja veze imam? Ja sam član kao i svi drugi i nemam nikakvu funkciju na forumu
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post

                            + 3000 za gospodina
                            Miran!!!!

                            @Marijaaaa totalno je nebitno tko je mod, to je poenta, potpisnici redova su odgovorni za svoje izrecene stavove.
                            Last edited by Ja Civi; 10-09-18, 22:12.

                            Comment


                            • Imas, imas Maro.. Mislis da se ne zna ko je odgovoran za ovaj forum?

                              Zena iz sjenke.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ti si autoritet ja nisam. A i reč je o malom psu, min pin, oni su po prirodi takvi. I to još prvi pas, razmažen do maksimuma. Već drugi pas je cockapoo i normalnija je mnogo i pitomija. Tu rasu preporučujem svima jako su druželjubivi i dobre naravi, mešavina kokera i pudle.

                                Ko razmazi psa na početku, pogotovo manje rase su takve, posle to ne može da se ispravi nema šanse. Ne ujede ona mene jako ali me gricne lepo. Nije ono slabo ovlaš nego bogme.. Jer me gleda kao ravnu njoj.

                                Ranije sam imao retrivere oni ne bi pomislili to da urade. Imao sam i Kane Korso u selu isto velik i poslušan pas, ali ti mali psi su čudo.

                                Nekako mali pas od starta si popustljiv i previše ih razmaziš i sad ti se ovo desi.
                                Ne stigoh na ovo da ti odgovorim, da ja imam labradora i ekstremno je razmazen, ali valjda im je u krvi da budu blagi

                                Nego, ja tebe zamisljam kao nekog momka 2 sa 2, ne ide mi da imas te male pse narocito malog pinca iako jesu slatki i nenormalni
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X