Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam malo ove svoje pollstere, ne dam ti ih madridisto, jer su savrseno tacni bili za izbore, promasili za 1% i nisu Viskonsin ocekivali.

    Uglavnom, Trump je jedini politicar ikad koji ima vecu bazu glasaca od svoje partije. To je 40-45% elektorata, dok ostali politicari sve zajedno imaju 12% elektorata kao bazu, odnosno njihove home states. Ogromna korelacija konzervativne baze i Trumpove baze, preko 85%.

    Obama je u slicnoj situaciji, ali Trump ga trenutno gazi sa brojkama baze i jos je siri nenormalno.

    Ni jedan jedini senator ne smije ici protiv Trumpa, jer Jeff Flake se usudio, iduce godine ce ostati bez svog mjesta u Senatu.

    Heller isto tako u Nevadi.

    Ima sanse i da se okrenu mjesta u W. Virginiji, Iowi i Indiani ako se ne varam.

    Izbrisat ce demokrate s lica zemlje u sljedecim izborima iduce godine.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment




    • " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Nije skrivena kamera

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Mali ono u fazonu - "Ne vjerujem šta mi govori"
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Ova prica mu je u rangu one o Srbiji kao lideru u regionu

            Comment


            • Ne razumiju deca njega ništa, priča na ćirilici

              Comment


              • Ljudi nemoj vise da banujete Akija.. Dve nedelje ga nije bilo napisao je 1000 postova u 3 dana. Gde god da krocim njegovi postovi. Ne smem frižider gajbi da otvorim, a gladan sam. Plasim se.

                Tako da nemojte vise da banujete Akija.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Uželeo se čovek pisanja - pusti.
                  Nego kako je moguće da niko nije primetio da je Olji skinuta pozicija, a kada ju je dobila svi ste/smo primetili?
                  Nije lepo drugovi...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Priprema za zreb LS, zreb LS, kratka analiza grupa, priprema za utakmice LE, utamice LE i analiziranje sesira grupne faze LE.

                    Previse trazis, Maro.
                    Last edited by Ricma; 24-08-17, 20:03.

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Uželeo se čovek pisanja - pusti.
                      Nego kako je moguće da niko nije primetio da je Olji skinuta pozicija, a kada ju je dobila svi ste/smo primetili?
                      Nije lepo drugovi...
                      Ja bih rado razmenio koju al me stavio na ignore....nego posto nisam bio u toku desavanja,jel stvarno miloolji skinuta funkcija i ko je sad na "vlasti"

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Uželeo se čovek pisanja - pusti.
                        Nego kako je moguće da niko nije primetio da je Olji skinuta pozicija, a kada ju je dobila svi ste/smo primetili?
                        Nije lepo drugovi...
                        Sranje, ko će sada da mi pomaže oko foruma?

                        +znam samo da je Ves razrešen dužnosti. A ne znam ni kada je dobila funkciju, je l to bilo nešto skoro?
                        Last edited by Nerealan; 24-08-17, 19:33. Reason: +
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Uželeo se čovek pisanja - pusti.
                          Nego kako je moguće da niko nije primetio da je Olji skinuta pozicija, a kada ju je dobila svi ste/smo primetili?
                          Nije lepo drugovi...
                          Uplasio se Mandusic da ne prodje kao Vladan pa brze bolje intervenisao

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Uželeo se čovek pisanja - pusti.
                            Nego kako je moguće da niko nije primetio da je Olji skinuta pozicija, a kada ju je dobila svi ste/smo primetili?
                            Nije lepo drugovi...
                            Video sam ja da je doslo do promena medju admin/moderator timovima, ali ne znam sta da se komentarise tu, odluka su doneli oni, nije do nas da mi pricamo o tome.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Nego kako je moguće da niko nije primetio da je Olji skinuta pozicija, a kada ju je dobila svi ste/smo primetili?
                              Nije lepo drugovi...
                              Hm, nisam to primetio. Ako je skinuta zato što je ona tražila to je ok. Ako je neki drugi razlog u pitanju neko je sam sebi pucao u nogu.

                              Comment


                              • Pravi se mesto da Goran preuzme adminsku funkciju . Spavas li mirno, Pobeda?

                                Comment

                                Working...
                                X