Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cassius Clay View Post
    U brate, je l ovo nije sprdnja neka? U bas nisam video nista strasnije za svojih 25 godina zivota


    Sent from my iPhone using... using my brain cells
    Nije sprdnja brt,imas na svaki portal o tome.

    Comment


    • Pa kako na ovako malom prostoru. Ok ajde leteli su zajedno, imaju 3 opcije

      1) probaju full jačinu nekih talasa 5g iz satelita koji su nisko postavljenji
      2) zaprašivanje
      3) viša sila šalje poruku Crnoj Gori
      4) ___________
      Last edited by Cassius Clay; 05-08-20, 18:13.

      Comment


      • „Vrapci su društvene ptice koje se nakon gniježdenja okupljaju u jata koja mogu brojati po nekoliko stotina. Zajedno traže hranu, piju vodu, zajedno spavaju. Pošto su mladim vrapcima ovo prve padavine nakon izlaska iz gnijezda, oni nijesu očeličeni na ovakvu kišu sa padom temperature od više od 20 stepeni. Jak vjetar imao je smrtonosni faktor rashlađivanja. Kiša je, ko je gledao, padala horizontalno. Sve to je uzrokovalo smrt na stotine njih. Vrlo vjerovatno i drugih vrsta u prirodi, ali su vrapci uz nas pa se odmah otkrije”, kazao je Saveljić.
        https://dfcme.me/dezinformacija-vrap...g-tehnologije/

        Ovo je inace portal prozapadni,mislim da je NATO to osnovao tako da sve ovo jos vise budi sumnju.
        Zasto bi se oni sad cimali da to demantuju tek tako.
        Last edited by E1_PG; 05-08-20, 18:23.

        Comment


        • Pozdrav svima, ko moze neka izdvoji 2 minuta da popuni anketu, u pitanju je istrazivanje o mob telefonima ponovo ali zarad izrade master rada. Molim Vas da dajete realne ocene a ne da nasumicno lupate jer posle imam problema prilikom obrade. Hvala

          https://docs.google.com/forms/d/e/1F...m?vc=0&c=0&w=1
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by ... View Post
            „Vrapci su društvene ptice koje se nakon gniježdenja okupljaju u jata koja mogu brojati po nekoliko stotina. Zajedno traže hranu, piju vodu, zajedno spavaju. Pošto su mladim vrapcima ovo prve padavine nakon izlaska iz gnijezda, oni nijesu očeličeni na ovakvu kišu sa padom temperature od više od 20 stepeni. Jak vjetar imao je smrtonosni faktor rashlađivanja. Kiša je, ko je gledao, padala horizontalno. Sve to je uzrokovalo smrt na stotine njih. Vrlo vjerovatno i drugih vrsta u prirodi, ali su vrapci uz nas pa se odmah otkrije”, kazao je Saveljić.
            https://dfcme.me/dezinformacija-vrap...g-tehnologije/

            Ovo je inace portal prozapadni,mislim da je NATO to osnovao tako da sve ovo jos vise budi sumnju.
            Zasto bi se oni sad cimali da to demantuju tek tako.
            Ma brate sve je to super i da ih je na stotine, ali da onako padnu, znači da bi morali iste sekunde svi da počnu pravilan pad a to može ili od nekog talasa ili od Boga.

            Comment


            • Originally posted by Cassius Clay View Post
              Ma brate sve je to super i da ih je na stotine, ali da onako padnu, znači da bi morali iste sekunde svi da počnu pravilan pad a to može ili od nekog talasa ili od Boga.
              Nista ne iskljucujem,ja jesam pametan mnogo ali nemam odgovor bas na sva pitanja,

              Zasto bi neko kad kupuje cokoladu za nekog,kad ide u goste,uzeo jebenu milku sa suvim grozdjem,ko to jede?Sto je s mozgovima.

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • I opet ćemo da se napijemo, i opet ćemo sve da razbijemo, zakon jačeg vlada, navijači Rada, jebaćemo svima majke sada, nananamananna.

                  Tuto, nadmaši ove visokoumne stihove ako imaš petlju, ako imaš herca

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Svaka cast Americi na organizaciji NBA. Vidi se da su svetlosnim godinama ispred konkurencije.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Cisto da pozdravim izbacivanje Boska.

                      Comment




                      • Mnogo volim što se sprdaju sa debilnom masom. Samo jebi. Sve se zna 50 godina unapred, a nešto i po vek, vek i po, a nešto i po tisuću godina.

                        Jebi glup narod.

                        Comment


                        • SwUčajNo jE hItLeR DrŽaoo GovoR u Kavani i Pobjedio istovreJemeno Kad iz NjemAćKe StiŽe LeNjin. SWučajno IsTvorenemeo iMaMo KomJunizAm i NAZizam.

                          Svjo je SWUČaJno.

                          Verovatno je i slučajno što su izbacili body cam Flojdovog hapšenja sada.

                          Sve je swučajno za jednu izgubljenu egzistenciju.

                          Evo sad verujem i da je Kobijeva smrt ritualna smrt, da se začini jedna žrtva onako žrečki pred ove epohalne dogadjaje.

                          Mashallah

                          Comment


                          • Samo da najavim kišu meteora Perseida koja eto baš pada onog dana kada sam ja došao na svet. Slučajnost, pa ne bih rekao.

                            Zvezde i selestijalni objekti su oduvek krojili našu sudbinu i najavljivale dolazak nečeg što menja ceo svet, tako je i ovaj put.

                            Pozdrav od the chosen onea, izdržite još malo, kad se ustoličim na predodređeni tron sve ću postaviti na svoje mesto.

                            I ne verujte ovim rakovima što su kao lavovi, izbacili znak zmije samo da bi se umuvali medju kraljeve.
                            Patetično.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ipak smo imali ''srece'' sto nismo usli u savez Rusija,Belorusija itd....eno gori im na granici. Doduse i tamo idu izbori pa nisam siguran sta se desava, ali izgleda da nije bas raj u evroazijskim integracijama
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                                Samo da najavim kišu meteora Perseida koja eto baš pada onog dana kada sam ja došao na svet. Slučajnost, pa ne bih rekao.

                                Zvezde i selestijalni objekti su oduvek krojili našu sudbinu i najavljivale dolazak nečeg što menja ceo svet, tako je i ovaj put.

                                Pozdrav od the chosen onea, izdržite još malo, kad se ustoličim na predodređeni tron sve ću postaviti na svoje mesto.

                                I ne verujte ovim rakovima što su kao lavovi, izbacili znak zmije samo da bi se umuvali medju kraljeve.
                                Patetično.
                                Nema lava bez julskog lava. Dokazano više puta. Tu surovost niko nema u čitavom zodijaku, prvih 10 dana znaka je pravi znak. Ovo posle boranija.


                                Aj na megdan???

                                Ima li jačeg mitskog bića od mene sa strelcem na ledjima (podznak) a venera i mars u lavu takodje. Dje ćeš na gospodara o mali avgustovski lavu???????

                                Comment

                                Working...
                                X