Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uki brate, ja sam se javno izvinio na celoj strani čoveku kada sam pogrešio.

    Slavljenje Novaka se briše... koja tuga i dno...

    Taman sutra lagano da se izšalje za skidanje divljeg foruma.

    Uki na pravdi Boga su te maltretirali.

    Ali ovo nije njihov forum, samo su tu "uleteli" o tome se radi.
    Kao komunist i
    Stvorio se neki prazan proctor šta li.

    Pitam ih 10000 puta - ko je odgovoran za forum i ne mogu da daju odgovor.

    Ne može jasnije biti.

    Comment


    • Ja licno nemam pojma ko je odgovaran niti me zanima, eto ti odgovora.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Mozda Goldi zna,on je ovdje od praskozorja foruma.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ja licno nemam pojma ko je odgovaran niti me zanima, eto ti odgovora.
          Ja znam da je to odgovor.
          Eto... toliko je trebalo da se kaže.

          E pa mislim da ti je jasno da tako nešto ne može da postoji.

          Comment


          • Dobro ja sam birao da ostanem ovde. Niko mene nije terao da budem ovde. Tako da opet imam slobodu izbora i ne moram ni da budem ovde.

            Kažem ti, čovek pričao da će poslati bugarskog snajperistu da me ubije, ja sam prešao preko toga, i on je sada moderator a ja se nisam pobunio u životu.

            Ne znam da li je ko doživeo nešto tako ovde, ako sam ja prešao preko toga, ne u smislu ostananka na forumu nego u nekom drugom vanforumskom smislu, mislim da treba svi da se smirimo.

            Delom se osećam odgovornim i ja za ovu situaciju zbog škatljivih tema koje nisu za ovaj forum. Ipak nije ovo istorijsko-politički forum i ljudi nemaju te preferencije i sklonosti i nije ovo mesto za tu debatu tako da se izvinjavam i tim putem ljudima ovde.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Aj sad kad si seo konkretno na plaćanje bugarskog snajperiste da me strelja. Ali ja nisam toliko prek i osetljiv čovek i ovaj moj odgovor nema veze sa prošlom raspravom jer ne znam šta se dešava.

              Jer Mare druže moj, niko nas ne tera da budemo ovde ili bilo gde gde se lepo ne osećamo.

              Tako da bi bilo najbolje da se smirimo svi. Ako sam ja prešao preko nečega tako krupnog svi mogu da predju preko svega.

              Živeo mir.
              Sta ce nam bugarski snajperista kad tvoje kuce odradi to za posten obrok?
              PS. Mozda to i nije slucajnost.
              Last edited by kronostime; 10-09-18, 21:27.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Ja znam da je to odgovor.
                Eto... toliko je trebalo da se kaže.

                E pa mislim da ti je jasno da tako nešto ne može da postoji.
                Sta ne moze da postoji?
                Mene ne zanima ko je odgovoran, sigurno postoji neko, ali mene bas briga, sta ti tu nije jasno?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Uki brate, ja kažem Novak šampion obriše se.

                  Divlji forum. Eto vidiš, pretiti čovek ubistvom i ništa...

                  I to treba da postoji...
                  Čovek ima sada tvoj IP i ko zna...

                  Comment


                  • Ne znam kako nas sve nije sramota zajedno sa Markom, da budemo clanovi necega sto ne moze da postoji.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ma opuštena situacija nije to tolko dramatično dao sam ti kao primer a ne sad da se dalje dramatizuje. Nema potrebe zaista.

                      Bem ti temu na kojoj sam ja mirotvorac.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Sta ne moze da postoji?
                        Mene ne zanima ko je odgovoran, sigurno postoji neko, ali mene bas briga, sta ti tu nije jasno?
                        Ne može da postoji NEODGOVOROST.

                        Da li možeš da shvatiš taj koncept?

                        Preti se ubistvima i ti kažeš da te ne zanima, jasno mi je to da te ne zanima.

                        Ali onda mora da se skine forum.

                        Comment


                        • Aj ljubi brat iskuliraj što si se iznervirao, kao da je bitno. Ovo je samo virtuelno mesto. Nemoj shvatati toliko k srcu.

                          Comment


                          • Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Ne može da postoji NEODGOVOROST.

                            Da li možeš da shvatiš taj koncept?

                            Preti se ubistvima i ti kažeš da te ne zanima, jasno mi je to da te ne zanima.

                            Ali onda mora da se skine forum.
                            Kakva bre pretnja ubistvima?
                            Ti si poceo da dramis jer sam ti ja obrisala post gde si stavio neku Fedovu sliku od pre 20 godina i nesto ga ispljuvao. A zasto si to uradio...pa zato sto vise neces da postujes na teniskom pdfu, pa si nasao za shodno da ovde nesto piskaras
                            Znas kako se Serena ponasala u finalu USO pre par dana, e pa to si sad ti...
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Ne može da postoji NEODGOVOROST.

                              Da li možeš da shvatiš taj koncept?

                              Preti se ubistvima i ti kažeš da te ne zanima, jasno mi je to da te ne zanima.

                              Ali onda mora da se skine forum.
                              Sa druge strane, ti pretis da ces nesto uraditi ukoliko se ne ispune tvoji uslovi.
                              To mu dodje, po KZ RS?
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X